Haltestelle Belchenstraße in Pforzheim
Arlingerstrasse 96,
75179Pforzheim
The next departure is direction Eut. Gartenstadt..
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 22:08:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 22:09:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 22:10:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 22:11:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 22:12:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 22:13:00
-
Maystraße, Pforzheim 22:14:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 22:15:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 22:16:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 22:19:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 22:24:00
-
Marktplatz, Pforzheim 22:25:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 22:25:00
-
Parkstraße, Pforzheim 22:26:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 22:27:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 22:27:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 22:28:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 22:28:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 22:30:00
-
Eutingen West, Pforzheim 22:31:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 22:32:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 22:33:00
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 22:33:00
-
Eutingen Grüner Baum, Pforzheim 22:34:00
-
Eutingen Kühler Grund, Pforzheim 22:34:00
-
Eutingen Gartenstadt, Pforzheim 22:36:00
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 22:38:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 22:39:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 22:40:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 22:41:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 22:42:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 22:43:00
-
Maystraße, Pforzheim 22:44:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 22:45:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 22:46:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 22:49:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 22:54:00
-
Marktplatz, Pforzheim 22:55:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 22:55:00
-
Parkstraße, Pforzheim 22:56:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 22:57:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 22:57:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 22:58:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 22:58:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 23:00:00
-
Eutingen West, Pforzheim 23:01:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 23:02:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 23:03:00
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 23:04:00
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim 23:04:00
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 23:05:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 23:06:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 23:07:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 23:08:00
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 23:08:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 23:08:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 23:10:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 23:11:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 23:12:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 23:13:00
-
Maystraße, Pforzheim 23:14:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 23:15:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 23:16:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 23:19:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 23:24:00
-
Marktplatz, Pforzheim 23:25:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 23:25:00
-
Parkstraße, Pforzheim 23:26:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 23:27:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 23:27:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 23:28:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 23:28:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 23:30:00
-
Mäuerach Mäurachsteige, Pforzheim 23:32:00
-
Mäuerach Schwalbenstraße, Pforzheim 23:33:00
-
Mäuerach Mäurachsteige, Pforzheim 23:34:00
-
Mäuerach Klingenstraße, Pforzheim 23:35:00
-
Eutingen West, Pforzheim 23:36:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 23:37:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 23:38:00
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 23:39:00
-
Eutingen Grüner Baum, Pforzheim 23:39:00
-
Eutingen Kühler Grund, Pforzheim 23:40:00
-
Eutingen Gartenstadt, Pforzheim 23:42:00
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 23:38:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 23:39:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 23:40:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 23:41:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 23:42:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 23:43:00
-
Maystraße, Pforzheim 23:44:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 23:45:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 23:46:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 23:49:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 23:54:00
-
Marktplatz, Pforzheim 23:55:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 23:55:00
-
Parkstraße, Pforzheim 23:56:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 23:57:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 23:57:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 23:58:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 23:58:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 00:00:00
-
Eutingen West, Pforzheim 00:01:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 00:02:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 00:03:00
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 00:04:00
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim 00:04:00
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 00:05:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 00:06:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 00:07:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 00:08:00
-
Eutingen Gutachweg, Pforzheim 00:09:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 00:10:00
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 00:11:00
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim 00:12:00
-
Eutingen Grüner Baum, Pforzheim 00:12:00
-
Eutingen Kühler Grund, Pforzheim 00:13:00
-
Eutingen Gartenstadt, Pforzheim 00:15:00
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 00:08:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 00:08:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 00:10:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 00:11:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 00:12:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 00:13:00
-
Maystraße, Pforzheim 00:14:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 00:15:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 00:16:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 00:19:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 00:24:00
-
Marktplatz, Pforzheim 00:25:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 00:25:00
-
Parkstraße, Pforzheim 00:26:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 00:27:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 00:27:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 00:28:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 00:28:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 00:30:00
-
Mäuerach Mäurachsteige, Pforzheim 00:32:00
-
Mäuerach Schwalbenstraße, Pforzheim 00:33:00
-
Mäuerach Mäurachsteige, Pforzheim 00:34:00
-
Mäuerach Klingenstraße, Pforzheim 00:35:00
-
Eutingen West, Pforzheim 00:36:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 00:37:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 00:38:00
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 00:39:00
-
Eutingen Grüner Baum, Pforzheim 00:39:00
-
Eutingen Kühler Grund, Pforzheim 00:40:00
-
Eutingen Gartenstadt, Pforzheim 00:42:00
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 00:38:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 00:39:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 00:40:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 00:41:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 00:42:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 00:43:00
-
Maystraße, Pforzheim 00:44:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 00:45:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 00:46:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 00:49:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 00:54:00
-
Marktplatz, Pforzheim 00:55:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 00:55:00
-
Parkstraße, Pforzheim 00:56:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 00:57:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 00:57:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 00:58:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 00:58:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 01:00:00
-
Eutingen West, Pforzheim 01:01:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 01:02:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 01:03:00
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 01:04:00
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim 01:04:00
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 01:05:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 01:06:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 01:07:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 01:08:00
-
Eutingen Gutachweg, Pforzheim 01:09:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 01:10:00
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 01:11:00
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim 01:12:00
-
Eutingen Grüner Baum, Pforzheim 01:12:00
-
Eutingen Kühler Grund, Pforzheim 01:13:00
-
Eutingen Gartenstadt, Pforzheim 01:15:00