Haltestelle Neumarkt i.d. Oberpfalz Bahnhof in Neumarkt i.d. OPf.
,
92318Neumarkt i.d. OPf.
The next departure is direction Bamberg.
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Pölling 16:15:00
-
Postbauer-Heng 16:19:00
-
Oberferrieden 16:22:00
-
Burgthann 16:25:00
-
Mimberg 16:28:00
-
Ochenbruck 16:30:00
-
Feucht Ost 16:33:00
-
Feucht 16:35:00
-
Nürnberg Hbf 16:47:00
-
Nürnberg-Steinbühl 16:50:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 16:52:00
-
Fürth(Bay)Hbf 16:56:00
-
Fürth-Klinikum 16:59:00
-
Vach 17:03:00
-
Eltersdorf 17:06:00
-
Erlangen-Bruck 17:09:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 17:10:00
-
Erlangen 17:13:00
-
Bubenreuth 17:17:00
-
Baiersdorf 17:20:00
-
Kersbach 17:23:00
-
Forchheim(Oberfr) 17:27:00
-
Eggolsheim 17:35:00
-
Buttenheim 17:38:00
-
Hirschaid 17:40:00
-
Strullendorf 17:43:00
-
Bamberg 17:49:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Nürnberg Hbf 16:46:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Pölling 16:35:00
-
Postbauer-Heng 16:39:00
-
Oberferrieden 16:42:00
-
Burgthann 16:45:00
-
Mimberg 16:48:00
-
Ochenbruck 16:50:00
-
Feucht Ost 16:53:00
-
Feucht 16:55:00
-
Nürnberg Hbf 17:07:00
-
Nürnberg-Steinbühl 17:10:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 17:12:00
-
Fürth(Bay)Hbf 17:16:00
-
Fürth-Klinikum 17:20:00
-
Vach 17:24:00
-
Eltersdorf 17:27:00
-
Erlangen-Bruck 17:30:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 17:31:00
-
Erlangen 17:34:00
-
Bubenreuth 17:38:00
-
Baiersdorf 17:41:00
-
Kersbach 17:44:00
-
Forchheim(Oberfr) 17:49:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Finanzamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 16:34:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 16:37:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 16:38:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 16:39:00
-
Am Anger, Sengenthal 16:46:00
-
Kirche, Sengenthal 16:48:00
-
Dorfstr., Sengenthal 16:49:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 16:52:00
-
Am Ludwigskanal, Mühlhausen (Oberpfalz) 16:54:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 16:56:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 16:57:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 16:58:00
-
Pollanten Nord, Berching 17:01:00
-
Pollanten Süd, Berching 17:02:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 17:03:00
-
Wegscheid, Berching 17:04:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 17:06:00
-
Neumarkter Tor, Berching 17:10:00
-
Vorstadt, Berching 17:11:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 17:12:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 17:16:00
-
Plankstetten Ost, Berching 17:17:00
-
Hafen, Beilngries 17:24:00
-
Frauenkirche, Beilngries 17:26:00
-
Ringstr., Beilngries 17:27:00
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 17:28:00
-
Kelheimer Str., Beilngries 17:29:00
-
Leising, Beilngries 17:31:00
-
Kottingwörth, Beilngries 17:33:00
-
Grögling Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 17:36:00
-
Töging Sportplatz, Dietfurt a.d. Altmühl 17:38:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 17:41:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 17:42:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 17:44:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 17:45:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Deining(Oberpf) 16:59:00
-
Batzhausen 17:03:00
-
Seubersdorf 17:06:00
-
Parsberg 17:11:00
-
Mausheim 17:16:00
-
Beratzhausen 17:19:00
-
Laaber 17:25:00
-
Deuerling 17:28:00
-
Undorf 17:31:00
-
Etterzhausen 17:34:00
-
Regensburg-Prüfening 17:38:00
-
Regensburg Hbf 17:44:00
Route:
-
Neumarkt(Oberpf)
-
Pölling 17:15:00
-
Postbauer-Heng 17:19:00
-
Oberferrieden 17:22:00
-
Burgthann 17:25:00
-
Mimberg 17:28:00
-
Ochenbruck 17:30:00
-
Feucht Ost 17:33:00
-
Feucht 17:35:00
-
Nürnberg Hbf 17:47:00
-
Nürnberg-Steinbühl 17:50:00
-
Nürnberg Rothenburger Str. 17:52:00
-
Fürth(Bay)Hbf 17:56:00
-
Fürth-Klinikum 17:59:00
-
Vach 18:03:00
-
Eltersdorf 18:06:00
-
Erlangen-Bruck 18:09:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 18:10:00
-
Erlangen 18:13:00
-
Bubenreuth 18:17:00
-
Baiersdorf 18:20:00
-
Kersbach 18:23:00
-
Forchheim(Oberfr) 18:27:00
-
Eggolsheim 18:36:00
-
Buttenheim 18:39:00
-
Hirschaid 18:41:00
-
Strullendorf 18:44:00
-
Bamberg 18:50:00