Haltestelle Hartmannshof Bahnhofstr. in Pommelsbrunn
Am Bahnhof ,
91224Pommelsbrunn
The next departure is direction Roth.
Route:
-
Hartmannshof
-
Pommelsbrunn 04:36:00
-
Happurg 04:39:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 04:42:00
-
Henfenfeld 04:46:00
-
Ottensoos 04:49:00
-
Lauf(links Pegnitz) 04:53:00
-
Lauf West 04:55:00
-
Röthenbach-Seespitze 04:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 04:59:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 05:01:00
-
Schwaig 05:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 05:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 05:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 05:10:00
-
Nürnberg Ostring 05:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 05:14:00
-
Nürnberg Hbf 05:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 05:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 05:25:00
-
Nürnberg-Eibach 05:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 05:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 05:33:00
-
Katzwang 05:35:00
-
Schwabach-Limbach 05:38:00
-
Schwabach 05:40:00
-
Rednitzhembach 05:43:00
-
Büchenbach 05:47:00
-
Roth 05:50:00
Route:
-
Hartmannshof
-
Hersbruck(r Pegnitz) 04:57:00
-
Nürnberg Hbf 05:18:00
Route:
-
Hartmannshof
-
Hersbruck(r Pegnitz) 04:57:00
-
Nürnberg Hbf 05:18:00
Route:
-
Hartmannshof
-
Pommelsbrunn 05:16:00
-
Happurg 05:19:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 05:22:00
-
Henfenfeld 05:26:00
-
Ottensoos 05:29:00
-
Lauf(links Pegnitz) 05:33:00
-
Lauf West 05:35:00
-
Röthenbach-Seespitze 05:37:00
-
Röthenbach-Steinberg 05:39:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 05:41:00
-
Schwaig 05:43:00
-
Nürnberg-Laufamholz 05:46:00
-
Nürnberg-Rehhof 05:48:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 05:50:00
-
Nürnberg Ostring 05:52:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 05:54:00
-
Nürnberg Hbf 05:57:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:03:00
-
Nürnberg-Sandreuth 06:05:00
-
Nürnberg-Eibach 06:08:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 06:11:00
-
Reichelsdorfer Keller 06:13:00
-
Katzwang 06:15:00
-
Schwabach-Limbach 06:18:00
-
Schwabach 06:20:00
-
Rednitzhembach 06:23:00
-
Büchenbach 06:27:00
-
Roth 06:30:00
Route:
-
Hartmannshof
-
Pommelsbrunn 05:36:00
-
Happurg 05:39:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 05:42:00
-
Henfenfeld 05:46:00
-
Ottensoos 05:49:00
-
Lauf(links Pegnitz) 05:53:00
-
Lauf West 05:55:00
-
Röthenbach-Seespitze 05:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 05:59:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 06:01:00
-
Schwaig 06:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 06:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 06:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 06:10:00
-
Nürnberg Ostring 06:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 06:14:00
-
Nürnberg Hbf 06:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 06:25:00
-
Nürnberg-Eibach 06:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 06:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 06:33:00
-
Katzwang 06:35:00
-
Schwabach-Limbach 06:38:00
-
Schwabach 06:40:00
-
Rednitzhembach 06:43:00
-
Büchenbach 06:47:00
-
Roth 06:50:00
Route:
-
Hartmannshof
-
Hersbruck(r Pegnitz) 05:58:00
-
Nürnberg Hbf 06:14:00