Haltestelle Eichenwaldstraße in Pinzberg
Hauptstrasse 46,
91361Pinzberg
The next departure is direction Forchheim Paradeplatz.
Route:
-
Eichenwaldstraße, Pinzberg
-
Abzw. Sigritzau, Forchheim (Oberfranken) 04:43:00
-
ZOB/Bahnhof, Forchheim (Oberfranken) 04:48:00
-
Paradeplatz, Forchheim (Oberfranken) 04:50:00
-
Abzw. Sigritzau, Forchheim (Oberfranken) 04:55:00
-
Eichenwaldstraße, Pinzberg 04:58:00
-
Gosberg Kirche, Pinzberg 05:00:00
-
Bahnhof Ost, Wiesenthau 05:02:00
-
Kirchehrenbach Mitte 05:06:00
-
Sonnengarten, Kirchehrenbach 05:07:00
-
Abzw. Kolmreuth, Pretzfeld 05:09:00
-
Abzw. Alte Reuth, Pretzfeld 05:10:00
-
Schule, Pretzfeld 05:11:00
-
Am Backofen, Pretzfeld 05:12:00
-
Schloßberg, Pretzfeld 05:12:00
-
Rüssenbach Abzw. Tiefer Graben, Ebermannstadt 05:15:00
-
Diesbrunnenstraße, Ebermannstadt 05:17:00
-
Abzw. Krankenhaus, Ebermannstadt 05:19:00
-
Kirchenplatz, Ebermannstadt 05:20:00
-
Bahnhof, Ebermannstadt 05:21:00
Route:
-
Eichenwaldstraße, Pinzberg
-
Gosberg Kirche, Pinzberg 05:00:00
-
Bahnhof Ost, Wiesenthau 05:02:00
-
Kirchehrenbach Mitte 05:06:00
-
Sonnengarten, Kirchehrenbach 05:07:00
-
Abzw. Kolmreuth, Pretzfeld 05:09:00
-
Abzw. Alte Reuth, Pretzfeld 05:10:00
-
Schule, Pretzfeld 05:11:00
-
Am Backofen, Pretzfeld 05:12:00
-
Schloßberg, Pretzfeld 05:12:00
-
Rüssenbach Abzw. Tiefer Graben, Ebermannstadt 05:15:00
-
Diesbrunnenstraße, Ebermannstadt 05:17:00
-
Abzw. Krankenhaus, Ebermannstadt 05:19:00
-
Kirchenplatz, Ebermannstadt 05:20:00
-
Bahnhof, Ebermannstadt 05:21:00
Route:
-
Pinzberg
-
Forchheim(Oberfr) 05:15:00
Route:
-
Pinzberg
-
Gosberg 05:27:00
-
Wiesenthau 05:30:00
-
Kirchehrenbach 05:33:00
-
Pretzfeld 05:37:00
-
Ebermannstadt 05:41:00
Route:
-
Pinzberg
-
Forchheim(Oberfr) 06:07:00
Route:
-
Pinzberg
-
Gosberg 06:19:00
-
Wiesenthau 06:22:00
-
Kirchehrenbach 06:25:00
-
Pretzfeld 06:29:00
-
Ebermannstadt 06:33:00