Haltestelle Ritterstraße in Pforzheim
Dollbronner Strasse ,
75181Pforzheim
The next departure is direction Huchenfeld.
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Hohenwarter Straße, Pforzheim 07:37:00
-
Würm Friedhof, Pforzheim 07:38:00
-
Huchenfeld Jettenbrunnen, Pforzheim 07:40:00
-
Huchenfeld Industriestraße, Pforzheim 07:42:00
-
Huchenfeld Mittlerer Hardweg, Pforzheim 07:43:00
-
Huchenfeld Erzkopfstraße, Pforzheim 07:44:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 07:45:00
-
Huchenfeld Hellerichstraße, Pforzheim 07:46:00
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Würm Hölderlinstraße, Pforzheim 07:59:00
-
Würm Würmer Hauptstraße, Pforzheim 08:00:00
-
Würm Fahrstraße, Pforzheim 08:01:00
-
Würm Post, Pforzheim 08:02:00
-
Würmblick, Pforzheim 08:03:00
-
Altes Sägewerk, Pforzheim 08:04:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 08:06:00
-
Calwer Straße, Pforzheim 08:07:00
-
Schmuckmuseum, Pforzheim 08:08:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 08:10:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 08:11:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 08:13:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 08:14:00
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Hohenwarter Straße, Pforzheim 08:37:00
-
Würm Friedhof, Pforzheim 08:38:00
-
Huchenfeld Jettenbrunnen, Pforzheim 08:40:00
-
Huchenfeld Industriestraße, Pforzheim 08:42:00
-
Huchenfeld Mittlerer Hardweg, Pforzheim 08:43:00
-
Huchenfeld Erzkopfstraße, Pforzheim 08:44:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 08:45:00
-
Huchenfeld Hellerichstraße, Pforzheim 08:46:00
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Würm Hölderlinstraße, Pforzheim 08:59:00
-
Würm Würmer Hauptstraße, Pforzheim 09:00:00
-
Würm Fahrstraße, Pforzheim 09:01:00
-
Würm Post, Pforzheim 09:02:00
-
Würmblick, Pforzheim 09:03:00
-
Altes Sägewerk, Pforzheim 09:04:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 09:06:00
-
Calwer Straße, Pforzheim 09:07:00
-
Schmuckmuseum, Pforzheim 09:08:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 09:10:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 09:11:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 09:13:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 09:14:00
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Hohenwarter Straße, Pforzheim 09:37:00
-
Würm Friedhof, Pforzheim 09:38:00
-
Huchenfeld Jettenbrunnen, Pforzheim 09:40:00
-
Huchenfeld Industriestraße, Pforzheim 09:42:00
-
Huchenfeld Mittlerer Hardweg, Pforzheim 09:43:00
-
Huchenfeld Erzkopfstraße, Pforzheim 09:44:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 09:45:00
-
Huchenfeld Hellerichstraße, Pforzheim 09:46:00
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Würm Hölderlinstraße, Pforzheim 09:59:00
-
Würm Würmer Hauptstraße, Pforzheim 10:00:00
-
Würm Fahrstraße, Pforzheim 10:01:00
-
Würm Post, Pforzheim 10:02:00
-
Würmblick, Pforzheim 10:03:00
-
Altes Sägewerk, Pforzheim 10:04:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 10:06:00
-
Calwer Straße, Pforzheim 10:07:00
-
Schmuckmuseum, Pforzheim 10:08:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 10:10:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 10:11:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 10:13:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 10:14:00