Haltestelle Neumarkt i.d. Oberpfalz Bahnhof in Neumarkt i.d. OPf.
,
92318Neumarkt i.d. OPf.
The next departure is direction Pölling/Rittershof.
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Oberer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:09:00
-
Rathaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:10:00
-
Landratsamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:11:00
-
Klinikum, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:12:00
-
Flugplatz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:13:00
-
Nürnberger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:14:00
-
Pölling Siegfriedstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:15:00
-
Pölling Stadtweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:16:00
-
Pölling Nibelungenstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:17:00
-
Pölling Marienbader Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:18:00
-
Pölling Siedlerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:19:00
-
Pölling Bergstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:20:00
-
Rittershof Kapellenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:22:00
-
Rittershof Ahntweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:23:00
-
Pölling Gasthof Feihl, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:26:00
-
Pölling Fliederweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:27:00
-
Pölling Pöllinger Höhe, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:28:00
-
Nürnberger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:29:00
-
Flugplatz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:30:00
-
Klinikum, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:31:00
-
Landratsamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:32:00
-
Rathaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:33:00
-
Oberer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:34:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:36:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Oberer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:09:00
-
Rathaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:10:00
-
Neuer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:11:00
-
Am Evangelienstein, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:12:00
-
Kornstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:14:00
-
Altdorfer Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:15:00
-
Landesgartenschau, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:16:00
-
Altenhof Geschäftszentrum, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:17:00
-
Altenhof Johann-Mois-Ring, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:18:00
-
Altenhof Koppenmühlweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:19:00
-
Altenhof Altenhofweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:20:00
-
Altenhof Breslauer Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:21:00
-
Altenhof Hermann-Stehr-Str., Neumarkt i.d. Oberpfa 18:22:00
-
Altenhof Eichendorffstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:23:00
-
Kornstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:24:00
-
Am Evangelienstein, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:25:00
-
Neuer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:26:00
-
Rathaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:28:00
-
Oberer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:29:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:31:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:09:00
-
Klostertor, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:10:00
-
Museum Lothar Fischer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:11:00
-
Hallenbad, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:12:00
-
Karl-Speier-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:13:00
-
Heideweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:14:00
-
Pelchenhofener Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:15:00
-
Schillerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:16:00
-
Schafhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:17:00
-
Regerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:18:00
-
Kapuzinerhölzl, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:20:00
-
Wilhelm-Busch-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:21:00
-
Pelchenhofener Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:22:00
-
Heideweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:23:00
-
Karl-Speier-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:24:00
-
Hallenbad, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:25:00
-
Museum Lothar Fischer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:26:00
-
Klostertor, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:27:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:29:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:31:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:09:00
-
Weißenfeldplatz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:10:00
-
Turnerheim, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:11:00
-
Saarlandstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:12:00
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:13:00
-
Ginsterweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:14:00
-
Zedernweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:16:00
-
Hutäcker, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:17:00
-
Wolfstein Hl. Kreuz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:18:00
-
Wolfstein Siedlung, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:19:00
-
Am Lohgraben, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:20:00
-
Kettelerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:21:00
-
Föhrenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:22:00
-
Egerländer Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:23:00
-
Saarlandstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:24:00
-
Turnerheim, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:25:00
-
Weißenfeldplatz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:26:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:28:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:30:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:09:00
-
Friedhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:10:00
-
Schweningerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:11:00
-
Weinberger Str./Schule, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:12:00
-
Wildbadstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:13:00
-
Dientzenhoferstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:14:00
-
Oberer Lährer Weg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:15:00
-
Nobelstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:16:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:17:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:18:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:19:00
-
Lähr Fa. Klebl, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:20:00
-
Lähr, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:21:00
-
Lähr Fa. Klebl, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:22:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:23:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:24:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:25:00
-
Schönwerthstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:26:00
-
Friedhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:27:00
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:28:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:30:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Gansbrauerei, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:09:00
-
Freystädter Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:10:00
-
Klebl Bauzentr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:11:00
-
Max-Künzel-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:12:00
-
Wallensteinstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:13:00
-
Woffenbach Rebhuhnstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:14:00
-
Woffenbach Zentrum, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:15:00
-
Woffenbach Schule, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:16:00
-
Woffenbach Schloßstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:17:00
-
Stauf Moosweiherstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:18:00
-
Stauf Kirche, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:19:00
-
Stauf Renauweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:20:00
-
Reifenstein, Berngau 18:22:00
-
Ramoldplatz, Berngau 18:23:00
-
Reifenstein, Berngau 18:24:00
-
Stauf Renauweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:26:00
-
Stauf Kirche, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:27:00
-
Stauf Moosweiherstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:28:00
-
Klebl Bauzentr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:30:00
-
Freystädter Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:31:00
-
Gansbrauerei, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:32:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:34:00