Haltestelle Fritz Neuert Str. in Pforzheim
Julius-Heydegger-Strasse ,
75181Pforzheim
The next departure is direction Arlinger Hohlohstrasse.
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 14:07:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 14:08:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 14:09:00
-
Eutingen West, Pforzheim 14:09:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 14:10:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 14:12:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 14:13:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 14:14:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 14:15:00
-
Parkstraße, Pforzheim 14:16:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 14:17:00
-
Marktplatz, Pforzheim 14:18:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 14:20:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 14:23:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 14:26:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 14:28:00
-
Maystraße, Pforzheim 14:29:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 14:31:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 14:32:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 14:33:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 14:36:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 14:37:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 14:38:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 14:39:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 14:40:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 14:11:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 14:12:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 14:13:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 14:14:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 14:37:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 14:38:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 14:39:00
-
Eutingen West, Pforzheim 14:39:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 14:40:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 14:42:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 14:43:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 14:44:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 14:45:00
-
Parkstraße, Pforzheim 14:46:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 14:47:00
-
Marktplatz, Pforzheim 14:48:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 14:50:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 14:53:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 14:56:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 14:58:00
-
Maystraße, Pforzheim 14:59:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 15:01:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 15:02:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 15:03:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 15:06:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 15:07:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 15:08:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 15:09:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 15:10:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 14:40:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 14:41:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 14:42:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 14:43:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 15:07:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 15:08:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 15:09:00
-
Eutingen West, Pforzheim 15:09:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 15:10:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 15:12:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 15:13:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 15:14:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 15:15:00
-
Parkstraße, Pforzheim 15:16:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 15:17:00
-
Marktplatz, Pforzheim 15:18:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 15:20:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 15:23:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 15:26:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 15:28:00
-
Maystraße, Pforzheim 15:29:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 15:31:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 15:32:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 15:33:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 15:36:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 15:37:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 15:38:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 15:39:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 15:40:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 15:11:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 15:12:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 15:13:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 15:14:00