Haltestelle Stifterstr. in Neuss
Weberstrasse 49,
41464Neuss
The next departure is direction Lange Hecke, Kaarst.
Route:
-
Stifterstr., Neuss
-
Weingartstr., Neuss 04:47:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 04:49:00
-
Zolltor, Neuss 04:51:00
-
Neustr., Neuss 04:52:00
-
Niedertor, Neuss 04:53:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 04:55:00
-
Hauptbahnhof Nordeingang, Neuss 04:56:00
-
Wolberostr., Neuss 04:57:00
-
Kolpingstr., Neuss 04:58:00
-
Annostr., Neuss 04:59:00
-
Wilhelmstr., Neuss 05:00:00
-
Neusser Weyhe, Neuss 05:01:00
-
Viersener Str., Neuss 05:02:00
-
Neusserfurth, Neuss 05:03:00
-
Nikolaus-Otto-Str., Neuss 05:04:00
-
Brücke, Neuss 05:05:00
-
Backes, Neuss 05:06:00
-
Am Stock, Neuss 05:07:00
-
Hoferhof, Kaarst 05:07:00
-
Adenauerallee, Kaarst 05:09:00
-
Ritterstr., Kaarst 05:10:00
-
Neusser Str., Kaarst 05:11:00
-
Maubisstr., Kaarst 05:12:00
-
Marsstr., Kaarst 05:13:00
-
Sonnenstr., Kaarst 05:14:00
-
Lange Hecke, Kaarst 05:15:00
Route:
-
Stifterstr., Neuss
-
Weingartstr., Neuss 04:57:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 04:59:00
-
Zolltor, Neuss 05:01:00
-
Neustr., Neuss 05:02:00
-
Niedertor, Neuss 05:03:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 05:05:00
-
Hauptbahnhof Nordeingang, Neuss 05:07:00
-
Wolberostr., Neuss 05:08:00
-
Kolpingstr., Neuss 05:09:00
-
Annostr., Neuss 05:11:00
-
Wilhelmstr., Neuss 05:12:00
-
Neusser Weyhe, Neuss 05:13:00
-
Viersener Str., Neuss 05:14:00
-
Neusserfurth, Neuss 05:15:00
Route:
-
Stifterstr., Neuss
-
Weingartstr., Neuss 05:12:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 05:14:00
-
Zolltor, Neuss 05:16:00
-
Neustr., Neuss 05:17:00
-
Niedertor, Neuss 05:18:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 05:20:00
-
Hauptbahnhof Nordeingang, Neuss 05:22:00
-
Wolberostr., Neuss 05:23:00
-
Kolpingstr., Neuss 05:24:00
-
Annostr., Neuss 05:26:00
-
Wilhelmstr., Neuss 05:27:00
-
Neusser Weyhe, Neuss 05:28:00
-
Viersener Str., Neuss 05:29:00
-
Neusserfurth, Neuss 05:30:00
Route:
-
Stifterstr., Neuss
-
Weingartstr., Neuss 05:13:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 05:14:00
-
Landestheater, Neuss 05:15:00
-
Stadthalle/Museum, Neuss 05:16:00
Route:
-
Stifterstr., Neuss
-
Weingartstr., Neuss 05:25:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 05:27:00
-
Zolltor, Neuss 05:29:00
-
Neustr., Neuss 05:30:00
-
Niedertor, Neuss 05:31:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 05:32:00
-
Hauptbahnhof Nordeingang, Neuss 05:33:00
-
Wolberostr., Neuss 05:34:00
-
Alemannenstr., Neuss 05:35:00
-
Engelbertstr., Neuss 05:36:00
-
Merowingerstr., Neuss 05:37:00
-
Schabernackstr., Neuss 05:39:00
-
Johanna-Etienne-Krankenhaus, Neuss 05:40:00
Route:
-
Stifterstr., Neuss
-
Weingartstr., Neuss 05:27:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Neuss 05:29:00
-
Zolltor, Neuss 05:31:00
-
Neustr., Neuss 05:32:00
-
Niedertor, Neuss 05:33:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 05:35:00
-
Hauptbahnhof Nordeingang, Neuss 05:37:00
-
Wolberostr., Neuss 05:38:00
-
Kolpingstr., Neuss 05:39:00
-
Annostr., Neuss 05:41:00
-
Wilhelmstr., Neuss 05:42:00
-
Neusser Weyhe, Neuss 05:43:00
-
Viersener Str., Neuss 05:44:00
-
Neusserfurth, Neuss 05:45:00