Haltestelle Anton-Bruckner-Straße in Neuburg a.d. Donau
Max-Reger-Straße 2,
86633Neuburg a.d. Donau
The next departure is direction Obermühle, Weichering.
Route:
-
Längenmühlweg, Neuburg a.d. Donau
-
Ostend Kreisverkehr, Neuburg a.d. Donau 16:03:00
-
Heinrichsheim Matthias-Bauer-Straße, Neuburg a.d. 16:04:00
-
Heinrichsheim Bahnunterführung, Neuburg a.d. Donau 16:05:00
-
Heinrichsheim Kindergarten, Neuburg a.d. Donau 16:06:00
-
Heinrichsheim Maibaum, Neuburg a.d. Donau 16:07:00
-
Herrenwörthstr., Neuburg a.d. Donau 16:08:00
-
Bruck Feuerwehrhaus, Neuburg a.d. Donau 16:12:00
-
Bruck Sedelfeldweg, Neuburg a.d. Donau 16:13:00
-
Rohrenfeld Gut, Neuburg a.d. Donau 16:16:00
-
Maxweiler, Neuburg a.d. Donau 16:19:00
-
Waldschenke, Weichering 16:22:00
-
Kirche, Weichering 16:24:00
-
Am Osterfeld, Weichering 16:25:00
-
Obermühle, Weichering 16:30:00
Route:
-
Anton-Bruckner-Straße, Neuburg a.d. Donau
-
Franz-Hoffmann-Straße, Neuburg a.d. Donau 16:12:00
-
Böheimbstraße, Neuburg a.d. Donau 16:13:00
-
Berliner Straße, Neuburg a.d. Donau 16:14:00
-
Sonax, Neuburg a.d. Donau 16:15:00
-
Postamt, Neuburg a.d. Donau 16:16:00
-
Oswaldplatz, Neuburg a.d. Donau 16:17:00
-
Spitalplatz, Neuburg a.d. Donau 16:18:00
Route:
-
Anton-Bruckner-Straße, Neuburg a.d. Donau
-
Franz-Hoffmann-Straße, Neuburg a.d. Donau 16:42:00
-
Böheimbstraße, Neuburg a.d. Donau 16:43:00
-
Berliner Straße, Neuburg a.d. Donau 16:44:00
-
Sonax, Neuburg a.d. Donau 16:45:00
-
Postamt, Neuburg a.d. Donau 16:46:00
-
Oswaldplatz, Neuburg a.d. Donau 16:47:00
-
Spitalplatz, Neuburg a.d. Donau 16:48:00
Route:
-
Anton-Bruckner-Straße, Neuburg a.d. Donau
-
Franz-Hoffmann-Straße, Neuburg a.d. Donau 17:12:00
-
Böheimbstraße, Neuburg a.d. Donau 17:13:00
-
Berliner Straße, Neuburg a.d. Donau 17:14:00
-
Sonax, Neuburg a.d. Donau 17:15:00
-
Postamt, Neuburg a.d. Donau 17:16:00
-
Oswaldplatz, Neuburg a.d. Donau 17:17:00
-
Spitalplatz, Neuburg a.d. Donau 17:18:00
Route:
-
Anton-Bruckner-Straße, Neuburg a.d. Donau
-
Franz-Hoffmann-Straße, Neuburg a.d. Donau 17:42:00
-
Böheimbstraße, Neuburg a.d. Donau 17:43:00
-
Berliner Straße, Neuburg a.d. Donau 17:44:00
-
Sonax, Neuburg a.d. Donau 17:45:00
-
Postamt, Neuburg a.d. Donau 17:46:00
-
Oswaldplatz, Neuburg a.d. Donau 17:47:00
-
Spitalplatz, Neuburg a.d. Donau 17:48:00
Route:
-
Anton-Bruckner-Straße, Neuburg a.d. Donau
-
Franz-Hoffmann-Straße, Neuburg a.d. Donau 18:12:00
-
Böheimbstraße, Neuburg a.d. Donau 18:13:00
-
Berliner Straße, Neuburg a.d. Donau 18:14:00
-
Sonax, Neuburg a.d. Donau 18:15:00
-
Postamt, Neuburg a.d. Donau 18:16:00
-
Oswaldplatz, Neuburg a.d. Donau 18:17:00
-
Spitalplatz, Neuburg a.d. Donau 18:18:00