Haltestelle Schnelldorfer Str. in Nürnberg
Ansbacher Strasse 87,
90449Nürnberg
The next departure is direction Hauptbahnhof, Fürth (Bayern).
Route:
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg
-
Stein Schloss, Nürnberg 04:57:00
-
Rangaustr., Nürnberg 04:58:00
-
Kuglerstr., Nürnberg 04:59:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 05:00:00
-
Hügelstr., Nürnberg 05:01:00
-
Glafeystr., Nürnberg 05:02:00
-
Bibertstr., Nürnberg 05:03:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 05:04:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 05:05:00
-
Fürth (Bayern) Süd 05:07:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 05:13:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 05:14:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 05:16:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 05:18:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 05:20:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 05:21:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 05:22:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 05:24:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 05:25:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 05:26:00
Route:
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg
-
Röthenbach, Nürnberg 05:02:00
Route:
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg
-
Stein Schloss, Nürnberg 05:10:00
-
Kirche, Stein (Mittelfranken) 05:12:00
-
Rosenstraße, Stein (Mittelfranken) 05:13:00
-
Albertus-Magnus-Straße, Stein (Mittelfranken) 05:14:00
-
Palm Beach, Stein (Mittelfranken) 05:15:00
-
Spitzleitenweg, Stein (Mittelfranken) 05:16:00
-
Unterweihersbuch, Stein (Mittelfranken) 05:17:00
-
Fabergut, Stein (Mittelfranken) 05:18:00
-
Unterweihersbuch, Stein (Mittelfranken) 05:22:00
-
Spitzleitenweg, Stein (Mittelfranken) 05:23:00
-
Palm Beach, Stein (Mittelfranken) 05:24:00
-
Albertus-Magnus-Straße, Stein (Mittelfranken) 05:25:00
-
Rosenstraße, Stein (Mittelfranken) 05:26:00
-
Kirche, Stein (Mittelfranken) 05:27:00
-
Stein Schloss, Nürnberg 05:29:00
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg 05:30:00
-
Röthenbach, Nürnberg 05:32:00
Route:
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg
-
Röthenbach, Nürnberg 05:12:00
Route:
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg
-
Stein Schloss, Nürnberg 05:16:00
-
Kirche, Stein (Mittelfranken) 05:18:00
-
Rosenstraße, Stein (Mittelfranken) 05:19:00
-
Albertus-Magnus-Straße, Stein (Mittelfranken) 05:20:00
-
Palm Beach, Stein (Mittelfranken) 05:21:00
-
Gymnasium, Stein (Mittelfranken) 05:22:00
-
Deutenbach Mitte, Stein (Mittelfranken) 05:23:00
-
Jagdweg, Stein (Mittelfranken) 05:24:00
-
Schillerstraße, Stein (Mittelfranken) 05:25:00
-
Goethering, Stein (Mittelfranken) 05:26:00
-
Schillerstraße, Stein (Mittelfranken) 05:30:00
-
Jagdweg, Stein (Mittelfranken) 05:31:00
-
Deutenbach Mitte, Stein (Mittelfranken) 05:32:00
-
Gymnasium, Stein (Mittelfranken) 05:33:00
-
Palm Beach, Stein (Mittelfranken) 05:34:00
-
Albertus-Magnus-Straße, Stein (Mittelfranken) 05:35:00
-
Rosenstraße, Stein (Mittelfranken) 05:36:00
-
Kirche, Stein (Mittelfranken) 05:37:00
-
Stein Schloss, Nürnberg 05:39:00
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg 05:40:00
-
Röthenbach, Nürnberg 05:42:00
Route:
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg
-
Stein Schloss, Nürnberg 05:17:00
-
Rangaustr., Nürnberg 05:18:00
-
Kuglerstr., Nürnberg 05:19:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 05:20:00
-
Hügelstr., Nürnberg 05:21:00
-
Glafeystr., Nürnberg 05:22:00
-
Bibertstr., Nürnberg 05:23:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 05:24:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 05:25:00
-
Fürth (Bayern) Süd 05:27:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 05:33:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 05:34:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 05:36:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 05:38:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 05:40:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 05:41:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 05:42:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 05:44:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 05:45:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 05:46:00