Haltestelle Breslauer Str. in Pforzheim
Breslauer Strasse 1,
75181Pforzheim
The next departure is direction Haidach.
Route:
-
Breslauer Straße, Pforzheim
-
Stettiner Straße, Pforzheim 19:30:00
-
Danziger Straße, Pforzheim 19:31:00
-
Landsberger Straße, Pforzheim 19:32:00
-
Leipziger Straße, Pforzheim 19:32:00
-
Elbinger Straße, Pforzheim 19:33:00
-
Gleiwitzer Straße, Pforzheim 19:34:00
Route:
-
Breslauer Straße, Pforzheim
-
Birkenweg, Pforzheim 19:43:00
-
Platanenweg, Pforzheim 19:44:00
-
Wurmberger Straße, Pforzheim 19:45:00
-
Goldschmiedeschule, Pforzheim 19:47:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 19:49:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 19:51:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 19:53:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 19:54:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 19:56:00
Route:
-
Breslauer Straße, Pforzheim
-
Stettiner Straße, Pforzheim 19:45:00
-
Danziger Straße, Pforzheim 19:46:00
-
Landsberger Straße, Pforzheim 19:47:00
-
Leipziger Straße, Pforzheim 19:47:00
-
Elbinger Straße, Pforzheim 19:48:00
-
Gleiwitzer Straße, Pforzheim 19:49:00
Route:
-
Breslauer Straße, Pforzheim
-
Haidachturm, Pforzheim 20:05:00
-
Tiergartenstraße, Pforzheim 20:06:00
-
Eichenweg, Pforzheim 20:06:00
-
Erlenweg, Pforzheim 20:07:00
-
Wurmberger Straße, Pforzheim 20:09:00
-
Gesellstraße, Pforzheim 20:10:00
-
Altstädter Brücke, Pforzheim 20:12:00
-
Klinikum, Pforzheim 20:13:00
-
Hochschule für Gestaltung, Pforzheim 20:14:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 20:15:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 20:17:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 20:19:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 20:23:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 20:24:00
-
Christophallee, Pforzheim 20:25:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 20:27:00
-
Zähringer Allee, Pforzheim 20:27:00
-
Phillipstraße, Pforzheim 20:28:00
-
Ispringer Staffel, Pforzheim 20:29:00
-
Hauptfriedhof, Pforzheim 20:29:00
-
Hachelturm, Pforzheim 20:30:00
-
Zum Geigersgrund, Pforzheim 20:31:00
-
Krankenhaus Siloah, Pforzheim 20:32:00
-
Tannhoferweg, Pforzheim 20:33:00
-
Wilhelm-Becker-Straße, Pforzheim 20:34:00
-
Am Enzenloch, Pforzheim 20:35:00
-
Fachmarktzentrum, Pforzheim 20:36:00
-
Straßenmeisterei, Pforzheim 20:37:00
-
Göppinger Straße, Pforzheim 20:38:00
-
Offenburger Straße, Pforzheim 20:38:00
Route:
-
Breslauer Straße, Pforzheim
-
Stettiner Straße, Pforzheim 20:05:00
-
Danziger Straße, Pforzheim 20:05:00
-
Landsberger Straße, Pforzheim 20:06:00
-
Leipziger Straße, Pforzheim 20:06:00
-
Elbinger Straße, Pforzheim 20:07:00
-
Gleiwitzer Straße, Pforzheim 20:08:00
Route:
-
Breslauer Straße, Pforzheim
-
Haidachturm, Pforzheim 20:11:00
-
Allensteiner Straße, Pforzheim 20:12:00
-
Tilsiter Straße, Pforzheim 20:13:00
-
Elbinger Straße, Pforzheim 20:14:00
-
Leipziger Straße, Pforzheim 20:14:00
-
Dresdner Straße, Pforzheim 20:15:00