Haltestelle Am Brunneck/Uhlandstraße in Ottobrunn
Am Brunneck ,
85521Ottobrunn
The next departure is direction Unterhaching (S).
Route:
-
Am Brunneck/Uhlandstraße, Ottobrunn
-
Karl-Stieler-Straße, Ottobrunn 10:40:00
-
Ottobrunn 10:41:00
-
Hans-Kandler-Weg, Ottobrunn 10:43:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Ottobrunn 10:44:00
-
Hubertusstraße, Ottobrunn 10:45:00
-
Ortsmitte, Ottobrunn 10:46:00
-
Lindenstraße, Ottobrunn 10:47:00
-
Daimlerstraße, Ottobrunn 10:48:00
-
Siemensstraße, Ottobrunn 10:49:00
-
Kirchlandweg, Unterhaching 10:52:00
-
Friedhof, Unterhaching 10:53:00
-
Ottobrunner Straße, Unterhaching 10:54:00
-
Jahnstraße, Unterhaching 10:56:00
-
Bahnhof, Unterhaching 10:57:00
Route:
-
Am Brunneck, Ottobrunn
-
Karl-Stieler-Straße, Ottobrunn 10:40:00
-
Theodor-Körner-Straße, Ottobrunn 10:41:00
-
Tulpenweg, Ottobrunn 10:42:00
-
Kleiststraße, Ottobrunn 10:43:00
-
Lenbachallee, Ottobrunn 10:44:00
-
Erlenstraße, Ottobrunn 10:45:00
-
Gymnasium, Neubiberg 10:46:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 10:48:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 10:50:00
-
Neubiberg 10:51:00
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 10:54:00
-
Neuperlach Süd, München 10:58:00
Route:
-
Am Brunneck, Ottobrunn
-
Birkenweg, Putzbrunn 10:46:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 10:50:00
-
Hermann-Oberth-Str., Putzbrunn 10:53:00
Route:
-
Am Brunneck/Uhlandstraße, Ottobrunn
-
Gymnasium, Neubiberg 10:45:00
-
Walkürenstraße, Neubiberg 10:48:00
-
Brunhildenstraße, Neubiberg 10:49:00
-
Salzmannstraße, München 10:50:00
-
Waldperlach, München 10:51:00
-
Waldheimplatz, München 10:52:00
Route:
-
Am Brunneck, Ottobrunn
-
Mozartstraße, Ottobrunn 10:46:00
-
Rathausstraße, Ottobrunn 10:47:00
-
Ortsmitte, Ottobrunn 10:48:00
-
Lindenstraße, Ottobrunn 10:49:00
-
Parkfriedhof, Ottobrunn 10:50:00
-
Phönix-Bad, Ottobrunn 10:52:00
Route:
-
Am Brunneck, Ottobrunn
-
Ortsmitte, Ottobrunn 11:00:00
-
Daimlerstraße, Ottobrunn 11:01:00
-
Friedhof, Unterhaching 11:06:00
-
Bahnhof, Unterhaching 11:09:00
-
Sommerstraße, Unterhaching 11:11:00
-
Tegernseer Landstraße, München 11:19:00
-
Candidplatz, München 11:21:00
-
Schäftlarnstraße/Gasteig HP8, München 11:23:00
-
Brudermühlstraße, München 11:26:00
-
St. Achaz, München 11:27:00
-
St. Achaz, München 11:29:00