Haltestelle Ritterstraße in Pforzheim
Dollbronner Strasse ,
75181Pforzheim
The next departure is direction Huchenfeld.
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Hohenwarter Straße, Pforzheim 21:52:00
-
Würm Friedhof, Pforzheim 21:53:00
-
Huchenfeld Jettenbrunnen, Pforzheim 21:55:00
-
Huchenfeld Industriestraße, Pforzheim 21:57:00
-
Huchenfeld Mittlerer Hardweg, Pforzheim 21:58:00
-
Huchenfeld Erzkopfstraße, Pforzheim 21:59:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 22:00:00
-
Huchenfeld Hellerichstraße, Pforzheim 22:01:00
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Würm Hölderlinstraße, Pforzheim 22:14:00
-
Würm Würmer Hauptstraße, Pforzheim 22:15:00
-
Würm Fahrstraße, Pforzheim 22:16:00
-
Würm Post, Pforzheim 22:17:00
-
Würmblick, Pforzheim 22:18:00
-
Altes Sägewerk, Pforzheim 22:19:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 22:21:00
-
Calwer Straße, Pforzheim 22:22:00
-
Schmuckmuseum, Pforzheim 22:23:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 22:25:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 22:26:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 22:28:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 22:29:00
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Hohenwarter Straße, Pforzheim 22:52:00
-
Würm Friedhof, Pforzheim 22:53:00
-
Huchenfeld Jettenbrunnen, Pforzheim 22:55:00
-
Huchenfeld Industriestraße, Pforzheim 22:57:00
-
Huchenfeld Mittlerer Hardweg, Pforzheim 22:58:00
-
Huchenfeld Erzkopfstraße, Pforzheim 22:59:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 23:00:00
-
Huchenfeld Hellerichstraße, Pforzheim 23:01:00
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Würm Hölderlinstraße, Pforzheim 23:14:00
-
Würm Würmer Hauptstraße, Pforzheim 23:15:00
-
Würm Fahrstraße, Pforzheim 23:16:00
-
Würm Post, Pforzheim 23:17:00
-
Würmblick, Pforzheim 23:18:00
-
Altes Sägewerk, Pforzheim 23:19:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 23:21:00
-
Calwer Straße, Pforzheim 23:22:00
-
Schmuckmuseum, Pforzheim 23:23:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 23:25:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 23:26:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 23:28:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 23:29:00
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Hohenwarter Straße, Pforzheim 23:51:00
-
Würm Friedhof, Pforzheim 23:52:00
-
Huchenfeld Jettenbrunnen, Pforzheim 23:54:00
-
Huchenfeld Industriestraße, Pforzheim 23:55:00
-
Huchenfeld Mittlerer Hardweg, Pforzheim 23:56:00
-
Huchenfeld Erzkopfstraße, Pforzheim 23:57:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 23:58:00
-
Huchenfeld Hellerichstraße, Pforzheim 23:59:00
-
Huchenfeld Sonnenhalde, Pforzheim 00:00:00
-
Huchenfeld Zum Nagoldblick, Pforzheim 00:01:00
-
Huchenfeld Rathaus, Pforzheim 00:01:00
-
Huchenfeld St. Hubertus-Straße, Pforzheim 00:02:00
-
Huchenfeld Am Schönblick, Pforzheim 00:03:00
-
Huchenfeld Im Blumengarten, Pforzheim 00:04:00
Route:
-
Würm Ritterstraße, Pforzheim
-
Hohenwarter Straße, Pforzheim 07:37:00
-
Würm Friedhof, Pforzheim 07:38:00
-
Huchenfeld Jettenbrunnen, Pforzheim 07:40:00
-
Huchenfeld Industriestraße, Pforzheim 07:42:00
-
Huchenfeld Mittlerer Hardweg, Pforzheim 07:43:00
-
Huchenfeld Erzkopfstraße, Pforzheim 07:44:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 07:45:00
-
Huchenfeld Hellerichstraße, Pforzheim 07:46:00