Haltestelle Badstr. in Prittriching
Badstrasse 13,
86931Prittriching
The next departure is direction Wendelsberg, Egling a.d. Paar.
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 11:24:00
-
Hauptstr., Prittriching 11:24:00
-
Rathaus, Prittriching 11:24:00
-
Prittriching Nord 11:24:00
-
Pfarrkirche, Egling a.d. Paar 11:26:00
-
Römerstr., Egling a.d. Paar 11:26:00
-
Wendelsberg, Egling a.d. Paar 11:26:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 12:28:00
-
Hauptstr., Prittriching 12:28:00
-
Rathaus, Prittriching 12:28:00
-
Prittriching Nord 12:28:00
-
Winkl Dorfstraße, Prittriching 12:29:00
-
Fa. Gerstmaier, Scheuring 12:30:00
-
Scheuring Nord Hauptstr. 12:30:00
-
Scheuring Nord Jägerstraße 12:30:00
-
Rathaus, Scheuring 12:30:00
-
Beuerbach Wartehaus, Weil (Landsberg a. Lech) 12:32:00
-
Pestenacker Ort, Weil (Landsberg a. Lech) 12:34:00
-
Pestenacker Steinplatt, Weil (Landsberg a. Lech) 12:34:00
-
Neuweil, Weil (Landsberg a. Lech) 12:37:00
-
Petzenhausen Ortsmitte, Weil (Landsberg a. Lech) 12:39:00
-
Geretshausen Schwabhauser Straße, Weil (Landsberg 12:40:00
-
Weil (Landsberg a. Lech) Ost 12:42:00
-
Alte Schule, Weil (Landsberg a. Lech) 12:42:00
-
Raiffeisenbank, Weil (Landsberg a. Lech) 12:42:00
-
Epfenhausen, Penzing 12:44:00
-
Untermühlhausen, Penzing 12:45:00
-
Adlerstraße, Landsberg a. Lech 12:49:00
-
Bayertor, Landsberg a. Lech 12:50:00
-
Hauptplatz, Landsberg a. Lech 12:51:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 14:28:00
-
Hauptstr., Prittriching 14:28:00
-
Rathaus, Prittriching 14:28:00
-
Prittriching Nord 14:28:00
-
Winkl Dorfstraße, Prittriching 14:29:00
-
Fa. Gerstmaier, Scheuring 14:30:00
-
Scheuring Nord Hauptstr. 14:30:00
-
Scheuring Nord Jägerstraße 14:30:00
-
Rathaus, Scheuring 14:30:00
-
Beuerbach Wartehaus, Weil (Landsberg a. Lech) 14:32:00
-
Pestenacker Ort, Weil (Landsberg a. Lech) 14:34:00
-
Pestenacker Steinplatt, Weil (Landsberg a. Lech) 14:34:00
-
Neuweil, Weil (Landsberg a. Lech) 14:37:00
-
Petzenhausen Ortsmitte, Weil (Landsberg a. Lech) 14:39:00
-
Geretshausen Schwabhauser Straße, Weil (Landsberg 14:40:00
-
Weil (Landsberg a. Lech) Ost 14:42:00
-
Alte Schule, Weil (Landsberg a. Lech) 14:42:00
-
Raiffeisenbank, Weil (Landsberg a. Lech) 14:42:00
-
Epfenhausen, Penzing 14:44:00
-
Untermühlhausen, Penzing 14:45:00
-
Adlerstraße, Landsberg a. Lech 14:49:00
-
Bayertor, Landsberg a. Lech 14:50:00
-
Hauptplatz, Landsberg a. Lech 14:51:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 15:24:00
-
Hauptstr., Prittriching 15:24:00
-
Rathaus, Prittriching 15:24:00
-
Prittriching Nord 15:24:00
-
Pfarrkirche, Egling a.d. Paar 15:26:00
-
Römerstr., Egling a.d. Paar 15:26:00
-
Wendelsberg, Egling a.d. Paar 15:26:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 16:28:00
-
Hauptstr., Prittriching 16:28:00
-
Rathaus, Prittriching 16:28:00
-
Prittriching Nord 16:28:00
-
Winkl Dorfstraße, Prittriching 16:29:00
-
Fa. Gerstmaier, Scheuring 16:30:00
-
Scheuring Nord Hauptstr. 16:30:00
-
Scheuring Nord Jägerstraße 16:30:00
-
Rathaus, Scheuring 16:30:00
-
Beuerbach Wartehaus, Weil (Landsberg a. Lech) 16:32:00
-
Pestenacker Ort, Weil (Landsberg a. Lech) 16:34:00
-
Pestenacker Steinplatt, Weil (Landsberg a. Lech) 16:34:00
-
Neuweil, Weil (Landsberg a. Lech) 16:37:00
-
Petzenhausen Ortsmitte, Weil (Landsberg a. Lech) 16:39:00
-
Geretshausen Schwabhauser Straße, Weil (Landsberg 16:40:00
-
Weil (Landsberg a. Lech) Ost 16:42:00
-
Alte Schule, Weil (Landsberg a. Lech) 16:42:00
-
Raiffeisenbank, Weil (Landsberg a. Lech) 16:42:00
-
Epfenhausen, Penzing 16:44:00
-
Untermühlhausen, Penzing 16:45:00
-
Adlerstraße, Landsberg a. Lech 16:49:00
-
Bayertor, Landsberg a. Lech 16:50:00
-
Hauptplatz, Landsberg a. Lech 16:51:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 17:24:00
-
Hauptstr., Prittriching 17:24:00
-
Rathaus, Prittriching 17:24:00
-
Prittriching Nord 17:24:00
-
Pfarrkirche, Egling a.d. Paar 17:26:00
-
Römerstr., Egling a.d. Paar 17:26:00
-
Wendelsberg, Egling a.d. Paar 17:26:00