Haltestelle Am Goldberg in Neuss
an der Norf 68,
41469Neuss
The next departure is direction Helpenstein, Neuss.
Route:
-
Am Goldberg, Neuss
-
Lahnstr., Neuss 00:25:00
-
Emsstr., Neuss 00:25:00
-
Kruppstr., Neuss 00:26:00
-
Grupellostr., Neuss 00:27:00
-
Norf S-Bahnhof, Neuss 00:28:00
-
Norf Brücke, Neuss 00:29:00
-
Wisselter Weg, Neuss 00:30:00
-
Südstr., Neuss 00:31:00
-
Lessingplatz, Neuss 00:32:00
-
Elvekum, Neuss 00:37:00
-
Am Kirchenmorgen, Neuss 00:38:00
-
Allerheiligen S-Bahnhof, Neuss 00:39:00
-
Allerheiligen/Neuss Am Linckhof, Neuss 00:39:00
-
Am Alten Bach, Neuss 00:40:00
-
Albert-Schweitzer-Str., Neuss 00:41:00
-
Lortzingstr., Neuss 00:42:00
-
August-Macke-Str., Neuss 00:44:00
-
Am Norfbach, Neuss 00:45:00
-
Am Josefshaus, Neuss 00:46:00
-
Brunnenstr., Neuss 00:46:00
-
Friedhofsweg, Neuss 00:47:00
-
Im Rethkamp, Neuss 00:48:00
-
Ueckerather Str., Neuss 00:49:00
-
Waldstr., Neuss 00:50:00
-
Eichenstr., Neuss 00:51:00
-
Seniorenzentrum, Neuss 00:52:00
-
Erlenstr., Neuss 00:53:00
-
Pfannenschuppen, Grevenbroich 00:54:00
-
Wehl, Neuss 00:56:00
-
Speck, Neuss 00:57:00
-
Helpenstein, Neuss 00:58:00
Route:
-
Am Goldberg, Neuss
-
Lahnstr., Neuss 01:22:00
-
Emsstr., Neuss 01:23:00
-
Kruppstr., Neuss 01:23:00
-
Grupellostr., Neuss 01:24:00
-
Norf S-Bahnhof, Neuss 01:25:00
-
Norf Brücke, Neuss 01:26:00
-
Wisselter Weg, Neuss 01:27:00
-
Südstr., Neuss 01:29:00
-
Lessingplatz, Neuss 01:29:00
-
Am Steinacker, Neuss 01:32:00
-
Albert-Schweitzer-Str., Neuss 01:33:00
-
Lortzingstr., Neuss 01:34:00
-
August-Macke-Str., Neuss 01:36:00
-
Am Norfbach, Neuss 01:37:00
-
Am Josefshaus, Neuss 01:38:00
-
Brunnenstr., Neuss 01:38:00
-
Friedhofsweg, Neuss 01:39:00
-
Im Rethkamp, Neuss 01:40:00
-
Ueckerather Str., Neuss 01:40:00
-
Waldstr., Neuss 01:41:00
-
Fliederstr., Neuss 01:41:00
-
Erlenstr., Neuss 01:42:00
-
Pfannenschuppen, Grevenbroich 01:43:00
-
Wehl, Neuss 01:45:00
-
Speck, Neuss 01:45:00
Route:
-
Am Goldberg, Neuss
-
Lahnstr., Neuss 02:22:00
-
Emsstr., Neuss 02:23:00
-
Kruppstr., Neuss 02:23:00
-
Grupellostr., Neuss 02:24:00
-
Norf S-Bahnhof, Neuss 02:25:00
-
Norf Brücke, Neuss 02:26:00
-
Wisselter Weg, Neuss 02:27:00
-
Südstr., Neuss 02:29:00
-
Lessingplatz, Neuss 02:29:00
-
Am Steinacker, Neuss 02:32:00
-
Albert-Schweitzer-Str., Neuss 02:33:00
-
Lortzingstr., Neuss 02:34:00
-
August-Macke-Str., Neuss 02:36:00
-
Am Norfbach, Neuss 02:37:00
-
Am Josefshaus, Neuss 02:38:00
-
Brunnenstr., Neuss 02:38:00
-
