Haltestelle Freymann in Petershausen
Freymann 2,
85238Petershausen
The next departure is direction Petershausen (S) West.
Route:
-
Freymann, Petershausen
-
Obermarbach, Petershausen 10:09:00
-
Petershausen (S) West 10:15:00
Route:
-
Freymann, Petershausen
-
Oberhausen, Petershausen 10:54:00
-
Steinkirchen Petershausener Str., Reichertshausen 10:56:00
-
Pischelsdorf Feuerwehr, Reichertshausen 10:57:00
-
Lausham Reichertshausener Str., Reichertshausen 10:58:00
-
Oberpaindorf Am Bahnhof, Reichertshausen 10:59:00
-
Paindorf Dorfstraße, Reichertshausen 11:00:00
-
Grafing Samhofstr., Reichertshausen 11:01:00
-
Schule, Reichertshausen 11:03:00
-
Pfaffenhofener Str., Reichertshausen 11:04:00
-
Bahnhof, Reichertshausen 11:06:00
-
Schule, Ilmmünster 11:09:00
-
Starzenbachstraße, Ilmmünster 11:10:00
-
Kirche, Hettenshausen 11:11:00
-
Rathaus, Hettenshausen 11:12:00
-
Jahnhöhe, Hettenshausen 11:13:00
-
Reisgang Mühlweg, Hettenshausen 11:14:00
-
Ilmtalklinik, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:15:00
-
Bahnhof, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:19:00
-
Evangelische Kirche, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:22:00
-
Schulstr./Altstadt Süd, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:23:00
-
Hauptplatz, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:25:00
-
Feuerwehrhaus, Pfaffenhofen a.d. Ilm 11:27:00
Route:
-
Freymann, Petershausen
-
Obermarbach, Petershausen 12:09:00
-
Petershausen (S) West 12:15:00
Route:
-
Freymann, Petershausen
-
Oberhausen, Petershausen 12:54:00
-
Steinkirchen Petershausener Str., Reichertshausen 12:56:00
-
Pischelsdorf Feuerwehr, Reichertshausen 12:57:00
-
Lausham Reichertshausener Str., Reichertshausen 12:58:00
-
Oberpaindorf Am Bahnhof, Reichertshausen 12:59:00
-
Paindorf Dorfstraße, Reichertshausen 13:00:00
-
Grafing Samhofstr., Reichertshausen 13:01:00
-
Schule, Reichertshausen 13:03:00
-
Pfaffenhofener Str., Reichertshausen 13:04:00
-
Bahnhof, Reichertshausen 13:06:00
-
Schule, Ilmmünster 13:09:00
-
Starzenbachstraße, Ilmmünster 13:10:00
-
Kirche, Hettenshausen 13:11:00
-
Rathaus, Hettenshausen 13:12:00
-
Jahnhöhe, Hettenshausen 13:13:00
-
Reisgang Mühlweg, Hettenshausen 13:14:00
-
Ilmtalklinik, Pfaffenhofen a.d. Ilm 13:15:00
-
Bahnhof, Pfaffenhofen a.d. Ilm 13:19:00
-
Evangelische Kirche, Pfaffenhofen a.d. Ilm 13:22:00
-
Schulstr./Altstadt Süd, Pfaffenhofen a.d. Ilm 13:23:00
-
Hauptplatz, Pfaffenhofen a.d. Ilm 13:25:00
-
Feuerwehrhaus, Pfaffenhofen a.d. Ilm 13:28:00
-
Gewerbegebiet, Pfaffenhofen a.d. Ilm 13:29:00
-
Stadtmühle, Pfaffenhofen a.d. Ilm 13:30:00
Route:
-
Freymann, Petershausen
-
Obermarbach, Petershausen 14:12:00
-
Petershausen (S) West 14:18:00
Route:
-
Freymann, Petershausen
-
Oberhausen, Petershausen 14:54:00
-
Steinkirchen Petershausener Str., Reichertshausen 14:56:00
-
Pischelsdorf Feuerwehr, Reichertshausen 14:57:00
-
Lausham Reichertshausener Str., Reichertshausen 14:58:00
-
Oberpaindorf Am Bahnhof, Reichertshausen 14:59:00
-
Paindorf Dorfstraße, Reichertshausen 15:00:00
-
Grafing Samhofstr., Reichertshausen 15:01:00
-
Schule, Reichertshausen 15:03:00
-
Pfaffenhofener Str., Reichertshausen 15:04:00
-
Bahnhof, Reichertshausen 15:06:00
-
Schule, Ilmmünster 15:09:00
-
Starzenbachstraße, Ilmmünster 15:10:00
-
Kirche, Hettenshausen 15:11:00
-
Rathaus, Hettenshausen 15:12:00
-
Jahnhöhe, Hettenshausen 15:13:00
-
Reisgang Mühlweg, Hettenshausen 15:14:00
-
Ilmtalklinik, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:15:00
-
Bahnhof, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:19:00
-
Evangelische Kirche, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:22:00
-
Schulstr./Altstadt Süd, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:23:00
-
Hauptplatz, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:25:00
-
Feuerwehrhaus, Pfaffenhofen a.d. Ilm 15:27:00