Haltestelle Gustav Rau Straße in Pforzheim
Gustav-Rau-Strasse 8,
75173Pforzheim
The next departure is direction Weiherberg.
Route:
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim
-
Werner Siemens Straße (Ersatz), Pforzheim 06:24:00
-
Grünewaldstraße, Pforzheim 06:25:00
-
Rembrandtstraße, Pforzheim 06:27:00
-
Postwiesenstraße, Pforzheim 06:28:00
-
Nebeniusstraße, Pforzheim 06:29:00
-
Senefelder Straße, Pforzheim 06:30:00
-
Werner-Siemens-Straße, Pforzheim 06:31:00
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim 06:32:00
-
Turnplatz, Pforzheim 06:34:00
-
Jahnhalle, Pforzheim 06:36:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 06:38:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 06:41:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 06:43:00
-
Franziskusstraße, Pforzheim 06:44:00
-
Hauptgüterbahnhof, Pforzheim 06:46:00
-
Blücherstraße, Pforzheim 06:47:00
-
Gutenbergstraße, Pforzheim 06:48:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 06:50:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 06:51:00
-
Phillipstraße, Pforzheim 06:52:00
-
Bayernstraße, Pforzheim 06:53:00
-
Bismarckstraße, Pforzheim 06:54:00
-
Scheffelstraße, Pforzheim 06:55:00
-
Heim am Hachel, Pforzheim 06:56:00
Route:
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim
-
Werner Siemens Straße (Ersatz), Pforzheim 07:24:00
-
Grünewaldstraße, Pforzheim 07:25:00
-
Rembrandtstraße, Pforzheim 07:27:00
-
Postwiesenstraße, Pforzheim 07:28:00
-
Nebeniusstraße, Pforzheim 07:29:00
-
Senefelder Straße, Pforzheim 07:30:00
-
Werner-Siemens-Straße, Pforzheim 07:31:00
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim 07:32:00
-
Turnplatz, Pforzheim 07:34:00
-
Jahnhalle, Pforzheim 07:36:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 07:38:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 07:41:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 07:43:00
-
Franziskusstraße, Pforzheim 07:44:00
-
Hauptgüterbahnhof, Pforzheim 07:46:00
-
Blücherstraße, Pforzheim 07:47:00
-
Gutenbergstraße, Pforzheim 07:48:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 07:50:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 07:51:00
-
Phillipstraße, Pforzheim 07:52:00
-
Bayernstraße, Pforzheim 07:53:00
-
Bismarckstraße, Pforzheim 07:54:00
-
Scheffelstraße, Pforzheim 07:55:00
-
Heim am Hachel, Pforzheim 07:56:00
Route:
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim
-
Werner Siemens Straße (Ersatz), Pforzheim 08:34:00
-
Grünewaldstraße, Pforzheim 08:35:00
-
Rembrandtstraße, Pforzheim 08:37:00
-
Postwiesenstraße, Pforzheim 08:38:00
-
Nebeniusstraße, Pforzheim 08:39:00
-
Senefelder Straße, Pforzheim 08:40:00
-
Werner-Siemens-Straße, Pforzheim 08:41:00
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim 08:42:00
-
Turnplatz, Pforzheim 08:44:00
-
Jahnhalle, Pforzheim 08:46:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 08:48:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 08:51:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 08:53:00
-
Franziskusstraße, Pforzheim 08:54:00
-
Hauptgüterbahnhof, Pforzheim 08:56:00
-
Blücherstraße, Pforzheim 08:57:00
-
Gutenbergstraße, Pforzheim 08:58:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 09:00:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 09:01:00
-
Phillipstraße, Pforzheim 09:02:00
-
Bayernstraße, Pforzheim 09:03:00
-
Bismarckstraße, Pforzheim 09:04:00
-
Scheffelstraße, Pforzheim 09:05:00
-
Heim am Hachel, Pforzheim 09:06:00
Route:
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim
-
Werner Siemens Straße (Ersatz), Pforzheim 09:04:00
-
Grünewaldstraße, Pforzheim 09:05:00
-
Rembrandtstraße, Pforzheim 09:07:00
-
Postwiesenstraße, Pforzheim 09:08:00
-
Nebeniusstraße, Pforzheim 09:09:00
-
Senefelder Straße, Pforzheim 09:10:00
-
Werner-Siemens-Straße, Pforzheim 09:11:00
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim 09:12:00
-
Turnplatz, Pforzheim 09:14:00
-
Jahnhalle, Pforzheim 09:16:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 09:18:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 09:21:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 09:23:00
Route:
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim
-
Werner Siemens Straße (Ersatz), Pforzheim 09:34:00
-
Grünewaldstraße, Pforzheim 09:35:00
-
Rembrandtstraße, Pforzheim 09:37:00
-
Postwiesenstraße, Pforzheim 09:38:00
-
Nebeniusstraße, Pforzheim 09:39:00
-
Senefelder Straße, Pforzheim 09:40:00
-
Werner-Siemens-Straße, Pforzheim 09:41:00
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim 09:42:00
-
Turnplatz, Pforzheim 09:44:00
-
Jahnhalle, Pforzheim 09:46:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 09:48:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 09:51:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 09:53:00
-
Franziskusstraße, Pforzheim 09:54:00
-
Hauptgüterbahnhof, Pforzheim 09:56:00
-
Blücherstraße, Pforzheim 09:57:00
-
Gutenbergstraße, Pforzheim 09:58:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 10:00:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 10:01:00
-
Phillipstraße, Pforzheim 10:02:00
-
Bayernstraße, Pforzheim 10:03:00
-
Bismarckstraße, Pforzheim 10:04:00
-
Scheffelstraße, Pforzheim 10:05:00
-
Heim am Hachel, Pforzheim 10:06:00
Route:
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim
-
Werner Siemens Straße (Ersatz), Pforzheim 10:04:00
-
Grünewaldstraße, Pforzheim 10:05:00
-
Rembrandtstraße, Pforzheim 10:07:00
-
Postwiesenstraße, Pforzheim 10:08:00
-
Nebeniusstraße, Pforzheim 10:09:00
-
Senefelder Straße, Pforzheim 10:10:00
-
Werner-Siemens-Straße, Pforzheim 10:11:00
-
Gustav Rau Straße, Pforzheim 10:12:00
-
Turnplatz, Pforzheim 10:14:00
-
Jahnhalle, Pforzheim 10:16:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 10:18:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 10:21:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 10:23:00