Haltestelle Fritz Neuert Str. in Pforzheim
Julius-Heydegger-Strasse ,
75181Pforzheim
The next departure is direction Arlinger Hohlohstrasse.
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 08:37:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 08:38:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 08:39:00
-
Eutingen West, Pforzheim 08:39:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 08:40:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 08:42:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 08:43:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 08:44:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 08:45:00
-
Parkstraße, Pforzheim 08:46:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 08:47:00
-
Marktplatz, Pforzheim 08:48:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 08:50:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 08:53:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 08:56:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 08:58:00
-
Maystraße, Pforzheim 08:59:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 09:01:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 09:02:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 09:03:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 09:06:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 09:07:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 09:08:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 09:09:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 09:10:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 08:40:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 08:41:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 08:42:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 08:43:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 09:07:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 09:08:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 09:09:00
-
Eutingen West, Pforzheim 09:09:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 09:10:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 09:12:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 09:13:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 09:14:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 09:15:00
-
Parkstraße, Pforzheim 09:16:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 09:17:00
-
Marktplatz, Pforzheim 09:18:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 09:20:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 09:23:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 09:26:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 09:28:00
-
Maystraße, Pforzheim 09:29:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 09:31:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 09:32:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 09:33:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 09:36:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 09:37:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 09:38:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 09:39:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 09:40:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 09:11:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 09:12:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 09:13:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 09:14:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 09:37:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 09:38:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 09:39:00
-
Eutingen West, Pforzheim 09:39:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 09:40:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 09:42:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 09:43:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 09:44:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 09:45:00
-
Parkstraße, Pforzheim 09:46:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 09:47:00
-
Marktplatz, Pforzheim 09:48:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 09:50:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 09:53:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 09:56:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 09:58:00
-
Maystraße, Pforzheim 09:59:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 10:01:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 10:02:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 10:03:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 10:06:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 10:07:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 10:08:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 10:09:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 10:10:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 09:40:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 09:41:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 09:42:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 09:43:00