Haltestelle Kröß in Oldenburg in Holstein
Krösser Chaussee 10,
23758Oldenburg in Holstein
The next departure is direction Schule, Gremersdorf.
Route:
-
Kröß, Oldenburg in Holstein
-
Altgalendorf, Gremersdorf 06:43:00
-
Techelwitz Weidenweg, Gremersdorf 06:44:00
-
Techelwitz Alte Schule, Gremersdorf 06:45:00
-
Wandelwitz, Gremersdorf 06:47:00
-
Germersdorf-Teschendorf An der Kreisstraße, Gremer 06:49:00
-
Kembs An der Kreisstraße, Gremersdorf 06:51:00
-
Dazendorf Ortsmitte, Gremersdorf 06:53:00
-
Dazendorf Alte Schule, Gremersdorf 06:56:00
-
Sulsdorf Am Dorfbrunnen, Gremersdorf 06:58:00
-
Neuratjensdorf, Gremersdorf 07:01:00
-
Siedlung, Gremersdorf 07:04:00
-
Mühlenbergshufe, Gremersdorf 07:05:00
-
Goldkamp, Gremersdorf 07:06:00
-
Schule, Gremersdorf 07:10:00
Route:
-
Kröß, Oldenburg in Holstein
-
Jahnshof Ortsmitte, Gremersdorf 06:53:00
-
Burgtorstraße, Oldenburg in Holstein 06:57:00
-
Markt, Oldenburg in Holstein 06:59:00
Route:
-
Kröß, Oldenburg in Holstein
-
Altgalendorf, Gremersdorf 07:58:00
-
Techelwitz Weidenweg, Gremersdorf 07:59:00
-
Techelwitz Alte Schule, Gremersdorf 08:00:00
-
Wandelwitz, Gremersdorf 08:02:00
-
Germersdorf-Teschendorf An der Kreisstraße, Gremer 08:04:00
-
Kembs An der Kreisstraße, Gremersdorf 08:06:00
-
Dazendorf Ortsmitte, Gremersdorf 08:08:00
-
Dazendorf Alte Schule, Gremersdorf 08:11:00
-
Sulsdorf Am Dorfbrunnen, Gremersdorf 08:13:00
-
Neuratjensdorf, Gremersdorf 08:16:00
-
Siedlung, Gremersdorf 08:19:00
-
Mühlenbergshufe, Gremersdorf 08:20:00
-
Goldkamp, Gremersdorf 08:21:00
-
Schule, Gremersdorf 08:25:00
Route:
-
Kröß, Oldenburg in Holstein
-
Altgalendorf, Gremersdorf 08:47:00
-
Nanndorf, Gremersdorf 08:50:00
-
Alter Sundweg, Gremersdorf 08:52:00
-
Goldkamp, Gremersdorf 08:54:00
-
Burgtorstraße, Oldenburg in Holstein 08:56:00
-
Markt, Oldenburg in Holstein 08:57:00
-
Holsteiner Straße, Oldenburg in Holstein 08:58:00
-
ZOB/Bahnhof, Oldenburg in Holstein 08:59:00
Route:
-
Kröß, Oldenburg in Holstein
-
Jahnshof Ortsmitte, Gremersdorf 09:34:00
-
Burgtorstraße, Oldenburg in Holstein 09:38:00
-
Markt, Oldenburg in Holstein 09:40:00
-
ZOB/Bahnhof, Oldenburg in Holstein 09:45:00
Route:
-
Kröß, Oldenburg in Holstein
-
Altgalendorf, Gremersdorf 11:17:00
-
Nanndorf, Gremersdorf 11:20:00
-
Alter Sundweg, Gremersdorf 11:22:00
-
Goldkamp, Gremersdorf 11:24:00
-
Burgtorstraße, Oldenburg in Holstein 11:26:00
-
Markt, Oldenburg in Holstein 11:27:00
-
Holsteiner Straße, Oldenburg in Holstein 11:28:00
-
ZOB/Bahnhof, Oldenburg in Holstein 11:29:00