Haltestelle Jahn/Bleichstr. in Pforzheim
Bleichstrasse 40,
75173Pforzheim
The next departure is direction Hamberg.
Route:
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim
-
Rodstraße, Pforzheim 15:28:00
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 15:29:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 15:30:00
-
Hoheneck, Pforzheim 15:33:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 15:37:00
-
Huchenfeld Haus der Vereine, Pforzheim 15:38:00
-
Huchenfeld Rathaus, Pforzheim 15:39:00
-
Huchenfeld St. Hubertus-Straße, Pforzheim 15:40:00
-
Huchenfeld Im Blumengarten, Pforzheim 15:41:00
-
Hohenwart Forum, Pforzheim 15:45:00
-
Hohenwart Ortsmitte/Lädle, Pforzheim 15:46:00
-
Hohenwart Schellbronner Straße, Pforzheim 15:47:00
-
Schellbronn Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 15:50:00
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis) 15:54:00
-
Am Sägewerk, Neuhausen (Enzkreis) 15:59:00
-
Pforzheimer Straße, Neuhausen (Enzkreis) 15:59:00
-
Kindergarten, Neuhausen (Enzkreis) 16:00:00
-
Altes Schulhaus, Neuhausen (Enzkreis) 16:01:00
-
Steinegg Aussiedlerhof, Neuhausen (Enzkreis) 16:04:00
-
Steinegg Liebenzeller Straße, Neuhausen (Enzkreis) 16:05:00
-
Steinegg Brunnen, Neuhausen (Enzkreis) 16:06:00
-
Steinegg Schwarzwaldstraße, Neuhausen (Enzkreis) 16:07:00
-
Hamberg Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 16:10:00
-
Hamberg Steinegger Straße, Neuhausen (Enzkreis) 16:11:00
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis) 16:12:00
Route:
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim
-
Sedanplatz, Pforzheim 15:44:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 15:45:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 15:46:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 15:48:00
Route:
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim
-
Sedanplatz, Pforzheim 15:47:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 15:49:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 15:50:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 15:51:00
Route:
-
Hohlstraße, Pforzheim
-
Sedanplatz, Pforzheim 15:47:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 15:49:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 15:53:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 15:54:00
-
Franziskusstraße, Pforzheim 15:55:00
-
Gutenbergstraße, Pforzheim 15:57:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 15:58:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 15:58:00
-
Phillipstraße, Pforzheim 15:59:00
-
Bayernstraße, Pforzheim 16:00:00
-
Bismarckstraße, Pforzheim 16:01:00
-
Scheffelstraße, Pforzheim 16:02:00
-
Heim am Hachel, Pforzheim 16:03:00
Route:
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim
-
Rodstraße, Pforzheim 15:55:00
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 15:55:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 15:56:00
-
Dillweißenstein Riedstraße, Pforzheim 15:58:00
-
Seegerstraße, Pforzheim 15:59:00
-
Ludwigsplatz, Pforzheim 16:00:00
-
Hirsauer Straße, Pforzheim 16:01:00
-
Dillweißenstein Äußere Hirsauerstraße, Pforzheim 16:01:00
-
Nagoldbad, Pforzheim 16:02:00
-
Dillweißenstein Steinbergsguts, Pforzheim 16:03:00
-
Burggartenstraße, Pforzheim 16:04:00
-
Dillweißenstein Bahnhof Weißenstein, Pforzheim 16:04:00
Route:
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim
-
Sedanplatz, Pforzheim 16:17:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 16:19:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 16:23:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 16:24:00
-
Christophallee, Pforzheim 16:25:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 16:26:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 16:26:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 16:27:00
-
Kurfürstenstaffel, Pforzheim 16:28:00
-
Wartberg, Pforzheim 16:29:00
-
Bauschlotter Straße, Pforzheim 16:30:00
-
Krebspfad, Pforzheim 16:31:00
-
Hängsteig, Pforzheim 16:31:00