Haltestelle Happurger Str. in Nürnberg
Happurger Strasse 2,
90482Nürnberg
The next departure is direction Hartmannshof.
Route:
-
Nürnberg-Rehhof
-
Nürnberg-Laufamholz 16:52:00
-
Schwaig 16:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 16:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 16:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 17:01:00
-
Lauf West 17:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 17:05:00
-
Ottensoos 17:09:00
-
Henfenfeld 17:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 17:15:00
-
Happurg 17:18:00
-
Pommelsbrunn 17:21:00
-
Hartmannshof 17:25:00
Route:
-
Happurger Str., Nürnberg
-
Hüttenbacher Str., Nürnberg 16:55:00
-
Prutzstr., Nürnberg 16:56:00
-
Waldstr., Nürnberg 16:57:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 16:58:00
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg 17:00:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 17:01:00
-
Goldhammer, Nürnberg 17:02:00
-
Weißer Weg, Nürnberg 17:03:00
-
Dr.Carlo-Schmid-Str., Nürnberg 17:04:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 17:06:00
Route:
-
Nürnberg-Rehhof
-
Nürnberg-Mögeldorf 17:10:00
-
Nürnberg Ostring 17:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 17:14:00
-
Nürnberg Hbf 17:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 17:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 17:25:00
-
Nürnberg-Eibach 17:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 17:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 17:33:00
-
Katzwang 17:35:00
-
Schwabach-Limbach 17:38:00
-
Schwabach 17:40:00
-
Rednitzhembach 17:43:00
-
Büchenbach 17:47:00
-
Roth 17:50:00
Route:
-
Happurger Str., Nürnberg
-
Grünreuther Str., Nürnberg 17:24:00
-
Brandstr., Nürnberg 17:25:00
-
Hammer, Nürnberg 17:26:00
-
Henfenfelder Str. Wende, Nürnberg 17:27:00
-
Henfenfelder Str., Nürnberg 17:30:00
-
Hammer, Nürnberg 17:31:00
-
Brandstr., Nürnberg 17:32:00
-
Grünreuther Str., Nürnberg 17:33:00
-
Happurger Str., Nürnberg 17:34:00
-
Hüttenbacher Str., Nürnberg 17:35:00
-
Prutzstr., Nürnberg 17:36:00
-
Waldstr., Nürnberg 17:37:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 17:38:00
-
Mögeldorf Bahnhof, Nürnberg 17:40:00
-
Ziegenstr., Nürnberg 17:41:00
-
Goldhammer, Nürnberg 17:42:00
-
Weißer Weg, Nürnberg 17:43:00
-
Dr.Carlo-Schmid-Str., Nürnberg 17:44:00
-
Heinemannbrücke, Nürnberg 17:46:00
Route:
-
Nürnberg-Rehhof
-
Nürnberg-Mögeldorf 17:30:00
-
Nürnberg Ostring 17:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 17:34:00
-
Nürnberg Hbf 17:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 17:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 17:45:00
-
Nürnberg-Eibach 17:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 17:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 17:53:00
-
Katzwang 17:55:00
-
Schwabach-Limbach 17:58:00
-
Schwabach 18:00:00
-
Rednitzhembach 18:03:00
-
Büchenbach 18:07:00
-
Roth 18:10:00
Route:
-
Nürnberg-Rehhof
-
Nürnberg-Laufamholz 17:30:00
-
Schwaig 17:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 17:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 17:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 17:39:00
-
Lauf West 17:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 17:43:00
-
Ottensoos 17:47:00
-
Henfenfeld 17:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 17:53:00