Haltestelle Badstr. in Prittriching
Badstrasse 13,
86931Prittriching
The next departure is direction Wendelsberg, Egling a.d. Paar.
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 07:24:00
-
Hauptstr., Prittriching 07:24:00
-
Rathaus, Prittriching 07:24:00
-
Prittriching Nord 07:24:00
-
Pfarrkirche, Egling a.d. Paar 07:26:00
-
Römerstr., Egling a.d. Paar 07:26:00
-
Wendelsberg, Egling a.d. Paar 07:26:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 07:28:00
-
Hauptstr., Prittriching 07:28:00
-
Rathaus, Prittriching 07:28:00
-
Prittriching Nord 07:28:00
-
Winkl Dorfstraße, Prittriching 07:29:00
-
Fa. Gerstmaier, Scheuring 07:30:00
-
Scheuring Nord Hauptstr. 07:30:00
-
Scheuring Nord Jägerstraße 07:30:00
-
Rathaus, Scheuring 07:30:00
-
Beuerbach Wartehaus, Weil (Landsberg a. Lech) 07:32:00
-
Pestenacker Ort, Weil (Landsberg a. Lech) 07:34:00
-
Pestenacker Steinplatt, Weil (Landsberg a. Lech) 07:34:00
-
Neuweil, Weil (Landsberg a. Lech) 07:37:00
-
Petzenhausen Ortsmitte, Weil (Landsberg a. Lech) 07:39:00
-
Geretshausen Schwabhauser Straße, Weil (Landsberg 07:40:00
-
Weil (Landsberg a. Lech) Ost 07:42:00
-
Alte Schule, Weil (Landsberg a. Lech) 07:42:00
-
Raiffeisenbank, Weil (Landsberg a. Lech) 07:42:00
-
Epfenhausen, Penzing 07:44:00
-
Untermühlhausen, Penzing 07:45:00
-
Adlerstraße, Landsberg a. Lech 07:49:00
-
Bayertor, Landsberg a. Lech 07:50:00
-
Hauptplatz, Landsberg a. Lech 07:51:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 08:24:00
-
Hauptstr., Prittriching 08:24:00
-
Rathaus, Prittriching 08:24:00
-
Prittriching Nord 08:24:00
-
Pfarrkirche, Egling a.d. Paar 08:26:00
-
Römerstr., Egling a.d. Paar 08:26:00
-
Wendelsberg, Egling a.d. Paar 08:26:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 08:28:00
-
Hauptstr., Prittriching 08:28:00
-
Rathaus, Prittriching 08:28:00
-
Prittriching Nord 08:28:00
-
Winkl Dorfstraße, Prittriching 08:29:00
-
Fa. Gerstmaier, Scheuring 08:30:00
-
Scheuring Nord Hauptstr. 08:30:00
-
Scheuring Nord Jägerstraße 08:30:00
-
Rathaus, Scheuring 08:30:00
-
Beuerbach Wartehaus, Weil (Landsberg a. Lech) 08:32:00
-
Pestenacker Ort, Weil (Landsberg a. Lech) 08:34:00
-
Pestenacker Steinplatt, Weil (Landsberg a. Lech) 08:34:00
-
Neuweil, Weil (Landsberg a. Lech) 08:37:00
-
Petzenhausen Ortsmitte, Weil (Landsberg a. Lech) 08:39:00
-
Geretshausen Schwabhauser Straße, Weil (Landsberg 08:40:00
-
Weil (Landsberg a. Lech) Ost 08:42:00
-
Alte Schule, Weil (Landsberg a. Lech) 08:42:00
-
Raiffeisenbank, Weil (Landsberg a. Lech) 08:42:00
-
Epfenhausen, Penzing 08:44:00
-
Untermühlhausen, Penzing 08:45:00
-
Adlerstraße, Landsberg a. Lech 08:49:00
-
Bayertor, Landsberg a. Lech 08:50:00
-
Hauptplatz, Landsberg a. Lech 08:51:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 09:24:00
-
Hauptstr., Prittriching 09:24:00
-
Rathaus, Prittriching 09:24:00
-
Prittriching Nord 09:24:00
-
Pfarrkirche, Egling a.d. Paar 09:26:00
-
Römerstr., Egling a.d. Paar 09:26:00
-
Wendelsberg, Egling a.d. Paar 09:26:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 10:24:00
-
Hauptstr., Prittriching 10:24:00
-
Rathaus, Prittriching 10:24:00
-
Prittriching Nord 10:24:00
-
Pfarrkirche, Egling a.d. Paar 10:26:00
-
Römerstr., Egling a.d. Paar 10:26:00
-
Wendelsberg, Egling a.d. Paar 10:26:00