Haltestelle Schweinau in Nürnberg
Schweinauer Hauptstrasse 8,
90441Nürnberg
The next departure is direction Röthenbach.
Route:
-
Nürnberg Schweinau
-
Nürnberg Hohe Marter 11:04:00
-
Nürnberg Röthenbach 11:05:00
Route:
-
Schweinau, Nürnberg
-
Kreutzerstr., Nürnberg 11:04:00
-
Geisseestr. Mitte, Nürnberg 11:05:00
-
Geisseestr., Nürnberg 11:06:00
-
Am Tillypark, Nürnberg 11:07:00
-
Landesgewerbeanstalt, Nürnberg 11:07:00
-
Tillystr., Nürnberg 11:09:00
-
Gustav-Adolf-Str., Nürnberg 11:11:00
-
Dunantstr., Nürnberg 11:17:00
-
Tillystr., Nürnberg 11:18:00
-
Landesgewerbeanstalt, Nürnberg 11:19:00
-
Am Tillypark, Nürnberg 11:19:00
-
Geisseestr., Nürnberg 11:21:00
-
Geisseestr. Mitte, Nürnberg 11:22:00
-
Kreutzerstr., Nürnberg 11:23:00
-
Schweinau, Nürnberg 11:25:00
-
Waldaustr., Nürnberg 11:27:00
-
Sandreuthstr., Nürnberg 11:28:00
-
Dr.-Luppe-Platz, Nürnberg 11:29:00
-
Brehmstr., Nürnberg 11:30:00
-
Alemannenstr., Nürnberg 11:32:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 11:34:00
-
Gibitzenhof, Nürnberg 11:37:00
-
Minervaplatz, Nürnberg 11:39:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 11:41:00
-
Südfriedhof, Nürnberg 11:42:00
-
Saarbrückener Str., Nürnberg 11:44:00
-
Worzeldorfer Str., Nürnberg 11:45:00
-
Herpersdorfer Str., Nürnberg 11:46:00
-
Schwander Str., Nürnberg 11:47:00
-
Kornburger Str., Nürnberg 11:48:00
-
Harnischschlag, Nürnberg 11:50:00
-
Nötteleinweg, Nürnberg 11:51:00
-
Neulandsiedlung, Nürnberg 11:52:00
-
Werkvolksiedlung, Nürnberg 11:53:00
-
Langwasser Mitte, Nürnberg 11:55:00
-
Werkvolksiedlung, Nürnberg 12:07:00
-
Neulandsiedlung, Nürnberg 12:08:00
-
Nötteleinweg, Nürnberg 12:09:00
-
Harnischschlag, Nürnberg 12:10:00
-
Steinbrüchlein, Nürnberg 12:13:00
-
Bayernlinie, Nürnberg 12:14:00
-
Worzeldorfer Hauptstr., Nürnberg 12:16:00
-
Worzeldorf Feuerwehrhaus, Nürnberg 12:17:00
-
Habermannstr., Nürnberg 12:18:00
-
Worzeldorf Schule, Nürnberg 12:19:00
-
Röthestr., Nürnberg 12:20:00
-
Herpersdorf, Nürnberg 12:21:00
-
Memminger Str., Nürnberg 12:22:00
-
Gaulnhofen, Nürnberg 12:23:00
-
Roter Bühl, Nürnberg 12:25:00
-
An der Bergleite, Nürnberg 12:26:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 12:28:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 12:29:00
-
Katzwang Süd Wende, Nürnberg 12:30:00
-
Strawinskystr., Nürnberg 12:36:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 12:37:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 12:39:00
-
An der Bergleite, Nürnberg 12:40:00
-
Roter Bühl, Nürnberg 12:41:00
-
Gaulnhofen, Nürnberg 12:43:00
-
Memminger Str., Nürnberg 12:44:00
-
Herpersdorf, Nürnberg 12:45:00
-
Röthestr., Nürnberg 12:46:00
-
Worzeldorf Schule, Nürnberg 12:47:00
-
Habermannstr., Nürnberg 12:48:00
-
Worzeldorf Feuerwehrhaus, Nürnberg 12:49:00
-
Worzeldorfer Hauptstr., Nürnberg 12:50:00
-
Bayernlinie, Nürnberg 12:52:00
-
Steinbrüchlein, Nürnberg 12:53:00
-
Harnischschlag, Nürnberg 12:56:00
-
Nötteleinweg, Nürnberg 12:57:00
-
Neulandsiedlung, Nürnberg 12:58:00
