Haltestelle Herm.-Wösner-Str. in Passau
Hermann-Wösner-Strasse ,
94036Passau
The next departure is direction ZOB Bussteig 4, Passau.
Route:
-
Hermann-Wösner-Straße, Passau
-
Neustift - L10, Passau 05:13:00
-
Gartenstraße, Passau 05:14:00
-
Buchenstraße, Passau 05:15:00
-
Ganghoferstraße, Passau 05:15:00
-
Heining, Passau 05:16:00
-
Kachlet, Passau 05:17:00
-
Hacklstein, Passau 05:18:00
-
Steinbachmühle, Passau 05:19:00
-
Stelzhamerstraße, Passau 05:20:00
-
Parkhaus Bahnhofstraße, Passau 05:21:00
-
Hauptbahnhof (Untere Bahnhofstraße), Passau 05:24:00
-
Bahnhofstraße, Passau 05:25:00
-
ZOB Bussteig 4, Passau 05:26:00
Route:
-
Hermann-Wösner-Straße, Passau
-
Neustift, Passau 05:19:00
-
Holzmannstraße, Passau 05:20:00
-
Westendstraße, Passau 05:21:00
-
Äußere Spitalhofstraße, Passau 05:22:00
-
Danziger Straße, Passau 05:23:00
-
Dr.-Geiger-Weg, Passau 05:24:00
-
Westerburgerstraße, Passau 05:25:00
-
Kraftstraße, Passau 05:26:00
-
Sailerwöhr, Passau 05:27:00
-
Auerspergstraße, Passau 05:28:00
-
Lambergstraße, Passau 05:29:00
-
Leopoldstraße II, Passau 05:30:00
-
ZOB Bussteig 3, Passau 05:34:00
Route:
-
Hermann-Wösner-Straße, Passau
-
Johann-Riederer-Straße, Passau 05:42:00
-
Paula-Deppe-Straße, Passau 05:42:00
-
Hammerbachstraße, Passau 05:43:00
-
Sagmeisterweg, Passau 05:44:00
-
Brandweg, Passau 05:45:00
-
Neustift - Haus Waldesruh, Passau 05:46:00
-
Brand (Bedarfshaltestelle), Passau 05:47:00
-
Brand, Passau 05:48:00
-
Schreinerholzweg, Passau 05:49:00
-
Gutenbergstraße, Passau 05:50:00
Route:
-
Hermann-Wösner-Straße, Passau
-
Neustift, Passau 06:09:00
-
Holzmannstraße, Passau 06:10:00
-
Westendstraße, Passau 06:11:00
-
Äußere Spitalhofstraße, Passau 06:12:00
-
Danziger Straße, Passau 06:13:00
-
Dr.-Geiger-Weg, Passau 06:14:00
-
Westerburgerstraße, Passau 06:15:00
-
Kraftstraße, Passau 06:16:00
-
Sailerwöhr, Passau 06:17:00
-
Auerspergstraße, Passau 06:18:00
-
Lambergstraße, Passau 06:19:00
-
Leopoldstraße II, Passau 06:20:00
-
ZOB Bussteig 3, Passau 06:24:00
-
Am Schanzl (Busbucht), Passau 06:31:00
-
Eggendobl, Passau 06:32:00
-
Sturmbergweg, Passau 06:35:00
-
Bockhofweg, Passau 06:36:00
-
Freudenhain, Passau 06:37:00
-
Ries-Rennweg, Passau 06:39:00
-
Ries, Passau 06:41:00
Route:
-
Hermann-Wösner-Straße, Passau
-
Neustift, Passau 06:10:00
-
Holzmannstraße, Passau 06:12:00
-
Westendstraße, Passau 06:13:00
-
Äußere Spitalhofstraße, Passau 06:14:00
-
Danziger Straße, Passau 06:15:00
-
Dr.-Geiger-Weg, Passau 06:16:00
-
Holzheimerstraße, Passau 06:17:00
-
Bernhard-Setzer-Straße, Passau 06:18:00
-
Hauptbahnhof (Untere Bahnhofstraße), Passau 06:20:00
-
Bahnhofstraße, Passau 06:21:00
-
ZOB Bussteig 4, Passau 06:22:00
Route:
-
Hermann-Wösner-Straße, Passau
-
Kreuzbergstraße, Passau 06:12:00
-
Schreinerbauerweg, Passau 06:13:00
-
Max-Matheis-Straße, Passau 06:14:00
-
Martin-Seitz-Straße, Passau 06:15:00
-
Eichetstraße, Passau 06:16:00
-
Senefelderstraße, Passau 06:17:00
-
Reinhard-Raffalt-Straße, Passau 06:18:00
-
Lautensackstraße, Passau 06:19:00
-
Anzengruberstraße, Passau 06:19:00
-
Eichendorffstraße, Passau 06:20:00