Haltestelle Belchenstraße in Pforzheim
Arlingerstrasse 96,
75179Pforzheim
The next departure is direction Eut. Gartenstadt..
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 18:23:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 18:24:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 18:26:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 18:28:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 18:29:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 18:30:00
-
Maystraße, Pforzheim 18:31:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 18:32:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 18:34:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 18:37:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 18:41:00
-
Marktplatz, Pforzheim 18:43:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 18:44:00
-
Parkstraße, Pforzheim 18:45:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 18:46:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 18:47:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 18:47:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 18:48:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 18:50:00
-
Eutingen West, Pforzheim 18:51:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 18:52:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 18:53:00
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 18:54:00
-
Eutingen Grüner Baum, Pforzheim 18:54:00
-
Eutingen Kühler Grund, Pforzheim 18:55:00
-
Eutingen Gartenstadt, Pforzheim 18:57:00
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 18:38:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 18:39:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 18:41:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 18:43:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 18:44:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 18:45:00
-
Maystraße, Pforzheim 18:46:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 18:47:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 18:49:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 18:52:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 18:56:00
-
Marktplatz, Pforzheim 18:58:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 18:59:00
-
Parkstraße, Pforzheim 19:00:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 19:01:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 19:02:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 19:02:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 19:03:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 19:05:00
-
Eutingen West, Pforzheim 19:06:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 19:07:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 19:08:00
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 19:09:00
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim 19:10:00
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 19:11:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 19:12:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 19:13:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 19:14:00
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Äußerer Arlinger, Pforzheim 18:46:00
-
Tiefenbach, Pforzheim 18:47:00
-
Jägersteig, Birkenfeld (Württ) 18:48:00
-
Dammfeld, Birkenfeld (Württ) 18:50:00
-
Schönblickweg, Birkenfeld (Württ) 18:52:00
-
Altenpflegestift Sonne, Birkenfeld (Württ) 18:53:00
-
Berliner Straße, Birkenfeld (Württ) 18:54:00
-
Schönblickweg, Birkenfeld (Württ) 18:55:00
-
Alte Pforzheimer Str., Birkenfeld (Württ) 18:57:00
-
Gräfenh. Straße, Birkenfeld (Württ) 18:59:00
-
Tannenstraße, Birkenfeld (Württ) 19:00:00
-
Wacholderstraße, Birkenfeld (Württ) 19:01:00
-
Seniorenheim Gründle, Birkenfeld (Württ) 19:02:00
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 18:54:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 18:55:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 18:56:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 18:58:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 18:59:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 19:00:00
-
Maystraße, Pforzheim 19:01:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 19:02:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 19:04:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 19:06:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 19:10:00
-
Marktplatz, Pforzheim 19:11:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 19:12:00
-
Parkstraße, Pforzheim 19:13:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 19:14:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 19:15:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 19:16:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 19:17:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 19:19:00
-
Eutingen West, Pforzheim 19:20:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 19:21:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 19:22:00
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 19:23:00
-
Eutingen Grüner Baum, Pforzheim 19:23:00
-
Eutingen Kühler Grund, Pforzheim 19:24:00
-
Eutingen Gartenstadt, Pforzheim 19:25:00
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 19:09:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 19:10:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 19:11:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 19:13:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 19:14:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 19:15:00
-
Maystraße, Pforzheim 19:16:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 19:17:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 19:19:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 19:21:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 19:25:00
-
Marktplatz, Pforzheim 19:26:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 19:27:00
-
Parkstraße, Pforzheim 19:28:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 19:29:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 19:30:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 19:31:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 19:32:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 19:34:00
-
Eutingen West, Pforzheim 19:35:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 19:36:00
-
Eutingen Rößlestaffel, Pforzheim 19:37:00
-
Eutingen Rathaus, Pforzheim 19:38:00
-
Eutingen Grüner Baum, Pforzheim 19:38:00
-
Eutingen Kühler Grund, Pforzheim 19:39:00
-
Eutingen Gartenstadt, Pforzheim 19:40:00
Route:
-
Belchenstraße, Pforzheim
-
Feldbergstraße, Pforzheim 19:38:00
-
Hochfirststraße, Pforzheim 19:39:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 19:40:00
-
Brötzingen Marktplatz, Pforzheim 19:41:00
-
Stadtmuseum, Pforzheim 19:42:00
-
Fritz-Erler-Schule Nord, Pforzheim 19:43:00
-
Maystraße, Pforzheim 19:44:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 19:45:00
-
Emilienstraße, Pforzheim 19:46:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 19:49:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 19:54:00
-
Marktplatz, Pforzheim 19:55:00
-
Schillerstraße, Pforzheim 19:55:00
-
Parkstraße, Pforzheim 19:56:00
-
Ostendstraße, Pforzheim 19:57:00
-
Lindenstraße, Pforzheim 19:57:00
-
Zeppelinstraße, Pforzheim 19:58:00
-
Enzauenpark, Pforzheim 19:58:00
-
Eutinger Talweg, Pforzheim 20:00:00
-
Eutingen West, Pforzheim 20:01:00
-
Eutingen Friedrichshof, Pforzheim 20:02:00
-
Eutingen Steinenlandstraße, Pforzheim 20:03:00
-
Eutingen Bahnhof, Pforzheim 20:04:00
-
Eutingen Fritz-Neuert-Straße, Pforzheim 20:04:00
-
Eutingen Hohe Steige, Pforzheim 20:05:00
-
Eutingen Sonnenstraße, Pforzheim 20:06:00
-
Eutingen Haidemühlstraße, Pforzheim 20:07:00
-
Eutingen Auf der Höhe, Pforzheim 20:08:00