Haltestelle Stadthalle/Museum in Neuss
Augustinusstrasse 5,
41460Neuss
The next departure is direction Gerresheim Krankenhaus, Düsseldorf.
Route:
-
Stadthalle/Museum, Neuss
-
Langemarckstr., Neuss 05:34:00
-
Rheinpark-Center Süd, Neuss 05:35:00
-
Josef-Kardinal-Frings-Brücke, Düsseldorf 05:37:00
-
Südfriedhof, Düsseldorf 05:39:00
-
Georg-Schulhoff-Platz, Düsseldorf 05:41:00
-
Völklinger Straße S-Bahnhof, Düsseldorf 05:42:00
-
Bilker Kirche, Düsseldorf 05:44:00
-
Stadttor, Düsseldorf 05:45:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 05:47:00
-
Poststraße, Düsseldorf 05:48:00
-
Graf-Adolf-Platz U, Düsseldorf 05:49:00
-
Berliner Allee Steig 4, Düsseldorf 05:51:00
-
Stresemannplatz, Düsseldorf 05:53:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 05:55:00
-
Worringer Platz, Düsseldorf 05:57:00
-
Birkenstraße, Düsseldorf 05:59:00
-
Wetterstraße, Düsseldorf 06:00:00
-
Flingern S-Bahnhof, Düsseldorf 06:01:00
-
Hoffeldstraße, Düsseldorf 06:03:00
-
Engerstraße, Düsseldorf 06:05:00
-
Schlüterstr./Arbeitsagentur, Düsseldorf 06:07:00
-
Staufenplatz, Düsseldorf 06:09:00
-
Pöhlenweg, Düsseldorf 06:10:00
-
Auf der Hardt/LVR-Klinikum, Düsseldorf 06:12:00
-
Heinrich-Könn-Straße, Düsseldorf 06:14:00
-
Gerresheim Krankenhaus, Düsseldorf 06:15:00
Route:
-
Stadthalle/Museum, Neuss
-
Landestheater, Neuss 05:39:00
-
Markt, Neuss 05:40:00
-
Glockhammer, Neuss 05:41:00
-
Niedertor, Neuss 05:42:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 05:44:00
-
Theodor-Heuss-Platz, Neuss 05:45:00
Route:
-
Stadthalle/Museum, Neuss
-
Landestheater, Neuss 05:39:00
-
Zolltor, Neuss 05:40:00
-
Neustr., Neuss 05:41:00
-
Niedertor, Neuss 05:42:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 05:44:00
-
Hermannsplatz, Neuss 05:45:00
-
Robert-Koch-Straße, Neuss 05:47:00
-
Am Stadtwald, Neuss 05:48:00
-
Kamillianerstr., Neuss 05:49:00
-
Alter Friedhof, Neuss 05:51:00
-
Hauptfriedhof, Neuss 05:52:00
-
Neuer Friedhof, Neuss 05:53:00
-
Görresstr., Neuss 05:54:00
-
Glehner Weg, Neuss 05:56:00
-
Lukaskrankenhaus, Neuss 05:57:00
Route:
-
Stadthalle/Museum, Neuss
-
Landestheater, Neuss 05:42:00
Route:
-
Stadthalle/Museum, Neuss
-
Landestheater, Neuss 05:42:00
-
Anton-Kux-Straße, Neuss 05:45:00
-
Finanzamt, Neuss 05:46:00
-
Langemarckstr., Neuss 05:47:00
-
DEHOGA - Center, Neuss 05:49:00
-
An der Hammer Brücke, Neuss 05:49:00
-
Rheinpark-Center S-Bahnhof, Neuss 05:50:00
-
Rheinpark-Center, Neuss 05:52:00
Route:
-
Stadthalle/Museum, Neuss
-
Langemarckstr., Neuss 05:44:00
-
Rheinpark-Center Süd, Neuss 05:45:00
-
Josef-Kardinal-Frings-Brücke, Düsseldorf 05:47:00
-
Südfriedhof, Düsseldorf 05:49:00
-
Georg-Schulhoff-Platz, Düsseldorf 05:51:00
-
Völklinger Straße S-Bahnhof, Düsseldorf 05:52:00
-
Bilker Kirche, Düsseldorf 05:54:00
-
Stadttor, Düsseldorf 05:55:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 05:57:00
-
Poststraße, Düsseldorf 05:58:00
-
Graf-Adolf-Platz U, Düsseldorf 05:59:00
-
Berliner Allee Steig 4, Düsseldorf 06:01:00
-
Stresemannplatz, Düsseldorf 06:03:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 06:05:00
-
Worringer Platz, Düsseldorf 06:07:00
-
Birkenstraße, Düsseldorf 06:09:00
-
Wetterstraße, Düsseldorf 06:10:00
-
Flingern S-Bahnhof, Düsseldorf 06:11:00
-
Hoffeldstraße, Düsseldorf 06:13:00
-
Engerstraße, Düsseldorf 06:15:00
-
Schlüterstr./Arbeitsagentur, Düsseldorf 06:17:00
-
Staufenplatz, Düsseldorf 06:19:00
-
Pöhlenweg, Düsseldorf 06:20:00
-
Auf der Hardt/LVR-Klinikum, Düsseldorf 06:22:00
-
Heinrich-Könn-Straße, Düsseldorf 06:24:00
-
Gerresheim Krankenhaus, Düsseldorf 06:25:00