Friedhofsweg, Neuss 02:39:00
-
Im Rethkamp, Neuss 02:40:00
-
Ueckerather Str., Neuss 02:40:00
-
Waldstr., Neuss 02:41:00
-
Fliederstr., Neuss 02:41:00
-
Erlenstr., Neuss 02:42:00
-
Pfannenschuppen, Grevenbroich 02:43:00
-
Wehl, Neuss 02:45:00
-
Speck, Neuss 02:45:00
Route:
-
Am Goldberg, Neuss
-
Lahnstr., Neuss 03:22:00
-
Emsstr., Neuss 03:23:00
-
Kruppstr., Neuss 03:23:00
-
Grupellostr., Neuss 03:24:00
-
Norf S-Bahnhof, Neuss 03:25:00
-
Norf Brücke, Neuss 03:26:00
-
Wisselter Weg, Neuss 03:27:00
-
Südstr., Neuss 03:29:00
-
Lessingplatz, Neuss 03:29:00
-
Am Steinacker, Neuss 03:32:00
-
Albert-Schweitzer-Str., Neuss 03:33:00
-
Lortzingstr., Neuss 03:34:00
-
August-Macke-Str., Neuss 03:36:00
-
Am Norfbach, Neuss 03:37:00
-
Am Josefshaus, Neuss 03:38:00
-
Brunnenstr., Neuss 03:38:00
-
Friedhofsweg, Neuss 03:39:00
-
Im Rethkamp, Neuss 03:40:00
-
Ueckerather Str., Neuss 03:40:00
-
Waldstr., Neuss 03:41:00
-
Fliederstr., Neuss 03:41:00
-
Erlenstr., Neuss 03:42:00
-
Pfannenschuppen, Grevenbroich 03:43:00
-
Wehl, Neuss 03:45:00
-
Speck, Neuss 03:45:00
Route:
-
Am Goldberg, Neuss
-
Lahnstr., Neuss 07:20:00
-
Emsstr., Neuss 07:21:00
-
Kruppstr., Neuss 07:22:00
-
Grupellostr., Neuss 07:23:00
-
Norf S-Bahnhof, Neuss 07:24:00
-
Norf Brücke, Neuss 07:25:00
-
Wisselter Weg, Neuss 07:26:00
-
Südstr., Neuss 07:28:00
-
Lessingplatz, Neuss 07:29:00
-
Ulmenallee, Neuss 07:30:00
Route:
-
Am Goldberg, Neuss
-
Norfer Str., Neuss 07:57:00
-
Hüsenstr., Neuss 07:58:00
-
Kasterstr., Neuss 07:59:00
-
Sporthafen, Neuss 08:00:00
-
Humboldtstr., Neuss 08:01:00
-
Dunantstr., Neuss 08:02:00
-
Sels, Neuss 08:03:00
-
Alexianerplatz, Neuss 08:04:00
-
Stadthalle/Museum, Neuss 08:05:00
-
Landestheater, Neuss 08:06:00
-
Zolltor, Neuss 08:07:00
-
Neustr., Neuss 08:08:00
-
Niedertor, Neuss 08:09:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 08:11:00
-
Hauptbahnhof Nordeingang, Neuss 08:12:00
-
Wolberostr., Neuss 08:13:00
-
Kolpingstr., Neuss 08:14:00
-
Annostr., Neuss 08:15:00
-
Wilhelmstr., Neuss 08:16:00
-
Neusser Weyhe, Neuss 08:17:00
-
Viersener Str., Neuss 08:18:00
-
Neusserfurth, Neuss 08:19:00
-
Nikolaus-Otto-Str., Neuss 08:20:00
-
Brücke, Neuss 08:21:00
-
Backes, Neuss 08:22:00
-
Am Stock, Neuss 08:23:00
-
Hoferhof, Kaarst 08:24:00
-
Adenauerallee, Kaarst 08:26:00
-
Ritterstr., Kaarst 08:27:00
-
Neusser Str., Kaarst 08:28:00
-
Maubisstr., Kaarst 08:29:00
-
Marsstr., Kaarst 08:30:00
-
Sonnenstr., Kaarst 08:31:00
-
Lange Hecke, Kaarst 08:32:00