Haltestelle St.-Veit-Straße in München
Sankt-Veit-Strasse 57,
81673München
The next departure is direction Westfriedhof U.
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Kreillerstraße, München 12:42:00
-
Mutschellestraße, München 12:43:00
-
Baumkirchner Straße, München 12:44:00
-
Schlüsselbergstraße, München 12:46:00
-
Ampfingstraße, München 12:47:00
-
Haidenauplatz, München 12:49:00
-
Ostbahnhof, München 12:51:00
-
Wörthstraße, München 12:53:00
-
Max-Weber-Platz, München 12:55:00
-
Maximilianeum, München 12:56:00
-
Maxmonument, München 12:58:00
-
Kammerspiele, München 12:59:00
-
Nationaltheater, München 13:00:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 13:02:00
-
Lenbachplatz, München 13:04:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 13:06:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 13:09:00
-
Karlstraße, München 13:10:00
-
Stiglmaierplatz, München 13:11:00
-
Sandstraße, München 13:13:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 13:14:00
-
Leonrodplatz, München 13:16:00
-
Heideckstraße, München 13:17:00
-
Olympiapark West, München 13:19:00
-
Borstei, München 13:20:00
-
Stadtwerke, München 13:21:00
-
Westfriedhof, München 13:22:00
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Rofanstraße, München 12:50:00
-
Gnadenwaldplatz, München 12:51:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 12:51:00
-
Mönchbergstraße, München 12:52:00
-
Simplonstraße, München 12:53:00
-
Himalajastraße, München 12:54:00
-
Batschkastraße, München 12:54:00
-
Spertentalstraße, München 12:56:00
-
Zauberwaldstraße, München 12:57:00
-
Markgrafenstraße, München 12:58:00
-
Vogesenstraße, München 12:59:00
-
Am Hochacker, München 13:00:00
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Kreillerstraße, München 12:52:00
-
Mutschellestraße, München 12:53:00
-
Baumkirchner Straße, München 12:54:00
-
Schlüsselbergstraße, München 12:56:00
-
Ampfingstraße, München 12:57:00
-
Haidenauplatz, München 12:59:00
-
Ostbahnhof, München 13:01:00
-
Wörthstraße, München 13:03:00
-
Max-Weber-Platz, München 13:05:00
-
Maximilianeum, München 13:06:00
-
Maxmonument, München 13:08:00
-
Kammerspiele, München 13:09:00
-
Nationaltheater, München 13:10:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 13:12:00
-
Lenbachplatz, München 13:14:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 13:16:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 13:19:00
-
Karlstraße, München 13:20:00
-
Stiglmaierplatz, München 13:21:00
-
Sandstraße, München 13:23:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 13:24:00
-
Leonrodplatz, München 13:26:00
-
Heideckstraße, München 13:27:00
-
Olympiapark West, München 13:29:00
-
Borstei, München 13:30:00
-
Stadtwerke, München 13:31:00
-
Westfriedhof, München 13:32:00
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Heinrich-Wieland-Straße, München 12:58:00
-
Michaelibad, München 12:59:00
-
Bad-Schachener-Straße, München 13:01:00
-
Krumbadstraße, München 13:02:00
-
Berger-Kreuz-Straße, München 13:03:00
-
Ostpark Eislaufzentrum, München 13:04:00
-
Georg-Brauchle-Haus, München 13:06:00
-
Staudingerstraße, München 13:07:00
-
Plettstraße, München 13:08:00
-
Quiddestraße, München 13:09:00
-
Siegfried-Mollier-Straße, München 13:09:00
-
Neuperlach Zentrum, München 13:11:00
-
Neuperlach Zentrum, München 13:12:00
-
Putzbrunner Straße, München 13:13:00
-
Neuperlach Süd, München 13:15:00
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Kreillerstraße, München 13:02:00
-
Mutschellestraße, München 13:03:00
-
Baumkirchner Straße, München 13:04:00
-
Schlüsselbergstraße, München 13:06:00
-
Ampfingstraße, München 13:07:00
-
Haidenauplatz, München 13:09:00
-
Ostbahnhof, München 13:11:00
-
Wörthstraße, München 13:13:00
-
Max-Weber-Platz, München 13:15:00
-
Maximilianeum, München 13:16:00
-
Maxmonument, München 13:18:00
-
Kammerspiele, München 13:19:00
-
Nationaltheater, München 13:20:00
-
Marienplatz (Theatinerstraße), München 13:22:00
-
Lenbachplatz, München 13:24:00
-
Karlsplatz (Stachus), München 13:26:00
-
Hauptbahnhof Nord, München 13:29:00
-
Karlstraße, München 13:30:00
-
Stiglmaierplatz, München 13:31:00
-
Sandstraße, München 13:33:00
-
Hochschule (Lothstr.), München 13:34:00
-
Leonrodplatz, München 13:36:00
-
Heideckstraße, München 13:37:00
-
Olympiapark West, München 13:39:00
-
Borstei, München 13:40:00
-
Stadtwerke, München 13:41:00
-
Westfriedhof, München 13:42:00
Route:
-
St.-Veit-Straße, München
-
Rofanstraße, München 13:10:00
-
Gnadenwaldplatz, München 13:11:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 13:11:00
-
Mönchbergstraße, München 13:12:00
-
Simplonstraße, München 13:13:00
-
Himalajastraße, München 13:14:00
-
Batschkastraße, München 13:14:00
-
Spertentalstraße, München 13:16:00
-
Zauberwaldstraße, München 13:17:00
-
Markgrafenstraße, München 13:18:00
-
Vogesenstraße, München 13:19:00
-
Am Hochacker, München 13:20:00