Haltestelle Holten Bf. in Oberhausen
Schmachtendorfer Strasse ,
46147Oberhausen
The next departure is direction Düsseldorf Hbf.
Route:
-
Oberhausen-Holten
-
Oberhausen-Sterkrade 11:02:00
-
Duisburg Hbf 11:15:00
-
Düsseldorf Flughafen 11:24:00
-
Düsseldorf Hbf 11:33:00
Route:
-
Oberhausen-Holten
-
Dinslaken 11:20:00
-
Voerde(Niederrhein) 11:23:00
-
Friedrichsfeld(Niederrhein) 11:27:00
-
Wesel 11:32:00
Route:
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Tillystr., Oberhausen (Rheinland) 11:30:00
-
Holzstr., Oberhausen (Rheinland) 11:31:00
-
Ruhrchemie, Oberhausen (Rheinland) 11:32:00
-
Lützowstr., Oberhausen (Rheinland) 11:33:00
-
Bruchsteg, Oberhausen (Rheinland) 11:34:00
-
Holten Markt, Oberhausen (Rheinland) 11:35:00
-
Siegesstr., Oberhausen (Rheinland) 11:36:00
-
Küperstr., Oberhausen (Rheinland) 11:37:00
-
Röttgenstr., Oberhausen (Rheinland) 11:38:00
-
Marissen, Oberhausen (Rheinland) 11:39:00
-
Von-Ossietzky-Str., Oberhausen (Rheinland) 11:40:00
-
Kolkmannstr., Oberhausen (Rheinland) 11:41:00
-
Dienststr., Oberhausen (Rheinland) 11:42:00
-
Beeckstr., Oberhausen (Rheinland) 11:43:00
-
Friesen-/Beerenstr., Oberhausen (Rheinland) 11:44:00
-
Torgaustr., Oberhausen (Rheinland) 11:45:00
-
Badenstr., Oberhausen (Rheinland) 11:46:00
-
Preußenstr., Oberhausen (Rheinland) 11:47:00
-
Sterkrade Bahnhof Westseite, Oberhausen (Rheinland 11:48:00
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 11:50:00
Route:
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 11:30:00
Route:
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Franzstr., Oberhausen (Rheinland) 11:35:00
-
Am Leitgraben, Oberhausen (Rheinland) 11:36:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 11:38:00
-
Heinrich-Böll-Gesamtschule, Oberhausen (Rheinland) 11:39:00
Route:
-
Holten Bahnhof, Oberhausen (Rheinland)
-
Am Leitgraben, Oberhausen (Rheinland) 11:43:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 11:45:00
-
Heinrich-Böll-Gesamtschule, Oberhausen (Rheinland) 11:46:00
-
Schmachtendorf Mitte, Oberhausen (Rheinland) 11:48:00
-
Martinstr., Oberhausen (Rheinland) 11:50:00
-
Jägerstr., Oberhausen (Rheinland) 11:53:00
-
Ludwigshütte, Oberhausen (Rheinland) 11:54:00
-
Hagelkreuz, Oberhausen (Rheinland) 11:56:00
-
Neumarkt, Oberhausen (Rheinland) 11:58:00
-
Sterkrade Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 12:00:00
-
MAN TURBO, Oberhausen (Rheinland) 12:02:00
-
Eisenheim, Oberhausen (Rheinland) 12:03:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 12:04:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 12:06:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 12:07:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 12:09:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 12:11:00
-
Marktstr., Oberhausen (Rheinland) 12:16:00
-
Anne-Frank-Realschule, Oberhausen (Rheinland) 12:18:00
-
H.-Albertz-Str., Oberhausen (Rheinland) 12:19:00
-
Schlosserstr., Oberhausen (Rheinland) 12:20:00
-
Roonstr., Oberhausen (Rheinland) 12:21:00
-
Alstadener Str., Oberhausen (Rheinland) 12:22:00
-
Flockenfeld, Oberhausen (Rheinland) 12:23:00
-
Rehmer, Oberhausen (Rheinland) 12:24:00
-
Alsterfeld, Oberhausen (Rheinland) 12:25:00
-
Kewerstr., Oberhausen (Rheinland) 12:26:00
-
Ruhrpark, Oberhausen (Rheinland) 12:28:00
-
Ruhrstadion, Mülheim an der Ruhr 12:29:00
-
Neickmannsfeld, Mülheim an der Ruhr 12:30:00
-
Friesenstr., Mülheim an der Ruhr 12:31:00
-
Hauskampstr/Bahnhof Styrum, Mülheim an der Ruhr 12:32:00
-
Styrum S-Bahnhof, Mülheim an der Ruhr 12:33:00
-
medl, Mülheim an der Ruhr 12:35:00
-
Schloß Styrum, Mülheim an der Ruhr 12:37:00
-
Friesenstr., Mülheim an der Ruhr 12:39:00