Haltestelle Weingartstr. in Neuss
Schillerstrasse 73,
41464Neuss
The next departure is direction Neusserfurth, Neuss.
Route:
-
Weingartstr., Neuss
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 17:35:00
-
Zolltor, Neuss 17:37:00
-
Neustr., Neuss 17:38:00
-
Niedertor, Neuss 17:39:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 17:41:00
-
Hauptbahnhof Nordeingang, Neuss 17:43:00
-
Wolberostr., Neuss 17:44:00
-
Kolpingstr., Neuss 17:45:00
-
Annostr., Neuss 17:47:00
-
Wilhelmstr., Neuss 17:48:00
-
Neusser Weyhe, Neuss 17:49:00
-
Viersener Str., Neuss 17:50:00
-
Neusserfurth, Neuss 17:51:00
Route:
-
Weingartstr., Neuss
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 17:35:00
-
Zolltor, Neuss 17:37:00
-
Neustr., Neuss 17:38:00
-
Niedertor, Neuss 17:39:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 17:41:00
-
Hauptbahnhof Nordeingang, Neuss 17:43:00
-
Wolberostr., Neuss 17:44:00
-
Alemannenstr., Neuss 17:45:00
-
Engelbertstr., Neuss 17:47:00
-
Merowingerstr., Neuss 17:48:00
-
Schabernackstr., Neuss 17:50:00
-
Johanna-Etienne-Krankenhaus, Neuss 17:51:00
Route:
-
Weingartstr., Neuss
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 17:40:00
-
Landestheater, Neuss 17:42:00
Route:
-
Weingartstr., Neuss
-
Stifterstr., Neuss 17:41:00
-
Schulzentrum, Neuss 17:42:00
-
Pomona, Neuss 17:44:00
-
Moselstraße/Stadtwerke, Neuss 17:45:00
-
Polizeibehörde, Neuss 17:46:00
-
Felkestr., Neuss 17:47:00
-
Lukaskrankenhaus, Neuss 17:48:00
Route:
-
Weingartstr., Neuss
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 17:45:00
-
Landestheater, Neuss 17:47:00
Route:
-
Weingartstr., Neuss
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 17:50:00
-
Zolltor, Neuss 17:52:00
-
Neustr., Neuss 17:53:00
-
Niedertor, Neuss 17:54:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 17:56:00
-
Hauptbahnhof Nordeingang, Neuss 17:58:00
-
Wolberostr., Neuss 17:59:00
-
Kolpingstr., Neuss 18:00:00
-
Annostr., Neuss 18:02:00
-
Wilhelmstr., Neuss 18:03:00
-
Neusser Weyhe, Neuss 18:04:00
-
Viersener Str., Neuss 18:05:00
-
Neusserfurth, Neuss 18:06:00