-
Werkvolksiedlung, Nürnberg 12:59:00
-
Langwasser Mitte, Nürnberg 13:01:00
Route:
-
Nürnberg Schweinau
-
Nürnberg St. Leonhard 11:05:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 11:07:00
-
Nürnberg Plärrer 11:08:00
-
Nürnberg Opernhaus 11:10:00
-
Nürnberg Hauptbahnhof 11:11:00
-
Nürnberg Wöhrder Wiese 11:13:00
-
Nürnberg Rathenauplatz 11:14:00
-
Nürnberg Rennweg 11:16:00
-
Nürnberg Schoppershof 11:17:00
-
Nürnberg Nordostbahnhof 11:19:00
-
Nürnberg Herrnhütte 11:20:00
-
Nürnberg Ziegelstein 11:22:00
Route:
-
Schweinau, Nürnberg
-
Waldaustr., Nürnberg 11:07:00
-
Sandreuthstr., Nürnberg 11:08:00
-
Dr.-Luppe-Platz, Nürnberg 11:09:00
-
Brehmstr., Nürnberg 11:10:00
-
Alemannenstr., Nürnberg 11:12:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 11:14:00
-
Gibitzenhof, Nürnberg 11:17:00
-
Minervaplatz, Nürnberg 11:19:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 11:21:00
-
Südfriedhof, Nürnberg 11:22:00
-
Saarbrückener Str., Nürnberg 11:24:00
-
Worzeldorfer Str., Nürnberg 11:25:00
-
Herpersdorfer Str., Nürnberg 11:26:00
-
Schwander Str., Nürnberg 11:27:00
-
Kornburger Str., Nürnberg 11:28:00
-
Harnischschlag, Nürnberg 11:30:00
-
Nötteleinweg, Nürnberg 11:31:00
-
Neulandsiedlung, Nürnberg 11:32:00
-
Werkvolksiedlung, Nürnberg 11:33:00
-
Langwasser Mitte, Nürnberg 11:35:00
-
Werkvolksiedlung, Nürnberg 11:47:00
-
Neulandsiedlung, Nürnberg 11:48:00
-
Nötteleinweg, Nürnberg 11:49:00
-
Harnischschlag, Nürnberg 11:50:00
-
Steinbrüchlein, Nürnberg 11:53:00
-
Bayernlinie, Nürnberg 11:54:00
-
Worzeldorfer Hauptstr., Nürnberg 11:56:00
-
Worzeldorf Feuerwehrhaus, Nürnberg 11:57:00
-
Habermannstr., Nürnberg 11:58:00
-
Worzeldorf Schule, Nürnberg 11:59:00
-
Röthestr., Nürnberg 12:00:00
-
Herpersdorf, Nürnberg 12:01:00
-
Memminger Str., Nürnberg 12:02:00
-
Gaulnhofen, Nürnberg 12:03:00
-
Roter Bühl, Nürnberg 12:05:00
-
An der Bergleite, Nürnberg 12:06:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 12:08:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 12:09:00
-
Katzwang Süd Wende, Nürnberg 12:10:00
-
Strawinskystr., Nürnberg 12:16:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 12:17:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 12:19:00
-
An der Bergleite, Nürnberg 12:20:00
-
Roter Bühl, Nürnberg 12:21:00
-
Gaulnhofen, Nürnberg 12:23:00
-
Memminger Str., Nürnberg 12:24:00
-
Herpersdorf, Nürnberg 12:25:00
-
Röthestr., Nürnberg 12:26:00
-
Worzeldorf Schule, Nürnberg 12:27:00
-
Habermannstr., Nürnberg 12:28:00
-
Worzeldorf Feuerwehrhaus, Nürnberg 12:29:00
-
Worzeldorfer Hauptstr., Nürnberg 12:30:00
-
Bayernlinie, Nürnberg 12:32:00
-
Steinbrüchlein, Nürnberg 12:33:00
-
Harnischschlag, Nürnberg 12:36:00
-
Nötteleinweg, Nürnberg 12:37:00
-
Neulandsiedlung, Nürnberg 12:38:00
-
Werkvolksiedlung, Nürnberg 12:39:00
-
Langwasser Mitte, Nürnberg 12:41:00
Route:
-
Nürnberg Schweinau
-
Nürnberg Hohe Marter 11:09:00
-
Nürnberg Röthenbach 11:10:00
Route:
-
Nürnberg-Schweinau
-
Nürnberg Hbf 11:13:00