Haltestelle Zeppelinstraße in Pforzheim
Eutinger Strasse 4,
75175Pforzheim
The next departure is direction Arlinger Hohlohstrasse.
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Lindenstraße, Pforzheim 13:41:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 13:42:00
-
Parkstraße, Pforzheim 13:43:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 13:44:00
-
Marktplatz, Pforzheim 13:45:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 13:46:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 13:49:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 13:54:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 13:55:00
-
Maystraße, Pforzheim 13:56:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 13:57:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 13:58:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 13:59:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 14:00:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 14:01:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 14:01:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 14:02:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 14:03:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Parkstraße, Pforzheim 13:47:00
-
Marktplatz, Pforzheim 13:49:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 13:52:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Enzauenpark, Pforzheim 13:58:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 14:00:00
-
Eutingen West, Pforzheim 14:01:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 14:02:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 14:03:00
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 14:04:00
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim 14:05:00
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 14:05:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 14:06:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 14:07:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 14:08:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 14:06:00
-
Eutingen Waldrand, Pforzheim 14:07:00
-
Niefern Reisersweg, Niefern-Öschelbronn 14:10:00
-
Niefern Pforzheimer Straße, Niefern-Öschelbronn 14:11:00
-
Niefern Ob der Ziegelhütte, Niefern-Öschelbronn 14:12:00
-
Niefern Marktplatz, Niefern-Öschelbronn 14:13:00
-
Niefern Rößle, Niefern-Öschelbronn 14:14:00
-
Niefern Arlinger, Niefern-Öschelbronn 14:15:00
-
Niefern Kirnbachweg, Niefern-Öschelbronn 14:16:00
-
Öschelbronn West, Niefern-Öschelbronn 14:19:00
-
Öschelbronn Kirche, Niefern-Öschelbronn 14:20:00
-
Öschelbronn Allmendstraße, Niefern-Öschelbronn 14:21:00
-
Öschelbronn Klinik, Niefern-Öschelbronn 14:23:00
-
Pinache Gewerbegebiet, Wiernsheim 14:26:00
-
Pinache Kirche, Wiernsheim 14:27:00
-
Mühlstraße, Wiernsheim 14:30:00
-
Bürgersaal, Wiernsheim 14:31:00
-
Wiernsheimer Str., Wurmberg 14:34:00
-
Uhlandstraße, Wurmberg 14:35:00
-
Waldenserdenkmal, Wurmberg 14:37:00
-
Pforzheimer Straße, Wurmberg 14:38:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Lindenstraße, Pforzheim 14:11:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 14:12:00
-
Parkstraße, Pforzheim 14:13:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 14:14:00
-
Marktplatz, Pforzheim 14:15:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 14:16:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 14:19:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 14:24:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 14:25:00
-
Maystraße, Pforzheim 14:26:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 14:27:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 14:28:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 14:29:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 14:30:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 14:31:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 14:31:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 14:32:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 14:33:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Parkstraße, Pforzheim 14:21:00
-
Marktplatz, Pforzheim 14:23:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 14:26:00