Haltestelle Erlanger Str. in Neunkirchen a. Brand
ST2243 ,
91077Neunkirchen a. Brand
The next departure is direction Busbahnhof, Neunkirchen a. Brand.
Route:
-
Erlanger Straße, Neunkirchen a. Brand
-
Busbahnhof, Neunkirchen a. Brand 12:12:00
Route:
-
Erlanger Straße, Neunkirchen a. Brand
-
Erleinhofer Straße, Dormitz 12:21:00
-
Raiffeisenstraße, Dormitz 12:22:00
-
Weiher, Uttenreuth 12:25:00
-
Marloffsteiner Straße, Uttenreuth 12:27:00
-
Breslauer Straße, Uttenreuth 12:28:00
-
Rathaus, Uttenreuth 12:30:00
-
Busbahnhof Buckenhof/Spardorf, Buckenhof 12:31:00
-
Buckenhof Mitte 12:33:00
-
Sieglitzhof Markuskirche, Erlangen 12:34:00
-
Berufsschulzentrum, Erlangen 12:35:00
-
Hartmannstraße, Erlangen 12:36:00
-
Zollhaus, Erlangen 12:38:00
-
Stubenlohstr., Erlangen 12:39:00
-
Langemarckplatz, Erlangen 12:40:00
-
Arcaden, Erlangen 12:42:00
-
Busbahnhof, Erlangen 12:53:00
Route:
-
Erlanger Straße, Neunkirchen a. Brand
-
Busbahnhof, Neunkirchen a. Brand 12:27:00
-
Nürnberger Straße, Neunkirchen a. Brand 12:28:00
-
Kleinsendelbacher Straße, Neunkirchen a. Brand 12:28:00
-
Erlanger Straße, Kleinsendelbach 12:31:00
-
Steinbach Gräfenberger Str., Kleinsendelbach 12:33:00
-
Kleinsendelbach Abzw. Brand, Eckental 12:34:00
-
Brand Angersiedlung, Eckental 12:35:00
-
Brand Raiffeisenbank, Eckental 12:37:00
-
Eschenau(Mittelfr) Erlanger Straße, Eckental 12:39:00
-
Eschenau Bahnhof, Eckental 12:43:00
Route:
-
Erlanger Straße, Neunkirchen a. Brand
-
Erleinhofer Straße, Dormitz 12:36:00
-
Raiffeisenstraße, Dormitz 12:37:00
-
Weiher, Uttenreuth 12:40:00
-
Marloffsteiner Straße, Uttenreuth 12:42:00
-
Breslauer Straße, Uttenreuth 12:43:00
-
Rathaus, Uttenreuth 12:45:00
-
Busbahnhof Buckenhof/Spardorf, Buckenhof 12:46:00
-
Buckenhof Mitte 12:48:00
-
Sieglitzhof Markuskirche, Erlangen 12:49:00
-
Berufsschulzentrum, Erlangen 12:50:00
-
Hartmannstraße, Erlangen 12:51:00
-
Zollhaus, Erlangen 12:53:00
-
Stubenlohstr., Erlangen 12:54:00
-
Langemarckplatz, Erlangen 12:55:00
-
Arcaden, Erlangen 12:57:00
-
Busbahnhof, Erlangen 13:08:00
Route:
-
Erlanger Straße, Neunkirchen a. Brand
-
Busbahnhof, Neunkirchen a. Brand 12:42:00
Route:
-
Erlanger Straße, Neunkirchen a. Brand
-
Erleinhofer Straße, Dormitz 12:51:00
-
Raiffeisenstraße, Dormitz 12:52:00
-
Weiher, Uttenreuth 12:55:00
-
Marloffsteiner Straße, Uttenreuth 12:57:00
-
Breslauer Straße, Uttenreuth 12:58:00
-
Rathaus, Uttenreuth 13:00:00
-
Busbahnhof Buckenhof/Spardorf, Buckenhof 13:01:00
-
Buckenhof Mitte 13:03:00
-
Sieglitzhof Markuskirche, Erlangen 13:04:00
-
Berufsschulzentrum, Erlangen 13:05:00
-
Hartmannstraße, Erlangen 13:06:00
-
Zollhaus, Erlangen 13:08:00
-
Stubenlohstr., Erlangen 13:09:00
-
Langemarckplatz, Erlangen 13:10:00
-
Arcaden, Erlangen 13:12:00
-
Busbahnhof, Erlangen 13:23:00