Haltestelle Hausmehringer Str. in Nandlstadt
Ziegelweg 2,
85405Nandlstadt
The next departure is direction Bahnhof, Freising.
Route:
-
Hausmehringer Str., Nandlstadt
-
Marktstraße, Nandlstadt 08:18:00
-
Volksschule, Nandlstadt 08:19:00
-
Moosburger Straße, Nandlstadt 08:20:00
-
Sportplatz, Nandlstadt 08:21:00
-
Schatz Abzw., Nandlstadt 08:22:00
-
Baumgarten, Nandlstadt 08:23:00
-
Gründl, Nandlstadt 08:25:00
-
Holzmann, Nandlstadt 08:26:00
-
Oberappersdorf Unterholzhäuseln Abzw., Zolling 08:27:00
-
Oberappersdorf, Zolling 08:29:00
-
Gerlhausen, Zolling 08:32:00
-
Hausmehring (b.Haag/Amper), Haag a.d. Amper 08:33:00
-
Obermarchenbach, Haag a.d. Amper 08:34:00
-
Mittermarchenbach, Haag a.d. Amper 08:35:00
-
Untermarchenbach, Haag a.d. Amper 08:36:00
-
Untermarchenbach Süd, Haag a.d. Amper 08:37:00
-
Untermarchenbach Abzw., Haag a.d. Amper 08:38:00
-
Dorfplatz, Haag a.d. Amper 08:39:00
-
Freisinger Straße, Haag a.d. Amper 08:41:00
-
Weihrinnen, Haag a.d. Amper 08:42:00
-
Anglberg Abzw., Zolling 08:44:00
-
Josef-Brückl-Straße, Zolling 08:46:00
-
Freisinger Straße, Zolling 08:47:00
-
Erlau, Freising 08:49:00
-
Tüntenhausen Amperleite, Freising 08:50:00
-
Tüntenhausen, Freising 08:51:00
-
Wies, Freising 08:53:00
-
Steinpark, Freising 08:54:00
-
Klinikum Ost, Freising 08:56:00
-
Klinikum Süd, Freising 08:57:00
-
Alois-Steinecker-Straße, Freising 08:58:00
-
AOK, Freising 08:59:00
-
Bahnhof, Freising 09:04:00
Route:
-
Hausmehringer Str., Nandlstadt
-
Zulehen, Nandlstadt 10:04:00
-
Hausmehring, Nandlstadt 10:06:00
-
Schwaiba, Rudelzhausen 10:08:00
-
Tegernbach Süd, Rudelzhausen 10:10:00
Route:
-
Hausmehringer Str., Nandlstadt
-
Marktstraße, Nandlstadt 10:18:00
-
Volksschule, Nandlstadt 10:19:00
-
Moosburger Straße, Nandlstadt 10:20:00
-
Sportplatz, Nandlstadt 10:21:00
-
Schatz Abzw., Nandlstadt 10:22:00
-
Baumgarten, Nandlstadt 10:23:00
-
Gründl, Nandlstadt 10:25:00
-
Holzmann, Nandlstadt 10:26:00
-
Oberappersdorf Unterholzhäuseln Abzw., Zolling 10:27:00
-
Oberappersdorf, Zolling 10:29:00
-
Gerlhausen, Zolling 10:32:00
-
Hausmehring (b.Haag/Amper), Haag a.d. Amper 10:33:00
-
Obermarchenbach, Haag a.d. Amper 10:34:00
-
Mittermarchenbach, Haag a.d. Amper 10:35:00
-
Untermarchenbach, Haag a.d. Amper 10:36:00
-
Untermarchenbach Süd, Haag a.d. Amper 10:37:00
-
Untermarchenbach Abzw., Haag a.d. Amper 10:38:00
-
Dorfplatz, Haag a.d. Amper 10:39:00
-
Freisinger Straße, Haag a.d. Amper 10:41:00
-
Weihrinnen, Haag a.d. Amper 10:42:00
-
Anglberg Abzw., Zolling 10:44:00
-
Josef-Brückl-Straße, Zolling 10:46:00
-
Freisinger Straße, Zolling 10:47:00
-
Erlau, Freising 10:49:00
-
Tüntenhausen Amperleite, Freising 10:50:00
-
Tüntenhausen, Freising 10:51:00
-
Wies, Freising 10:53:00
-
Steinpark, Freising 10:54:00
-
Klinikum Ost, Freising 10:56:00
-
Klinikum Süd, Freising 10:57:00
-
Alois-Steinecker-Straße, Freising 10:58:00
-
AOK, Freising 10:59:00
-
Bahnhof, Freising 11:04:00
Route:
-
Hausmehringer Str., Nandlstadt
-
Zulehen, Nandlstadt 12:04:00
-
Hausmehring, Nandlstadt 12:06:00
-
Schwaiba, Rudelzhausen 12:08:00
-
Tegernbach Süd, Rudelzhausen 12:10:00
Route:
-
Hausmehringer Str., Nandlstadt
-
Marktstraße, Nandlstadt 12:18:00
-
Volksschule, Nandlstadt 12:19:00
-
Moosburger Straße, Nandlstadt 12:20:00
-
Sportplatz, Nandlstadt 12:21:00
-
Schatz Abzw., Nandlstadt 12:22:00
-
Baumgarten, Nandlstadt 12:23:00
-
Gründl, Nandlstadt 12:25:00
-
Holzmann, Nandlstadt 12:26:00
-
Oberappersdorf Unterholzhäuseln Abzw., Zolling 12:27:00
-
Oberappersdorf, Zolling 12:29:00
-
Gerlhausen, Zolling 12:32:00
-
Hausmehring (b.Haag/Amper), Haag a.d. Amper 12:33:00
-
Obermarchenbach, Haag a.d. Amper 12:34:00
-
Mittermarchenbach, Haag a.d. Amper 12:35:00
-
Untermarchenbach, Haag a.d. Amper 12:36:00
-
Untermarchenbach Süd, Haag a.d. Amper 12:37:00
-
Untermarchenbach Abzw., Haag a.d. Amper 12:38:00
-
Dorfplatz, Haag a.d. Amper 12:39:00
-
Freisinger Straße, Haag a.d. Amper 12:41:00
-
Weihrinnen, Haag a.d. Amper 12:42:00
-
Anglberg Abzw., Zolling 12:44:00
-
Josef-Brückl-Straße, Zolling 12:46:00
-
Freisinger Straße, Zolling 12:47:00
-
Erlau, Freising 12:49:00
-
Tüntenhausen Amperleite, Freising 12:50:00
-
Tüntenhausen, Freising 12:51:00
-
Wies, Freising 12:53:00
-
Steinpark, Freising 12:54:00
-
Klinikum Ost, Freising 12:56:00
-
Klinikum Süd, Freising 12:57:00
-
Alois-Steinecker-Straße, Freising 12:58:00
-
AOK, Freising 12:59:00
-
Bahnhof, Freising 13:04:00
Route:
-
Hausmehringer Str., Nandlstadt
-
Zulehen, Nandlstadt 14:04:00
-
Hausmehring, Nandlstadt 14:06:00
-
Schwaiba, Rudelzhausen 14:08:00
-
Tegernbach Süd, Rudelzhausen 14:10:00