Haltestelle Birkenweg in Neumarkt i.d. OPf.
Karl-Speier-Strasse 15,
92318Neumarkt i.d. OPf.
The next departure is direction Wolfstein.
Route:
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Ginsterweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:08:00
-
Zedernweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:10:00
-
Hutäcker, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:11:00
-
Wolfstein Hl. Kreuz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:12:00
-
Wolfstein Siedlung, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:13:00
-
Am Lohgraben, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:14:00
-
Kettelerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:15:00
-
Föhrenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:16:00
-
Egerländer Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:17:00
-
Saarlandstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:18:00
-
Turnerheim, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:19:00
-
Weißenfeldplatz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:20:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:21:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:23:00
Route:
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Ginsterweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:40:00
-
Zedernweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:42:00
-
Hutäcker, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:43:00
-
Wolfstein Hl. Kreuz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:44:00
-
Wolfstein Siedlung, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:45:00
-
Am Lohgraben, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:46:00
-
Kettelerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:47:00
-
Ginsterweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:48:00
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:49:00
-
Karl-Speier-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:50:00
-
Hallenbad, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:51:00
-
Museum Lothar Fischer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:52:00
-
Klostertor, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:53:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:55:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:57:00
Route:
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Karl-Speier-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:50:00
-
Hallenbad, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:51:00
-
Museum Lothar Fischer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:52:00
-
Klostertor, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:53:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:55:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 11:57:00
Route:
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Ginsterweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:08:00
-
Zedernweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:10:00
-
Hutäcker, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:11:00
-
Wolfstein Hl. Kreuz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:12:00
-
Wolfstein Siedlung, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:13:00
-
Am Lohgraben, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:14:00
-
Kettelerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:15:00
-
Föhrenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:16:00
-
Egerländer Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:17:00
-
Saarlandstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:18:00
-
Turnerheim, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:19:00
-
Weißenfeldplatz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:20:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:21:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:23:00
Route:
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Ginsterweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:51:00
-
Zedernweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:53:00
-
Hutäcker, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:54:00
-
Wolfstein Hl. Kreuz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:55:00
-
Wolfstein Siedlung, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:56:00
-
Am Lohgraben, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:57:00
-
Kettelerstr., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:58:00
-
Ginsterweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:59:00
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:00:00
-
Karl-Speier-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:02:00
-
Hallenbad, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:03:00
-
Museum Lothar Fischer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:04:00
-
Klostertor, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:05:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:07:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:09:00
Route:
-
Birkenweg, Neumarkt i.d. Oberpfalz
-
Karl-Speier-Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:02:00
-
Hallenbad, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:03:00
-
Museum Lothar Fischer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:04:00
-
Klostertor, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:05:00
-
Theo-Betz-Platz, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:07:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 13:09:00