Haltestelle Fritz Neuert Str. in Pforzheim
Julius-Heydegger-Strasse ,
75181Pforzheim
The next departure is direction Arlinger Hohlohstrasse.
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 06:34:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 06:35:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 06:36:00
-
Eutingen West, Pforzheim 06:36:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 06:37:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 06:39:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 06:40:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 06:41:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 06:42:00
-
Parkstraße, Pforzheim 06:43:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 06:44:00
-
Marktplatz, Pforzheim 06:45:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 06:46:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 06:49:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 06:54:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 06:55:00
-
Maystraße, Pforzheim 06:56:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 06:57:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 06:58:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 06:59:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 07:00:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 07:01:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 07:01:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 07:02:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 07:03:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 07:05:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 07:06:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 07:07:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 07:08:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 07:34:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 07:35:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 07:36:00
-
Eutingen West, Pforzheim 07:36:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 07:37:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 07:39:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 07:40:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 07:41:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 07:42:00
-
Parkstraße, Pforzheim 07:43:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 07:44:00
-
Marktplatz, Pforzheim 07:45:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 07:46:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 07:49:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 07:54:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 07:55:00
-
Maystraße, Pforzheim 07:56:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 07:57:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 07:58:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 07:59:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 08:00:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 08:01:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 08:01:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 08:02:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 08:03:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 08:05:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 08:06:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 08:07:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 08:08:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 08:34:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 08:35:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 08:36:00
-
Eutingen West, Pforzheim 08:36:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 08:37:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 08:39:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 08:40:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 08:41:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 08:42:00
-
Parkstraße, Pforzheim 08:43:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 08:44:00
-
Marktplatz, Pforzheim 08:45:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 08:46:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 08:49:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 08:54:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 08:55:00
-
Maystraße, Pforzheim 08:56:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 08:57:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 08:58:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 08:59:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 09:00:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 09:01:00
-
Feldbergstraße, Pforzheim 09:01:00
-
Mahlbergstraße, Pforzheim 09:02:00
-
Hohlohstraße, Pforzheim 09:03:00
Route:
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 09:05:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 09:06:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 09:07:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 09:08:00