Haltestelle Humboldtstraße in Pforzheim
Humboldtstrasse 1,
75175Pforzheim
The next departure is direction Hochschule.
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Keplerstraße, Pforzheim 14:27:00
-
Großer Lückenweg, Pforzheim 14:27:00
-
Schoferweg, Pforzheim 14:28:00
-
Max-Planck-Straße, Pforzheim 14:29:00
-
Kantstraße, Pforzheim 14:30:00
-
Hochschule/Wildpark, Pforzheim 14:31:00
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Gellertstraße, Pforzheim 14:44:00
-
Hauffstraße, Pforzheim 14:45:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 14:46:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 14:47:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 14:49:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 14:53:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 14:55:00
-
Christophallee, Pforzheim 14:56:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 14:58:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 14:59:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 15:00:00
-
Brettener Straße, Pforzheim 15:01:00
-
Oberer Wingertweg, Pforzheim 15:01:00
-
Kreuzsteinallee, Pforzheim 15:02:00
-
Wartbergbad, Pforzheim 15:02:00
-
Bauschlotter Straße, Pforzheim 15:03:00
-
Krebspfad, Pforzheim 15:04:00
-
Hängsteig, Pforzheim 15:05:00
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Keplerstraße, Pforzheim 14:57:00
-
Großer Lückenweg, Pforzheim 14:57:00
-
Schoferweg, Pforzheim 14:58:00
-
Max-Planck-Straße, Pforzheim 14:59:00
-
Kantstraße, Pforzheim 15:00:00
-
Hochschule/Wildpark, Pforzheim 15:01:00
-
Seehaus, Pforzheim 15:04:00
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Gellertstraße, Pforzheim 15:14:00
-
Hauffstraße, Pforzheim 15:15:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 15:16:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 15:17:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 15:19:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 15:20:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 15:22:00
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Keplerstraße, Pforzheim 15:27:00
-
Großer Lückenweg, Pforzheim 15:27:00
-
Schoferweg, Pforzheim 15:28:00
-
Max-Planck-Straße, Pforzheim 15:29:00
-
Kantstraße, Pforzheim 15:30:00
-
Hochschule/Wildpark, Pforzheim 15:31:00
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Gellertstraße, Pforzheim 15:44:00
-
Hauffstraße, Pforzheim 15:45:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 15:46:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 15:47:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 15:49:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 15:53:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 15:55:00
-
Christophallee, Pforzheim 15:56:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 15:58:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 15:59:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 16:00:00
-
Brettener Straße, Pforzheim 16:01:00
-
Oberer Wingertweg, Pforzheim 16:01:00
-
Kreuzsteinallee, Pforzheim 16:02:00
-
Wartbergbad, Pforzheim 16:02:00
-
Bauschlotter Straße, Pforzheim 16:03:00
-
Krebspfad, Pforzheim 16:04:00
-
Hängsteig, Pforzheim 16:05:00