Haltestelle Trudering in München
Truderinger Straße 259,
81825München
The next departure is direction Messestadt Ost.
Route:
-
Trudering, München
-
Moosfeld, München 13:41:00
-
Messestadt West, München 13:43:00
-
Messestadt Ost, München 13:44:00
Route:
-
Trudering, München
-
Kreillerstraße, München 13:41:00
-
Josephsburg, München 13:43:00
-
Innsbrucker Ring, München 13:45:00
-
Karl-Preis-Platz, München 13:47:00
-
Giesing, München 13:49:00
-
Untersbergstraße, München 13:50:00
-
Silberhornstraße, München 13:51:00
-
Kolumbusplatz, München 13:53:00
-
Fraunhoferstraße, München 13:54:00
-
Sendlinger Tor, München 13:56:00
-
Hauptbahnhof, München 13:58:00
-
Königsplatz, München 13:59:00
-
Theresienstraße, München 14:01:00
-
Josephsplatz, München 14:02:00
-
Hohenzollernplatz, München 14:03:00
-
Scheidplatz, München 14:05:00
-
Milbertshofen, München 14:07:00
-
Frankfurter Ring, München 14:08:00
-
Am Hart, München 14:09:00
-
Harthof, München 14:11:00
-
Dülferstraße, München 14:12:00
-
Hasenbergl, München 14:14:00
-
Feldmoching, München 14:15:00
Route:
-
Trudering, München
-
Bajuwarenstraße, München 13:41:00
-
Schmuckerweg, München 13:42:00
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München 13:44:00
-
Friedenspromenade, München 13:46:00
-
Florastraße, München 13:46:00
-
Edeltraudstraße, München 13:48:00
-
Turnerstraße, München 13:49:00
-
Birkhahnweg, München 13:50:00
-
Togostraße, München 13:52:00
-
Sperberstraße, München 13:53:00
-
Iltisstraße, München 13:54:00
Route:
-
Trudering, München
-
Bajuwarenstraße, München 13:42:00
-
Wasserburger Landstraße, München 13:43:00
-
Kulturzentrum Trudering, München 13:44:00
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München 13:46:00
-
Friedenspromenade, München 13:47:00
-
Drosselweg, München 13:49:00
-
Bahnstraße, München 13:50:00
-
Phantasiestraße, München 13:51:00
-
Jagdhornstraße, München 13:52:00
-
Von-Erckert-Straße, München 13:53:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 13:55:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 13:56:00
-
Wieselweg, Haar 13:57:00
-
Jagdfeldzentrum, Haar 13:58:00
Route:
-
München-Trudering
-
München-Berg am Laim 13:45:00
-
München Leuchtenbergring 13:47:00
-
München Ost 13:48:00
-
München Rosenheimer Platz 13:52:00
-
München Isartor 13:54:00
-
München Marienplatz 13:56:00
-
München Karlsplatz 13:57:00
-
München Hbf (tief) 13:59:00
-
München Hackerbrücke 14:01:00
-
München Donnersbergerbrücke 14:02:00
-
München Hirschgarten 14:04:00
-
München-Laim 14:06:00
-
München-Pasing 14:09:00
-
München Leienfelsstr. 14:14:00
-
München-Aubing 14:17:00
-
Puchheim 14:20:00
-
Eichenau(Oberbay) 14:23:00
-
Fürstenfeldbruck 14:27:00
-
Buchenau(Oberbay) 14:29:00
-
Schöngeising 14:33:00
-
Grafrath 14:36:00
-
Türkenfeld 14:41:00
-
Geltendorf 14:44:00
Route:
-
München-Trudering
-
Gronsdorf 13:47:00
-
Haar 13:49:00
-
Vaterstetten 13:52:00
-
Baldham 13:54:00
-
Zorneding 13:57:00
-
Eglharting 13:59:00
-
Kirchseeon 14:02:00
-
Grafing Bahnhof 14:07:00