Haltestelle Neustadt a.d. Waldnaab Bahnhof in Neustadt a.d. Waldnaab
Georgstrasse 7,
92660Neustadt a.d. Waldnaab
The next departure is direction Primianusplatz, Kemnath.
Route:
-
Bahnhof, Neustadt a.d. Waldnaab
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:35:00
-
Abzw. Parksteinerstr., Altenstadt a.d. Waldnaab 16:36:00
-
Wendersreuth B22, Kirchendemenreuth 16:41:00
-
Obersdorf B22, Kirchendemenreuth 16:42:00
-
Döltsch B22, Kirchendemenreuth 16:43:00
-
B22, Kirchendemenreuth 16:44:00
-
Steinreuth B22, Kirchendemenreuth 16:45:00
-
Frodersreuth, Erbendorf 16:46:00
-
Wildenreuth Abzw., Erbendorf 16:47:00
-
Schafhof, Erbendorf 16:48:00
-
Steinbach, Erbendorf 16:49:00
-
Abzw. Burggrub, Krummennaab 16:50:00
-
Sassenhof, Krummennaab 16:52:00
-
Kriegerdenkmal, Erbendorf 16:54:00
-
Kemnather Straße, Erbendorf 16:56:00
-
Straßenschacht, Erbendorf 16:57:00
-
Guttenberg B22, Kemnath 17:00:00
-
Waldeck Oberer Markt, Kemnath 17:03:00
-
Waldeck Unterer Markt, Kemnath 17:04:00
-
Schönreuth, Kemnath 17:05:00
-
Primianusplatz, Kemnath 17:10:00
Route:
-
Neustadt(Waldnaab)
-
Altenstadt(Waldnaab) 16:58:00
-
Weiden(Oberpf) 17:03:00
-
Weiherhammer 17:10:00
-
Röthenbach(Oberpf) 17:14:00
-
Freihung 17:20:00
-
Vilseck 17:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 17:41:00
-
Etzelwang 17:46:00
-
Hartmannshof 17:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 17:59:00
-
Nürnberg Hbf 18:15:00
Route:
-
Bahnhof, Neustadt a.d. Waldnaab
-
Schmellerstraße 16, Neustadt a.d. Waldnaab 17:16:00
-
Am Vogelherd 44, Neustadt a.d. Waldnaab 17:17:00
-
Danziger Straße, Neustadt a.d. Waldnaab 17:17:00
-
ALDI/Rossmann, Neustadt a.d. Waldnaab 17:18:00
-
Im Wiesengrund, Neustadt a.d. Waldnaab 17:18:00
-
Freizeitanlage Gramau, Neustadt a.d. Waldnaab 17:19:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 17:20:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 17:21:00
-
Adolf Kolping Str.5, Neustadt a.d. Waldnaab 17:21:00
-
Naabstraße 5, Neustadt a.d. Waldnaab 17:21:00
-
Schulzentrum, Neustadt a.d. Waldnaab 17:22:00
-
GS/HS, Neustadt a.d. Waldnaab 17:23:00
-
Kreiskrankenhaus, Neustadt a.d. Waldnaab 17:24:00
-
Aich, Theisseil 17:25:00
-
Hammerharlesberg, Theisseil 17:26:00
-
Harlesberg, Theisseil 17:26:00
-
Roschau, Theisseil 17:27:00
-
Fichtlmühle, Theisseil 17:28:00
-
Wilchenreuth Ortsmitte, Theisseil 17:29:00
-
Abzw. Wilchenreuth/Edeldorf, Theisseil 17:30:00
-
Görnitz, Theisseil 17:31:00
-
Edeldorf, Theisseil 17:32:00
-
Theisseil 17:33:00
-
Dorfmitte, Theisseil 17:34:00
-
Theisseil Abzw. 17:35:00
-
Letzau Waldcafe, Theisseil 17:36:00
-
Letzau Abzw., Theisseil 17:37:00
-
Letzau Ort, Theisseil 17:38:00
-
Sparrerwirtshaus, Theisseil 17:39:00
-
Schammesrieth, Theisseil 17:40:00
-
Remmelberg, Theisseil 17:41:00
-
Zeßmannsrieth Ort, Vohenstrauß 17:42:00
-
Erpetshof, Vohenstrauß 17:43:00
-
Erpetshof Abzw., Vohenstrauß 17:43:00
-
Albersrieth, Waldthurn 17:44:00
-
Maienfeld, Waldthurn 17:44:00
-
Lennesrieth, Waldthurn 17:45:00
-
Bahnhof, Waldthurn 17:46:00
-
Frankenrieth, Waldthurn 17:47:00
-
Ottenrieth, Waldthurn 17:48:00
-
Sandbachhöf, Waldthurn 17:49:00
-
Spielberg, Waldthurn 17:50:00
-
Goldbrunn, Waldthurn 17:51:00
-
Woppenrieth, Waldthurn 17:52:00
-
Oberbernrieth Abzw., Waldthurn 17:54:00
-
Oberbernrieth, Waldthurn 17:55:00
-
Bernriether Strraße, Waldthurn 17:56:00
-
Kirche, Waldthurn 17:57:00
-
Obertresenfeld, Vohenstrauß 17:58:00
-
Untertresenfeld, Vohenstrauß 17:59:00
-
Waldau Ort, Vohenstrauß 18:00:00
-
Waldau Weiher, Vohenstrauß 18:01:00
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß 18:02:00
-
Altenstadt Gh Vitzthum, Vohenstrauß 18:03:00
-
Fiedlbühl, Vohenstrauß 18:04:00
-
Fa. Seltmann, Vohenstrauß 18:05:00
-
Bahnhof Abzw., Vohenstrauß 18:06:00
-
Marktplatz, Vohenstrauß 18:07:00
-
Abzw. Braunetsriether Weg, Vohenstrauß 18:08:00
-
Gewerbegebiet, Vohenstrauß 18:09:00
-
Krankenkasse, Vohenstrauß 18:10:00
-
Förderschule, Vohenstrauß 18:11:00
-
Grundschule, Vohenstrauß 18:11:00
-
Realschule, Vohenstrauß 18:12:00
-
Hauptschule, Vohenstrauß 18:13:00
Route:
-
Neustadt(Waldnaab)
-
Altenstadt(Waldnaab) 17:58:00
-
Weiden(Oberpf) 18:04:00
-
Weiherhammer 18:12:00
-
Freihung 18:20:00
-
Vilseck 18:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 18:41:00
-
Etzelwang 18:46:00
-
Hartmannshof 18:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 18:59:00
-
Nürnberg Hbf 19:15:00
Route:
-
Neustadt(Waldnaab)
-
Altenstadt(Waldnaab) 18:58:00
-
Weiden(Oberpf) 19:04:00
-
Weiherhammer 19:12:00
-
Freihung 19:20:00
-
Vilseck 19:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 19:41:00
-
Etzelwang 19:46:00
-
Hartmannshof 19:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 19:59:00
-
Nürnberg Hbf 20:15:00
Route:
-
Neustadt(Waldnaab)
-
Altenstadt(Waldnaab) 19:58:00
-
Weiden(Oberpf) 20:04:00
-
Weiherhammer 20:12:00
-
Freihung 20:20:00
-
Vilseck 20:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 20:41:00
-
Etzelwang 20:46:00
-
Hartmannshof 20:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 20:58:00
-
Nürnberg Hbf 21:15:00