Haltestelle Humboldtstraße in Pforzheim
Humboldtstrasse 1,
75175Pforzheim
The next departure is direction Hängsteig.
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Gellertstraße, Pforzheim 05:53:00
-
Hauffstraße, Pforzheim 05:54:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 05:56:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 05:58:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 06:00:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 06:02:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 06:04:00
-
Christophallee, Pforzheim 06:05:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 06:06:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 06:07:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 06:08:00
-
Brettener Straße, Pforzheim 06:09:00
-
Oberer Wingertweg, Pforzheim 06:10:00
-
Kreuzsteinallee, Pforzheim 06:11:00
-
Wartbergbad, Pforzheim 06:11:00
-
Bauschlotter Straße, Pforzheim 06:13:00
-
Krebspfad, Pforzheim 06:14:00
-
Hängsteig, Pforzheim 06:15:00
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Gellertstraße, Pforzheim 06:08:00
-
Hauffstraße, Pforzheim 06:09:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 06:11:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 06:13:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 06:15:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 06:16:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 06:18:00
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Gellertstraße, Pforzheim 06:23:00
-
Hauffstraße, Pforzheim 06:24:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 06:26:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 06:28:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 06:30:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 06:32:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 06:34:00
-
Christophallee, Pforzheim 06:35:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 06:36:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 06:37:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 06:38:00
-
Brettener Straße, Pforzheim 06:39:00
-
Oberer Wingertweg, Pforzheim 06:40:00
-
Kreuzsteinallee, Pforzheim 06:41:00
-
Wartbergbad, Pforzheim 06:41:00
-
Bauschlotter Straße, Pforzheim 06:43:00
-
Krebspfad, Pforzheim 06:44:00
-
Hängsteig, Pforzheim 06:45:00
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Keplerstraße, Pforzheim 06:33:00
-
Großer Lückenweg, Pforzheim 06:33:00
-
Schoferweg, Pforzheim 06:34:00
-
Max-Planck-Straße, Pforzheim 06:35:00
-
Kantstraße, Pforzheim 06:36:00
-
Hochschule/Wildpark, Pforzheim 06:38:00
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Gellertstraße, Pforzheim 06:38:00
-
Hauffstraße, Pforzheim 06:39:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 06:41:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 06:43:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 06:45:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 06:46:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 06:48:00
Route:
-
Humboldtstraße, Pforzheim
-
Keplerstraße, Pforzheim 06:48:00
-
Großer Lückenweg, Pforzheim 06:48:00
-
Schoferweg, Pforzheim 06:49:00
-
Max-Planck-Straße, Pforzheim 06:50:00
-
Kantstraße, Pforzheim 06:51:00
-
Hochschule/Wildpark, Pforzheim 06:53:00