Haltestelle Landshuter Str. in Neustadt a.d. Donau
Landshuter Strasse ,
93333Neustadt a.d. Donau
The next departure is direction Gymnasium, Kelheim.
Route:
-
Landshuter Straße, Neustadt a.d. Donau
-
Bahnhofstraße, Neustadt a.d. Donau 06:27:00
-
Wöhr, Neustadt a.d. Donau 06:31:00
-
Marching Am Eichelberg, Neustadt a.d. Donau 06:33:00
-
Marching, Neustadt a.d. Donau 06:35:00
-
Irnsing Kelsstraße, Neustadt a.d. Donau 06:39:00
-
Irnsing Hofmarkstraße, Neustadt a.d. Donau 06:40:00
-
Arresting Schulbushaltestelle, Neustadt a.d. Donau 06:43:00
-
Arresting Trafo-Haus, Neustadt a.d. Donau 06:44:00
-
Hienheim Parkplatz Ortsmitte, Neustadt a.d. Donau 06:48:00
-
Wöhrdplatz/Zentrum, Kelheim 07:03:00
-
Gymnasium, Kelheim 07:05:00
Route:
-
Landshuter Straße, Neustadt a.d. Donau
-
Mühlhausen Feuerwehr, Neustadt a.d. Donau 06:41:00
-
Staudacher Straße, Siegenburg 06:47:00
-
Herrnstraße, Train 06:50:00
-
St. Johann Mainburger Straße, Train 06:54:00
-
Appersdorf Hauptstraße, Elsendorf 06:57:00
-
Wambach Abzw. B301, Mainburg 07:03:00
-
Berufsschule, Mainburg 07:05:00
-
Schulzentrum, Mainburg 07:07:00
Route:
-
Landshuter Straße, Neustadt a.d. Donau
-
Mühlhausen Feuerwehr, Neustadt a.d. Donau 06:47:00
-
Mühlhausen Jakobs-Kirche, Neustadt a.d. Donau 06:48:00
-
Berufsschule, Mainburg 07:07:00
-
Schulzentrum, Mainburg 07:12:00
-
Griesplatz, Mainburg 07:17:00
Route:
-
Platanenallee, Neustadt a.d. Donau
-
Bahnhof, Neustadt a.d. Donau 07:04:00
-
Bahnhofstraße, Neustadt a.d. Donau 07:08:00
-
Regensburger Straße/Sandweg, Neustadt a.d. Donau 07:10:00
-
Regensburger-/Abzw. Sudetenstraße, Neustadt a.d. D 07:12:00
-
Niederulrain Dorfstraße, Neustadt a.d. Donau 07:18:00
-
Oberulrain, Neustadt a.d. Donau 07:20:00
-
Vogelpark, Abensberg 07:23:00
-
Münchner Str./Abzw. Aumühlstraße, Abensberg 07:26:00
-
Gillamooswiese, Abensberg 07:28:00
-
Realschule, Abensberg 07:32:00
Route:
-
Landshuter Straße, Neustadt a.d. Donau
-
Mühlhausen Feuerwehr, Neustadt a.d. Donau 07:17:00
-
Mühlhausen Jakobs-Kirche, Neustadt a.d. Donau 07:19:00
-
Daßfeld, Siegenburg 07:24:00
-
Schule, Siegenburg 07:27:00
-
Marienplatz/Zentrum, Siegenburg 07:31:00
-
Bürgermeister-Mayr-Straße, Siegenburg 07:35:00
-
Gymnasium, Rohr in Niederbayern 07:46:00
Route:
-
Landshuter Straße, Neustadt a.d. Donau
-
Bahnhofstraße, Neustadt a.d. Donau 13:02:00
-
Volksfestplatz, Neustadt a.d. Donau 13:04:00
-
Bad Gögging Neustädter Straße, Neustadt a.d. Donau 13:06:00
-
Bad Gögging Kurverwaltung, Neustadt a.d. Donau 13:07:00
-
Bad Gögging Limes-Therme, Neustadt a.d. Donau 13:07:00
-
Heiligenstadt Kirche, Neustadt a.d. Donau 13:08:00
-
Niederulrain Dorfstraße, Neustadt a.d. Donau 13:10:00
-
Oberulrain, Neustadt a.d. Donau 13:11:00