Haltestelle Wilhelm-Hoegner-Straße in München
Heinrich-Lübke-Strasse 41,
81737München
The next departure is direction Putzbrunn via Waldperlach.
Route:
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München
-
Friedhof Perlach, München 05:09:00
-
Thomas-Dehler-Straße, München 05:10:00
-
Neuperlach Zentrum, München 05:12:00
-
Kafkastraße, München 05:15:00
-
Sudermannallee, München 05:16:00
-
Klinikum Neuperlach, München 05:17:00
-
Tribulaunstraße, München 05:18:00
-
Im Gefilde, München 05:19:00
-
Eulenspiegelstraße, München 05:20:00
-
Waldheimplatz, München 05:21:00
-
Waldperlach, München 05:23:00
-
Waldheimplatz, München 05:24:00
-
Am Hain, München 05:25:00
-
Seemannsiedlung, Putzbrunn 05:26:00
-
Waldkolonie, Putzbrunn 05:27:00
-
Brennerei, Putzbrunn 05:29:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 05:30:00
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 05:31:00
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn 05:33:00
Route:
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München
-
Holzwiesenstraße, München 05:11:00
-
Jakob-Kaiser-Straße, München 05:12:00
-
Neuperlach Zentrum, München 05:14:00
-
Neuperlach Zentrum, München 05:15:00
-
Siegfried-Mollier-Straße, München 05:23:00
-
Quiddestraße, München 05:24:00
-
Corinthstraße, München 05:25:00
-
Matterhornstraße, München 05:26:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 05:27:00
-
Halligenplatz, München 05:28:00
-
Bajuwarenstraße, München 05:30:00
-
Trudering, München 05:32:00
-
Bajuwarenstraße, München 05:36:00
-
Schmuckerweg, München 05:37:00
-
Kirchtruderinger Straße, München 05:39:00
-
Truchthari-Anger, München 05:40:00
-
Friedhof Riem, München 05:41:00
-
Paul-Wassermann-Straße, München 05:42:00
-
Am Messesee, München 05:43:00
-
Messestadt West, München 05:44:00
Route:
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München
-
Pfanzeltplatz, München 05:13:00
-
Neuer Südfriedhof, München 05:15:00
-
Mitterweg, München 05:17:00
-
Ständlerstraße, München 05:19:00
-
Balanstraße, München 05:20:00
-
Chiemgaustraße, München 05:22:00
-
Giesing, München 05:24:00
-
Chiemgaustraße, München 05:27:00
-
Schwanseestraße, München 05:28:00
-
Frasdorfer Straße, München 05:29:00
-
Stadelheimer Straße, München 05:30:00
-
Peter-Auzinger-Straße, München 05:31:00
-
Mangfallplatz, München 05:31:00
-
Mangfallplatz Süd, München 05:32:00
-
Säbener Straße, München 05:33:00
-
Griechenstraße, München 05:34:00
-
Autharistraße, München 05:35:00
-
Theodolindenstraße, München 05:36:00
-
Klinikum Harlaching, München 05:37:00
Route:
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München
-
Pfanzeltplatz, München 05:16:00
-
Weddigenstraße, München 05:17:00
-
Adilostraße, München 05:18:00
-
Woferlstraße, München 05:19:00
-
Diakon-Kerolt-Weg, München 05:20:00
-
Ramersdorf, München 05:23:00
-
Karl-Preis-Platz, München 05:24:00
-
Anzinger Straße, München 05:25:00
-
Orleansstraße, München 05:27:00
-
Ostbahnhof, München 05:28:00
Route:
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München
-
Friedhof Perlach, München 05:29:00
-
Thomas-Dehler-Straße, München 05:30:00
-
Neuperlach Zentrum, München 05:32:00
-
Kafkastraße, München 05:35:00
-
Sudermannallee, München 05:36:00
-
Klinikum Neuperlach, München 05:37:00
-
Tribulaunstraße, München 05:38:00
-
Im Gefilde, München 05:39:00
-
Eulenspiegelstraße, München 05:40:00
-
Waldheimplatz, München 05:41:00
-
Waldperlach (Süd), München 05:42:00
Route:
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München
-
Pfanzeltplatz, München 05:31:00
-
Weddigenstraße, München 05:32:00
-
Adilostraße, München 05:33:00
-
Woferlstraße, München 05:34:00
-
Diakon-Kerolt-Weg, München 05:35:00
-
Ramersdorf, München 05:38:00
-
Karl-Preis-Platz, München 05:39:00
-
Anzinger Straße, München 05:40:00
-
Orleansstraße, München 05:42:00
-
Ostbahnhof, München 05:43:00