Haltestelle Zeppelinstraße in Pforzheim
Eutinger Strasse 4,
75175Pforzheim
The next departure is direction Arlinger Hohlohstrasse.
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Lindenstraße, Pforzheim 16:59:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 17:00:00
-
Parkstraße, Pforzheim 17:01:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 17:02:00
-
Marktplatz, Pforzheim 17:03:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 17:05:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 17:08:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 17:11:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 17:13:00
-
Maystraße, Pforzheim 17:14:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 17:16:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 17:17:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 17:18:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 17:21:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 17:22:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 17:23:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 17:24:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 17:25:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Parkstraße, Pforzheim 17:02:00
-
Marktplatz, Pforzheim 17:04:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 17:07:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Enzauenpark, Pforzheim 17:03:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 17:05:00
-
Eutingen West, Pforzheim 17:06:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 17:07:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 17:08:00
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 17:09:00
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim 17:10:00
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 17:11:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 17:12:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 17:13:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 17:14:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 17:06:00
-
Eutingen Waldrand, Pforzheim 17:07:00
-
Niefern Reisersweg, Niefern-Öschelbronn 17:10:00
-
Niefern Pforzheimer Straße, Niefern-Öschelbronn 17:11:00
-
Niefern Ob der Ziegelhütte, Niefern-Öschelbronn 17:12:00
-
Niefern Marktplatz, Niefern-Öschelbronn 17:13:00
-
Niefern Waldstrasse, Niefern-Öschelbronn 17:14:00
-
Niefern Ob der Linden, Niefern-Öschelbronn 17:16:00
-
Niefern Habichtstraße, Niefern-Öschelbronn 17:17:00
-
Niefern Weichertstrasse, Niefern-Öschelbronn 17:19:00
-
Niefern Kirnbachweg, Niefern-Öschelbronn 17:20:00
-
Niefern Arlinger, Niefern-Öschelbronn 17:21:00
-
Niefern Rößle, Niefern-Öschelbronn 17:23:00
-
Niefern Marktplatz, Niefern-Öschelbronn 17:24:00
-
Niefern Krone, Niefern-Öschelbronn 17:25:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Lindenstraße, Pforzheim 17:14:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 17:15:00
-
Parkstraße, Pforzheim 17:16:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 17:17:00
-
Marktplatz, Pforzheim 17:18:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 17:20:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 17:23:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 17:26:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 17:28:00
-
Maystraße, Pforzheim 17:29:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 17:31:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 17:32:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 17:33:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 17:36:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 17:37:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 17:38:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 17:39:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 17:40:00
Route:
-
Zeppelinstraße, Pforzheim
-
Parkstraße, Pforzheim 17:17:00
-
Marktplatz, Pforzheim 17:19:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 17:22:00