Haltestelle Neumarkt i.d. Oberpfalz Bahnhof in Neumarkt i.d. OPf.
,
92318Neumarkt i.d. OPf.
The next departure is direction Holzheim.
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Oberer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:45:00
-
Rathaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:46:00
-
Landratsamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:47:00
-
Klinikum, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:48:00
-
St.-Anna-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:49:00
-
Holzheim Maienbreite, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:50:00
-
Holzheim Schule, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:51:00
-
Holzheim Am Sand, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:52:00
-
Holzheim Heiligenwiesen, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:53:00
-
Holzheim Triftstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:54:00
-
Holzheim Schule, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:55:00
-
Holzheim Maienbreite, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:56:00
-
St.-Anna-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:57:00
-
Klinikum, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:58:00
-
Landratsamt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:06:00
-
Rathaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:07:00
-
Oberer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:08:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:10:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Oberer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:45:00
-
Rathaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:46:00
-
Neuer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:47:00
-
Am Evangelienstein, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:48:00
-
Kornstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:50:00
-
Altdorfer Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:51:00
-
Landesgartenschau, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:52:00
-
Altenhof Geschäftszentrum, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:53:00
-
Altenhof Johann-Mois-Ring, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:54:00
-
Altenhof Koppenmühlweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:55:00
-
Altenhof Altenhofweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:56:00
-
Altenhof Breslauer Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:57:00
-
Altenhof Hermann-Stehr-Str., Neumarkt i.d. Oberpfa 12:58:00
-
Altenhof Eichendorffstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:59:00
-
Kornstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:00:00
-
Am Evangelienstein, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:01:00
-
Neuer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:02:00
-
Rathaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:04:00
-
Oberer Markt, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:05:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:07:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:45:00
-
Klostertor, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:46:00
-
Museum Lothar Fischer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:47:00
-
Hallenbad, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:48:00
-
Karl-Speier-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:49:00
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:50:00
-
Ginsterweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:51:00
-
Zedernweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:53:00
-
Hutäcker, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:54:00
-
Wolfstein Hl. Kreuz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:55:00
-
Wolfstein Siedlung, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:56:00
-
Am Lohgraben, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:57:00
-
Kettelerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:58:00
-
Ginsterweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:59:00
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:00:00
-
Karl-Speier-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:02:00
-
Hallenbad, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:03:00
-
Museum Lothar Fischer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:04:00
-
Klostertor, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:05:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:07:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:09:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:45:00
-
Badstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:46:00
-
Ziegelhüttenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:47:00
-
Mariahilfstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:48:00
-
Sturmwiese, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:49:00
-
Höhenberg im Tal, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:50:00
-
Höhenberg Gotenstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:55:00
-
Höhenberg im Tal, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:58:00
-
Sturmwiese, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:59:00
-
Mariahilfstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:02:00
-
Ziegelhüttenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:03:00
-
Badstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:04:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:06:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:08:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Stadtwerke, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:45:00
-
Medererstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:46:00
-
Ludwig-Wifling-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:47:00
-
Deininger Weg/Sportz., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:48:00
-
Berufsschulzentrum, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:49:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:50:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:51:00
-
Hasenheide Förstersteig, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:55:00
-
Hasenheide Schule, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:56:00
-
Hasenheide Kirche, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:57:00
-
Regensburger Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:00:00
-
Kerschensteinerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:01:00
-
Ärztehaus, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:02:00
-
Ludwig-Wifling-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:04:00
-
Medererstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:05:00
-
Stadtwerke, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:06:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:08:00
Route:
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Gansbrauerei, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:45:00
-
Freystädter Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:46:00
-
Klebl Bauzentr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:47:00
-
Stauf Moosweiherstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:49:00
-
Stauf Kirche, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:50:00
-
Stauf Renauweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:51:00
-
Reifenstein, Berngau 12:53:00
-
Ramoldplatz, Berngau 12:58:00
-
Reifenstein, Berngau 12:59:00
-
Stauf Renauweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:01:00
-
Stauf Kirche, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:02:00
-
Stauf Moosweiherstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:03:00
-
Klebl Bauzentr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:06:00
-
Freystädter Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:07:00
-
Gansbrauerei, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:08:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:10:00