Haltestelle Allensteiner Straße in Pforzheim
Allensteiner Strasse 5,
75181Pforzheim
The next departure is direction Dresdener Straße.
Route:
-
Allensteiner Straße, Pforzheim
-
Tilsiter Straße, Pforzheim 11:55:00
-
Elbinger Straße, Pforzheim 11:56:00
-
Leipziger Straße, Pforzheim 11:56:00
-
Dresdner Straße, Pforzheim 11:57:00
Route:
-
Allensteiner Straße, Pforzheim
-
Haidachturm, Pforzheim 11:59:00
-
Breslauer Straße, Pforzheim 12:00:00
-
Birkenweg, Pforzheim 12:01:00
-
Platanenweg, Pforzheim 12:02:00
-
Wurmberger Straße, Pforzheim 12:03:00
-
Goldschmiedeschule, Pforzheim 12:05:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 12:07:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 12:09:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 12:11:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 12:12:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 12:14:00
Route:
-
Allensteiner Straße, Pforzheim
-
Tilsiter Straße, Pforzheim 12:15:00
-
Elbinger Straße, Pforzheim 12:16:00
-
Leipziger Straße, Pforzheim 12:16:00
-
Landsberger Straße, Pforzheim 12:17:00
-
Heinrich-Wieland Schule, Pforzheim 12:18:00
-
Hanauer Straße, Pforzheim 12:20:00
-
Eppinger Linie, Pforzheim 12:21:00
-
Gmünder Straße, Pforzheim 12:22:00
-
Gablonzer Straße, Pforzheim 12:23:00
-
Trudelweg, Pforzheim 12:23:00
Route:
-
Allensteiner Straße, Pforzheim
-
Haidachturm, Pforzheim 12:19:00
-
Breslauer Straße, Pforzheim 12:20:00
-
Birkenweg, Pforzheim 12:21:00
-
Platanenweg, Pforzheim 12:22:00
-
Wurmberger Straße, Pforzheim 12:23:00
-
Goldschmiedeschule, Pforzheim 12:25:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 12:27:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 12:29:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 12:31:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 12:32:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 12:34:00
Route:
-
Allensteiner Straße, Pforzheim
-
Tilsiter Straße, Pforzheim 12:35:00
-
Elbinger Straße, Pforzheim 12:36:00
-
Leipziger Straße, Pforzheim 12:36:00
-
Dresdner Straße, Pforzheim 12:37:00
Route:
-
Allensteiner Straße, Pforzheim
-
Haidachturm, Pforzheim 12:39:00
-
Breslauer Straße, Pforzheim 12:40:00
-
Birkenweg, Pforzheim 12:41:00
-
Platanenweg, Pforzheim 12:42:00
-
Wurmberger Straße, Pforzheim 12:43:00
-
Goldschmiedeschule, Pforzheim 12:45:00
-
Flößerviertel, Pforzheim 12:47:00
-
Waisenhausplatz, Pforzheim 12:49:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 12:51:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 12:52:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 12:54:00