Haltestelle Röthenbacher Hauptstr. in Nürnberg
Röthenbacher Hauptstrasse 47,
90449Nürnberg
The next departure is direction Frankenstraße.
Route:
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 22:58:00
-
Jägerstr., Nürnberg 22:59:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 23:01:00
-
Heidestr., Nürnberg 23:02:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 23:03:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 23:04:00
-
Lechstr., Nürnberg 23:05:00
-
Bremer Str., Nürnberg 23:06:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 23:07:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 23:09:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 23:10:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 23:12:00
-
Trafowerk, Nürnberg 23:13:00
-
Frankenstr., Nürnberg 23:15:00
Route:
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg
-
Röthenbach, Nürnberg 23:02:00
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg 23:08:00
-
Stein Schloss, Nürnberg 23:09:00
-
Rangaustr., Nürnberg 23:10:00
-
Kuglerstr., Nürnberg 23:11:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 23:11:00
-
Hügelstr., Nürnberg 23:12:00
-
Glafeystr., Nürnberg 23:13:00
-
Bibertstr., Nürnberg 23:14:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 23:15:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 23:16:00
-
Fürth (Bayern) Süd 23:17:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 23:21:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 23:22:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 23:23:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 23:25:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 23:26:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 23:27:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 23:28:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 23:29:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 23:30:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 23:31:00
-
Maxstraße, Fürth (Bayern) 23:45:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 23:47:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 23:48:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 23:49:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 23:50:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 23:52:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 23:53:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 23:54:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 23:55:00
-
Fürth (Bayern) Süd 23:57:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 00:01:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 00:02:00
-
Bibertstr., Nürnberg 00:03:00
-
Glafeystr., Nürnberg 00:04:00
-
Hügelstr., Nürnberg 00:05:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 00:06:00
-
Sinbronner Str., Nürnberg 00:08:00
-
Tauberstr., Nürnberg 00:09:00
-
Feuchtwanger Str., Nürnberg 00:10:00
-
Insinger Str., Nürnberg 00:11:00
-
Röthenbach, Nürnberg 00:12:00
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg 00:17:00
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 00:18:00
-
Jägerstr., Nürnberg 00:19:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 00:21:00
-
Heidestr., Nürnberg 00:22:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 00:23:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 00:24:00
-
Lechstr., Nürnberg 00:25:00
-
Bremer Str., Nürnberg 00:26:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 00:27:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 00:29:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 00:30:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 00:32:00
-
Trafowerk, Nürnberg 00:33:00
-
Frankenstr., Nürnberg 00:35:00
Route:
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 23:38:00
-
Jägerstr., Nürnberg 23:39:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 23:41:00
-
Heidestr., Nürnberg 23:42:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 23:43:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 23:44:00
-
Lechstr., Nürnberg 23:45:00
-
Bremer Str., Nürnberg 23:46:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 23:47:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 23:49:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 23:50:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 23:52:00
-
Trafowerk, Nürnberg 23:53:00
-
Frankenstr., Nürnberg 23:55:00
Route:
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg
-
Röthenbach, Nürnberg 23:42:00
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg 23:48:00
-
Stein Schloss, Nürnberg 23:49:00
-
Rangaustr., Nürnberg 23:50:00
-
Kuglerstr., Nürnberg 23:51:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 23:51:00
-
Hügelstr., Nürnberg 23:52:00
-
Glafeystr., Nürnberg 23:53:00
-
Bibertstr., Nürnberg 23:54:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 23:55:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 23:56:00
-
Fürth (Bayern) Süd 23:57:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 00:01:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 00:02:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 00:03:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 00:05:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 00:06:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 00:07:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 00:08:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 00:09:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 00:10:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 00:11:00
-
Maxstraße, Fürth (Bayern) 00:25:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 00:27:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 00:28:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 00:29:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 00:30:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 00:32:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 00:33:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 00:34:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 00:35:00
-
Fürth (Bayern) Süd 00:37:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 00:41:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 00:42:00
-
Bibertstr., Nürnberg 00:43:00
-
Glafeystr., Nürnberg 00:44:00
-
Hügelstr., Nürnberg 00:45:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 00:46:00
-
Sinbronner Str., Nürnberg 00:48:00
-
Tauberstr., Nürnberg 00:49:00
-
Feuchtwanger Str., Nürnberg 00:50:00
-
Insinger Str., Nürnberg 00:51:00
-
Röthenbach, Nürnberg 00:52:00
Route:
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 00:18:00
-
Jägerstr., Nürnberg 00:19:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 00:21:00
-
Heidestr., Nürnberg 00:22:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 00:23:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 00:24:00
-
Lechstr., Nürnberg 00:25:00
-
Bremer Str., Nürnberg 00:26:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 00:27:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 00:29:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 00:30:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 00:32:00
-
Trafowerk, Nürnberg 00:33:00
-
Frankenstr., Nürnberg 00:35:00
Route:
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg
-
Röthenbach, Nürnberg 00:22:00
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg 00:28:00
-
Stein Schloss, Nürnberg 00:29:00
-
Rangaustr., Nürnberg 00:30:00
-
Kuglerstr., Nürnberg 00:31:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 00:31:00
-
Hügelstr., Nürnberg 00:32:00
-
Glafeystr., Nürnberg 00:33:00
-
Bibertstr., Nürnberg 00:34:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 00:35:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 00:36:00
-
Fürth (Bayern) Süd 00:37:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 00:41:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 00:42:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 00:43:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 00:45:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 00:46:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 00:47:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 00:48:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 00:49:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 00:50:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 00:51:00