Haltestelle Siegfried-Mollier-Straße in München
Albert-Schweitzer-Straße 66,
81735München
The next departure is direction Messestadt West U.
Route:
-
Siegfried-Mollier-Straße, München
-
Quiddestraße, München 09:43:00
-
Corinthstraße, München 09:45:00
-
Matterhornstraße, München 09:46:00
-
St.-Augustinus-Straße, München 09:47:00
-
Halligenplatz, München 09:48:00
-
Bajuwarenstraße, München 09:50:00
-
Trudering, München 09:52:00
-
Bajuwarenstraße, München 09:55:00
-
Schmuckerweg, München 09:56:00
-
Kirchtruderinger Straße, München 09:58:00
-
Truchthari-Anger, München 09:59:00
-
Friedhof Riem, München 10:00:00
-
Paul-Wassermann-Straße, München 10:01:00
-
Am Messesee, München 10:02:00
-
Messestadt West, München 10:03:00
Route:
-
Siegfried-Mollier-Straße, München
-
Neuperlach Zentrum, München 09:46:00
Route:
-
Siegfried-Mollier-Straße, München
-
Neuperlach Zentrum, München 09:51:00
-
Neuperlach Zentrum, München 09:52:00
-
Putzbrunner Straße, München 09:53:00
-
Neuperlach Süd, München 09:55:00
Route:
-
Siegfried-Mollier-Straße, München
-
Quiddestraße, München 09:56:00
-
Corinthstraße, München 09:57:00
-
Bergerwaldstraße, München 09:59:00
-
Feldbergstraße, München 10:01:00
-
Am Hochacker, München 10:02:00
-
Vogesenstraße, München 10:03:00
-
Markgrafenstraße, München 10:04:00
-
Ottilienstraße, München 10:05:00
-
Florastraße, München 10:07:00
-
Friedenspromenade, München 10:08:00
-
Nikolaus-Prugger-Weg, München 10:09:00
-
Schmuckerweg, München 10:10:00
-
Bajuwarenstraße, München 10:11:00
-
Trudering, München 10:13:00
Route:
-
Siegfried-Mollier-Straße, München
-
Neuperlach Zentrum, München 09:58:00
-
Jakob-Kaiser-Straße, München 10:05:00
-
Holzwiesenstraße, München 10:06:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 10:07:00
-
Pfanzeltplatz, München 10:09:00
-
Neuer Südfriedhof, München 10:10:00
-
Mitterweg, München 10:12:00
-
Hochäckerstraße, München 10:13:00
-
Ständlerstraße, München 10:14:00
-
Balanstraße, München 10:16:00
-
Chiemgaustraße, München 10:18:00
-
Giesing, München 10:20:00
-
Chiemgaustraße, München 10:27:00
-
Schwanseestraße, München 10:28:00
-
Frasdorfer Straße, München 10:29:00
-
Stadelheimer Straße, München 10:30:00
-
Peter-Auzinger-Straße, München 10:31:00
-
Mangfallplatz, München 10:32:00
-
Mangfallplatz Süd, München 10:33:00
-
Säbener Straße, München 10:34:00
-
Griechenstraße, München 10:36:00
-
Autharistraße, München 10:37:00
-
Theodolindenstraße, München 10:38:00
-
Klinikum Harlaching, München 10:39:00
Route:
-
Siegfried-Mollier-Straße, München
-
Quiddestraße, München 10:01:00
-
Plettstraße, München 10:02:00
-
Staudingerstraße, München 10:03:00
-
Georg-Brauchle-Haus, München 10:04:00
-
Ostpark Eislaufzentrum, München 10:05:00
-
Berger-Kreuz-Straße, München 10:07:00
-
Krumbadstraße, München 10:08:00
-
Bad-Schachener-Straße, München 10:09:00
-
Michaelibad, München 10:10:00