Haltestelle Rodstraße in Pforzheim
Bleichstrasse 72,
75173Pforzheim
The next departure is direction Buchbusch.
Route:
-
Rodstraße, Pforzheim
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim 09:12:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 09:13:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 09:15:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 09:17:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 09:19:00
-
Christophallee, Pforzheim 09:20:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 09:21:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 09:22:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 09:23:00
-
Kurfürstenstaffel, Pforzheim 09:24:00
-
Wartberg, Pforzheim 09:25:00
-
Bauschlotter Straße, Pforzheim 09:26:00
-
Krebspfad, Pforzheim 09:27:00
-
Hängsteig, Pforzheim 09:27:00
-
Welschenäckerstraße, Pforzheim 09:29:00
-
Am Windhof, Pforzheim 09:30:00
-
Obsthof, Pforzheim 09:32:00
-
Amazonstraße, Pforzheim 09:35:00
-
Buchbusch, Pforzheim 09:36:00
Route:
-
Rodstraße, Pforzheim
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 09:16:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 09:17:00
-
Dillweißenstein Riedstraße, Pforzheim 09:19:00
-
Seegerstraße, Pforzheim 09:20:00
-
Ludwigsplatz, Pforzheim 09:21:00
-
Hirsauer Straße, Pforzheim 09:22:00
-
Dillweißenstein Äußere Hirsauerstraße, Pforzheim 09:22:00
-
Nagoldbad, Pforzheim 09:23:00
-
Dillweißenstein Steinbergsguts, Pforzheim 09:24:00
-
Burggartenstraße, Pforzheim 09:25:00
-
Dillweißenstein Bahnhof Weißenstein, Pforzheim 09:26:00
Route:
-
Rodstraße, Pforzheim
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim 09:27:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 09:28:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 09:30:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 09:31:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 09:33:00
Route:
-
Rodstraße, Pforzheim
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 09:29:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 09:30:00
-
Hoheneck, Pforzheim 09:33:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 09:37:00
-
Huchenfeld Haus der Vereine, Pforzheim 09:38:00
-
Huchenfeld Rathaus, Pforzheim 09:39:00
-
Huchenfeld St. Hubertus-Straße, Pforzheim 09:40:00
-
Huchenfeld Im Blumengarten, Pforzheim 09:41:00
-
Hohenwart Forum, Pforzheim 09:45:00
-
Hohenwart Ortsmitte/Lädle, Pforzheim 09:46:00
-
Hohenwart Schellbronner Straße, Pforzheim 09:47:00
-
Schellbronn Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 09:50:00
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis) 09:54:00
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis) 09:57:00
-
Hamberg Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 09:59:00
-
Hamberg Steinegger Straße, Neuhausen (Enzkreis) 10:00:00
-
Steinegg Liebenzeller Straße, Neuhausen (Enzkreis) 10:03:00
-
Steinegg Brunnen, Neuhausen (Enzkreis) 10:04:00
-
Steinegg Schwarzwaldstraße, Neuhausen (Enzkreis) 10:05:00
-
Steinegg Aussiedlerhof, Neuhausen (Enzkreis) 10:06:00
-
Kindergarten, Neuhausen (Enzkreis) 10:10:00
-
Pforzheimer Straße, Neuhausen (Enzkreis) 10:11:00
Route:
-
Rodstraße, Pforzheim
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 09:31:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 09:32:00
-
Dillweißenstein Riedstraße, Pforzheim 09:34:00
-
Seegerstraße, Pforzheim 09:35:00
-
Ludwigsplatz, Pforzheim 09:36:00
-
Hirsauer Straße, Pforzheim 09:37:00
-
Dillweißenstein Äußere Hirsauerstraße, Pforzheim 09:37:00
-
Nagoldbad, Pforzheim 09:38:00
-
Dillweißenstein Steinbergsguts, Pforzheim 09:39:00
-
Burggartenstraße, Pforzheim 09:40:00
-
Dillweißenstein Bahnhof Weißenstein, Pforzheim 09:41:00
Route:
-
Rodstraße, Pforzheim
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim 09:42:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 09:43:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 09:45:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 09:47:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 09:49:00
-
Christophallee, Pforzheim 09:50:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 09:51:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 09:52:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 09:53:00
-
Kurfürstenstaffel, Pforzheim 09:54:00
-
Wartberg, Pforzheim 09:55:00
-
Bauschlotter Straße, Pforzheim 09:56:00
-
Krebspfad, Pforzheim 09:57:00
-
Hängsteig, Pforzheim 09:57:00
-
Welschenäckerstraße, Pforzheim 09:59:00
-
Am Windhof, Pforzheim 10:00:00
-
Obsthof, Pforzheim 10:02:00
-
Amazonstraße, Pforzheim 10:05:00
-
Buchbusch, Pforzheim 10:06:00