Haltestelle St.-Veit-Straße in München
Sankt-Veit-Strasse 57,
81673München
The next departure is direction Am Hochacker.
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Rofanstraße, München 13:50:00
-
Gnadenwaldplatz, München 13:51:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 13:51:00
-
Mönchbergstraße, München 13:52:00
-
Simplonstraße, München 13:53:00
-
Himalajastraße, München 13:54:00
-
Batschkastraße, München 13:54:00
-
Spertentalstraße, München 13:56:00
-
Zauberwaldstraße, München 13:57:00
-
Markgrafenstraße, München 13:58:00
-
Vogesenstraße, München 13:59:00
-
Am Hochacker, München 14:00:00
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Kreillerstraße, München 13:52:00
-
Mutschellestraße, München 13:53:00
-
Baumkirchner Straße, München 13:54:00
-
Schlüsselbergstraße, München 13:56:00
-
Ampfingstraße, München 13:57:00
-
Haidenauplatz, München 13:59:00
-
Ostbahnhof, München 14:01:00
-
Wörthstraße, München 14:03:00
-
Max-Weber-Platz, München 14:05:00
-
Maximilianeum, München 14:06:00
-
Maxmonument, München 14:08:00
-
Kammerspiele, München 14:09:00
-
Nationaltheater, München 14:10:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 14:12:00
-
Lenbachplatz, München 14:14:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 14:16:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 14:19:00
-
Karlstraße, München 14:20:00
-
Stiglmaierplatz, München 14:21:00
-
Sandstraße, München 14:23:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 14:24:00
-
Leonrodplatz, München 14:26:00
-
Heideckstraße, München 14:27:00
-
Olympiapark West, München 14:29:00
-
Borstei, München 14:30:00
-
Stadtwerke, München 14:31:00
-
Westfriedhof, München 14:32:00
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Heinrich-Wieland-Straße, München 13:58:00
-
Michaelibad, München 13:59:00
-
Bad-Schachener-Straße, München 14:01:00
-
Krumbadstraße, München 14:02:00
-
Berger-Kreuz-Straße, München 14:03:00
-
Ostpark Eislaufzentrum, München 14:04:00
-
Georg-Brauchle-Haus, München 14:06:00
-
Staudingerstraße, München 14:07:00
-
Plettstraße, München 14:08:00
-
Quiddestraße, München 14:09:00
-
Siegfried-Mollier-Straße, München 14:09:00
-
Neuperlach Zentrum, München 14:11:00
-
Neuperlach Zentrum, München 14:12:00
-
Putzbrunner Straße, München 14:13:00
-
Neuperlach Süd, München 14:15:00
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Kreillerstraße, München 14:02:00
-
Mutschellestraße, München 14:03:00
-
Baumkirchner Straße, München 14:04:00
-
Schlüsselbergstraße, München 14:06:00
-
Ampfingstraße, München 14:07:00
-
Haidenauplatz, München 14:09:00
-
Ostbahnhof, München 14:11:00
-
Wörthstraße, München 14:13:00
-
Max-Weber-Platz, München 14:15:00
-
Maximilianeum, München 14:16:00
-
Maxmonument, München 14:18:00
-
Kammerspiele, München 14:19:00
-
Nationaltheater, München 14:20:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 14:22:00
-
Lenbachplatz, München 14:24:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 14:26:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 14:29:00
-
Karlstraße, München 14:30:00
-
Stiglmaierplatz, München 14:31:00
-
Sandstraße, München 14:33:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 14:34:00
-
Leonrodplatz, München 14:36:00
-
Heideckstraße, München 14:37:00
-
Olympiapark West, München 14:39:00
-
Borstei, München 14:40:00
-
Stadtwerke, München 14:41:00
-
Westfriedhof, München 14:42:00
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Rofanstraße, München 14:10:00
-
Gnadenwaldplatz, München 14:11:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 14:11:00
-
Mönchbergstraße, München 14:12:00
-
Simplonstraße, München 14:13:00
-
Himalajastraße, München 14:14:00
-
Batschkastraße, München 14:14:00
-
Spertentalstraße, München 14:16:00
-
Zauberwaldstraße, München 14:17:00
-
Markgrafenstraße, München 14:18:00
-
Vogesenstraße, München 14:19:00
-
Am Hochacker, München 14:20:00
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Kreillerstraße, München 14:12:00
-
Mutschellestraße, München 14:13:00
-
Baumkirchner Straße, München 14:14:00
-
Schlüsselbergstraße, München 14:16:00
-
Ampfingstraße, München 14:17:00
-
Haidenauplatz, München 14:19:00
-
Ostbahnhof, München 14:21:00
-
Wörthstraße, München 14:23:00
-
Max-Weber-Platz, München 14:25:00
-
Maximilianeum, München 14:26:00
-
Maxmonument, München 14:28:00
-
Kammerspiele, München 14:29:00
-
Nationaltheater, München 14:30:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 14:32:00
-
Lenbachplatz, München 14:34:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 14:36:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 14:39:00
-
Karlstraße, München 14:40:00
-
Stiglmaierplatz, München 14:41:00
-
Sandstraße, München 14:43:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 14:44:00
-
Leonrodplatz, München 14:46:00
-
Heideckstraße, München 14:47:00
-
Olympiapark West, München 14:49:00
-
Borstei, München 14:50:00
-
Stadtwerke, München 14:51:00
-
Westfriedhof, München 14:52:00