Haltestelle Mitteldorf/Raiffeisenstr. in Pleß
Ulmer Straße 27-34,
87773Pleß
The next departure is direction Memmingen.
Route:
-
Mitteldorf/Raiffeisenbank, Pleß
-
Oberdorf/Zehentstadel, Pleß 06:50:00
-
Raiffeisenbank, Fellheim 06:53:00
-
Altenheim, Fellheim 06:55:00
-
Rathaus, Fellheim 06:56:00
-
Ortsmitte, Heimertingen 07:00:00
-
Steinheim Nord, Memmingen 07:06:00
-
Steinheim Mitte, Memmingen 07:07:00
-
Steinheim Süd, Memmingen 07:08:00
-
Amendingen Donau-/Fraunhoferstr., Memmingen 07:10:00
-
Amendingen Feldschlößle, Memmingen 07:11:00
-
Amendingen Schwabenstraße, Memmingen 07:12:00
-
Rotes Kreuz, Memmingen 07:13:00
-
Zeppelinstraße, Memmingen 07:15:00
-
Bismarckschule, Memmingen 07:16:00
-
Vöhlin-Gymnasium, Memmingen 07:18:00
-
Bahnhof ZOB, Memmingen 07:24:00
Route:
-
Mitteldorf/Raiffeisenbank, Pleß
-
Oberdorf/Zehentstadel, Pleß 08:15:00
-
Raiffeisenbank, Fellheim 08:18:00
-
Altenheim, Fellheim 08:18:00
-
Rathaus, Fellheim 08:19:00
-
Ortsmitte, Heimertingen 08:22:00
-
Steinheim Nord, Memmingen 08:26:00
-
Steinheim Mitte, Memmingen 08:27:00
-
Steinheim Süd, Memmingen 08:28:00
-
Amendingen Donau-/Fraunhoferstr., Memmingen 08:29:00
-
Amendingen Feldschlößle, Memmingen 08:30:00
-
Amendingen Schwabenstraße, Memmingen 08:31:00
-
Rotes Kreuz, Memmingen 08:32:00
-
Luginsland, Memmingen 08:33:00
-
Bahnhof ZOB, Memmingen 08:36:00
Route:
-
Mitteldorf/Raiffeisenbank, Pleß
-
Unterdorf/Riedweg, Pleß 09:27:00
-
Rathaus, Kellmünz a.d. Iller 09:32:00
-
Bahnhof, Kellmünz a.d. Iller 09:35:00
Route:
-
Mitteldorf/Raiffeisenbank, Pleß
-
Oberdorf/Zehentstadel, Pleß 09:32:00
-
Raiffeisenbank, Fellheim 09:35:00
-
Altenheim, Fellheim 09:35:00
-
Rathaus, Fellheim 09:36:00
-
Ortsmitte, Heimertingen 09:40:00
-
Steinheim Nord, Memmingen 09:42:00
-
Steinheim Mitte, Memmingen 09:43:00
-
Steinheim Süd, Memmingen 09:43:00
-
Amendingen Donau-/Fraunhoferstr., Memmingen 09:44:00
-
Illerpark, Memmingen 09:45:00
-
Fa. Dachser, Memmingen 09:45:00
-
Cineplex, Memmingen 09:45:00
-
Amendingen Feldschlößle, Memmingen 09:45:00
-
Amendingen Schwabenstraße, Memmingen 09:46:00
-
Rotes Kreuz, Memmingen 09:47:00
-
Bahnhof ZOB, Memmingen 09:50:00
Route:
-
Mitteldorf/Raiffeisenbank, Pleß
-
Unterdorf/Riedweg, Pleß 11:19:00
Route:
-
Mitteldorf/Raiffeisenbank, Pleß
-
Oberdorf/Zehentstadel, Pleß 11:22:00
-
Raiffeisenbank, Fellheim 11:24:00
-
Altenheim, Fellheim 11:25:00
-
Rathaus, Fellheim 11:26:00
-
Ortsmitte, Heimertingen 11:29:00
-
Steinheim Nord, Memmingen 11:33:00
-
Steinheim Mitte, Memmingen 11:34:00
-
Steinheim Süd, Memmingen 11:35:00
-
Amendingen Donau-/Fraunhoferstr., Memmingen 11:37:00
-
Amendingen Feldschlößle, Memmingen 11:38:00
-
Amendingen Schwabenstraße, Memmingen 11:39:00
-
Rotes Kreuz, Memmingen 11:41:00
-
Luginsland, Memmingen 11:42:00
-
Bahnhof ZOB, Memmingen 11:45:00