Haltestelle Neumarkt i.d. Oberpfalz Bahnhof in Neumarkt i.d. OPf.
,
92318Neumarkt i.d. OPf.
The next departure is direction Bamberg.
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Pölling 21:15:00
-
Postbauer-Heng 21:19:00
-
Oberferrieden 21:22:00
-
Burgthann 21:25:00
-
Mimberg 21:28:00
-
Ochenbruck 21:30:00
-
Feucht Ost 21:33:00
-
Feucht 21:35:00
-
Nürnberg Hbf 21:47:00
-
Nürnberg-Steinbühl 21:50:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 21:52:00
-
Fürth(Bay)Hbf 21:56:00
-
Fürth-Klinikum 21:59:00
-
Vach 22:03:00
-
Eltersdorf 22:06:00
-
Erlangen-Bruck 22:09:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 22:10:00
-
Erlangen 22:13:00
-
Bubenreuth 22:17:00
-
Baiersdorf 22:20:00
-
Kersbach 22:23:00
-
Forchheim(Oberfr) 22:28:00
-
Eggolsheim 22:36:00
-
Buttenheim 22:39:00
-
Hirschaid 22:42:00
-
Strullendorf 22:45:00
-
Bamberg 22:51:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Parsberg 21:48:00
-
Beratzhausen 21:54:00
-
Regensburg Hbf 22:13:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Pölling 21:35:00
-
Postbauer-Heng 21:39:00
-
Oberferrieden 21:42:00
-
Burgthann 21:45:00
-
Mimberg 21:48:00
-
Ochenbruck 21:50:00
-
Feucht Ost 21:53:00
-
Feucht 21:55:00
-
Nürnberg Hbf 22:07:00
-
Nürnberg-Steinbühl 22:10:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 22:12:00
-
Fürth(Bay)Hbf 22:16:00
-
Fürth-Klinikum 22:20:00
-
Vach 22:24:00
-
Eltersdorf 22:27:00
-
Erlangen-Bruck 22:30:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 22:31:00
-
Erlangen 22:34:00
-
Bubenreuth 22:38:00
-
Baiersdorf 22:41:00
-
Kersbach 22:44:00
-
Forchheim(Oberfr) 22:49:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Deining(Oberpf) 21:45:00
-
Batzhausen 21:49:00
-
Seubersdorf 21:52:00
-
Parsberg 21:57:00
-
Mausheim 22:02:00
-
Beratzhausen 22:05:00
-
Laaber 22:11:00
-
Deuerling 22:15:00
-
Undorf 22:18:00
-
Etterzhausen 22:21:00
-
Regensburg-Prüfening 22:25:00
-
Regensburg Hbf 22:31:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Pölling 22:15:00
-
Postbauer-Heng 22:19:00
-
Oberferrieden 22:22:00
-
Burgthann 22:25:00
-
Mimberg 22:28:00
-
Ochenbruck 22:30:00
-
Feucht Ost 22:33:00
-
Feucht 22:35:00
-
Nürnberg Hbf 22:47:00
-
Nürnberg-Steinbühl 22:50:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 22:52:00
-
Fürth(Bay)Hbf 22:56:00
-
Fürth-Klinikum 22:59:00
-
Vach 23:03:00
-
Eltersdorf 23:06:00
-
Erlangen-Bruck 23:09:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 23:10:00
-
Erlangen 23:13:00
-
Bubenreuth 23:17:00
-
Baiersdorf 23:20:00
-
Kersbach 23:23:00
-
Forchheim(Oberfr) 23:27:00
-
Eggolsheim 23:35:00
-
Buttenheim 23:38:00
-
Hirschaid 23:40:00
-
Strullendorf 23:43:00
-
Bamberg 23:49:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Nürnberg Hbf 22:46:00