Haltestelle Mögeldorf Bahnhof in Nürnberg
Blütenstrasse 91,
90480Nürnberg
The next departure is direction Worzeldorfer Str.
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Lechnerstr., Nürnberg 19:25:00
-
Business Tower, Nürnberg 19:27:00
-
Marthastr., Nürnberg 19:28:00
-
Arminiusstr., Nürnberg 19:29:00
-
Tullnaupark, Nürnberg 19:31:00
-
Dürrenhof, Nürnberg 19:33:00
-
Marientunnel, Nürnberg 19:35:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 19:37:00
-
Celtisplatz, Nürnberg 19:40:00
-
Aufseßplatz, Nürnberg 19:42:00
-
Christuskirche, Nürnberg 19:44:00
-
Humboldtstr., Nürnberg 19:45:00
-
Schuckertstr., Nürnberg 19:46:00
-
Siemensstr., Nürnberg 19:47:00
-
Lothringer Str., Nürnberg 19:48:00
-
Frankenstr., Nürnberg 19:50:00
-
Trafowerk, Nürnberg 19:52:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 19:53:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 19:55:00
-
Südfriedhof, Nürnberg 19:56:00
-
Saarbrückener Str., Nürnberg 19:57:00
-
Worzeldorfer Str., Nürnberg 19:59:00
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Balthasar-Neumann-Str., Nürnberg 19:26:00
-
Siedlerstr., Nürnberg 19:27:00
-
Tiergarten, Nürnberg 19:29:00
Route:
-
Nürnberg-Mögeldorf
-
Nürnberg-Rehhof 19:29:00
-
Nürnberg-Laufamholz 19:30:00
-
Schwaig 19:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 19:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 19:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 19:39:00
-
Lauf West 19:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 19:43:00
-
Ottensoos 19:47:00
-
Henfenfeld 19:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 19:53:00
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Lechnerstr., Nürnberg 19:30:00
-
Business Tower, Nürnberg 19:32:00
-
Marthastr., Nürnberg 19:33:00
-
Arminiusstr., Nürnberg 19:34:00
-
Tullnaupark, Nürnberg 19:36:00
-
Dürrenhof, Nürnberg 19:38:00
-
Marientunnel, Nürnberg 19:40:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 19:42:00
-
Celtisplatz, Nürnberg 19:45:00
-
Aufseßplatz, Nürnberg 19:47:00
-
Christuskirche, Nürnberg 19:49:00
-
Heynestr., Nürnberg 19:50:00
-
Brehmstr., Nürnberg 19:53:00
-
Alemannenstr., Nürnberg 19:54:00
-
Dianaplatz, Nürnberg 19:55:00
-
Gibitzenhof, Nürnberg 19:57:00
Route:
-
Nürnberg-Mögeldorf
-
Nürnberg Ostring 19:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 19:34:00
-
Nürnberg Hbf 19:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 19:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 19:45:00
-
Nürnberg-Eibach 19:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 19:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 19:53:00
-
Katzwang 19:55:00
-
Schwabach-Limbach 19:58:00
-
Schwabach 20:00:00
-
Rednitzhembach 20:03:00
-
Büchenbach 20:07:00
-
Roth 20:10:00
Route:
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg
-
Balthasar-Neumann-Str., Nürnberg 19:31:00
-
Siedlerstr., Nürnberg 19:32:00
-
Tiergarten, Nürnberg 19:34:00